ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 05:32

Juncker: Pa marrëveshje dypalëshe nuk ka anëtarësim në BE për Kosovën dhe Serbinë

Juncker: Pa marrëveshje dypalëshe nuk ka anëtarësim në BE për Kosovën dhe Serbinë
Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, porositi Kosovën dhe Serbinë, se nuk mund të llogarisin në anëtarësim në BE, pa një marrëveshje për normalizimin e raporteve ndërmjet tyre. “Nuk dëshirojmë të ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 11:18
Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, porositi Kosovën dhe Serbinë, se nuk mund të llogarisin në anëtarësim në BE, pa një marrëveshje për normalizimin e raporteve ndërmjet tyre. “Nuk dëshirojmë të ...

Juncker: Pa marrëveshje dypalëshe nuk ka anëtarësim në BE për Kosovën dhe Serbinë
Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, porositi Kosovën dhe Serbinë, se nuk mund të llogarisin në anëtarësim në BE, pa një marrëveshje për normalizimin e raporteve ndërmjet tyre. “Nuk dëshirojmë të ...
Lexo | 12-Jun-2019 11:16
Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, porositi Kosovën dhe Serbinë, se nuk mund të llogarisin në anëtarësim në BE, pa një marrëveshje për normalizimin e raporteve ndërmjet tyre. “Nuk dëshirojmë të ...

Ndoka tallet me Juncker: Pijanec me tendencë prej komuniteti LGBTI
Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka e ka cilësuar presidentin e Komisionit Europian, Jean Claude-Juncker si një pijanec me tendecë prej komunitetit të LGBTI. Në një postim të shkurtër në “Facebook”, Ndoka duke u ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 11:08
Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka e ka cilësuar presidentin e Komisionit Europian, Jean Claude-Juncker si një pijanec me tendecë prej komunitetit të LGBTI. Në një postim të shkurtër në “Facebook”, Ndoka duke u ...

Ndoka sulmon Junker: Pijanec dhe me tendencë për LGBTI
TIRANE Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar sot në rrjetet sociale Presidentin e Komisionit Europian, Jean Claude Junker. Në një postim në rrjetin social Facebook, Ndoka teksa publikon foton e këtij ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:36
TIRANE Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar sot në rrjetet sociale Presidentin e Komisionit Europian, Jean Claude Junker. Në një postim në rrjetin social Facebook, Ndoka teksa publikon foton e këtij ...

Nard Ndoka: Juncker është pijanec dhe gej!
“Junker është pijanec dhe me tendencë për LGBTI“. Keshtu e konsideron opozitari Nard Ndoka shefin e Komisionit Evropian Jean Claude Juncker. Ne nje postim ne rrjetet sociale, Ndoka eshte shprehur se Juncker eshte ...
Lexo | 12-Jun-2019 11:06
“Junker është pijanec dhe me tendencë për LGBTI“. Keshtu e konsideron opozitari Nard Ndoka shefin e Komisionit Evropian Jean Claude Juncker. Ne nje postim ne rrjetet sociale, Ndoka eshte shprehur se Juncker eshte ...

Juncker: Pa marrëveshje dypalëshe nuk ka anëtarësim në BE për Kosovën dhe Serbinë
Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, porositi Kosovën dhe Serbinë, se nuk mund të llogarisin në anëtarësim në BE, pa një marrëveshje për normalizimin e raporteve ndërmjet tyre. “Nuk dëshirojmë të ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 10:28
Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, porositi Kosovën dhe Serbinë, se nuk mund të llogarisin në anëtarësim në BE, pa një marrëveshje për normalizimin e raporteve ndërmjet tyre. “Nuk dëshirojmë të ...

Nard Ndoka: Mirë pijanec, po Juncker është edhe homoseksual
Siç pritej, presidenti i KE-së, Juncker, është vënë nën sulmin e opozitës dhe njerëzve pranë saj, që prej mbrëmjes së djeshme, pasi deklaroi se zgjedhjet duhet të mbahen më 30 qershor. Të gjithë e quajtën pijanec dhe që ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 10:20
Siç pritej, presidenti i KE-së, Juncker, është vënë nën sulmin e opozitës dhe njerëzve pranë saj, që prej mbrëmjes së djeshme, pasi deklaroi se zgjedhjet duhet të mbahen më 30 qershor. Të gjithë e quajtën pijanec dhe që ...

Nard Ndoka nuk përmbahet: Juncker është pijanec dhe gej!
Keshtu e konsideron opozitari Ndoka shefin e Komisionit Evropian Jean Claude Juncker. Ne nje postim ne rrjetet sociale, Ndoka eshte shprehur se Juncker eshte pijanec dhe se ka tendenca lgbti. “Rëndë ky Juncker; pijanec ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 10:20
Keshtu e konsideron opozitari Ndoka shefin e Komisionit Evropian Jean Claude Juncker. Ne nje postim ne rrjetet sociale, Ndoka eshte shprehur se Juncker eshte pijanec dhe se ka tendenca lgbti. “Rëndë ky Juncker; pijanec ...

Gafa e Juncker me zgjedhjet, ish-gazetari i BBC: Sa seriozë kur bëhen tapë, ne presim ide si të shmanget një përplasje civile
Ish-gazetari i BBC, Arben Manaj ka ironizuar deklaratat e presidentit të Komisionit Europian, Jean Claude Juncker, pasi dje në konferencë me kryeministrin Edi Rama nga Brukseli foli për zgjedhjet në Shqipëri, sipas tij ...
Politiko | 12-Jun-2019 10:27
Ish-gazetari i BBC, Arben Manaj ka ironizuar deklaratat e presidentit të Komisionit Europian, Jean Claude Juncker, pasi dje në konferencë me kryeministrin Edi Rama nga Brukseli foli për zgjedhjet në Shqipëri, sipas tij ...

Nard Ndoka sulmon Presidentin e Komisionit Europian: Pijanec dhe me tendencë për LGBTI
Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar në rrjetet sociale, Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Junker, duke postuar foton e këtij të fundit duke u puthur me Kryeministrin Rama. Ndoka shkruan ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 10:27
Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar në rrjetet sociale, Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Junker, duke postuar foton e këtij të fundit duke u puthur me Kryeministrin Rama. Ndoka shkruan ...

Juncker: S’ka anëtarësim në BE për Kosovën e Serbinë pa marreveshje mes tyre
Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, porositi Kosovën dhe Serbinë, se nuk mund të llogarisin në anëtarësim në BE, pa një marrëveshje për normalizimin e raporteve ndërmjet tyre. “Nuk dëshirojmë të ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 08:52
Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, porositi Kosovën dhe Serbinë, se nuk mund të llogarisin në anëtarësim në BE, pa një marrëveshje për normalizimin e raporteve ndërmjet tyre. “Nuk dëshirojmë të ...

Presidenti i KE: Zgjedhjet të mbahen më 30 qershor, njerëzit nuk duhet të ndalohen të kryejnë këtë të drejtë demokratike
Në konferencën e përbashkët me kryeministrin Rama, Presidenti i KE, Juncker tha se njerëzit nuk duhet të ndalohen të kryejnë këtë të drejtë demokratike, duke shtuar se shtyrja e zgjedhjeve do të shtynte prespektivën ...
Top Channel | 11-Jun-2019 20:56
Në konferencën e përbashkët me kryeministrin Rama, Presidenti i KE, Juncker tha se njerëzit nuk duhet të ndalohen të kryejnë këtë të drejtë demokratike, duke shtuar se shtyrja e zgjedhjeve do të shtynte prespektivën ...

Edi Rama: BE mos luajë lojë, të anëtarësojë vendet që e meritojnë
BRUKSEL Kryeministri Edi Rama në një dalje publike me presidentin e KE Juncker, duke u ndalur te zgjerimi i mundshëm i BE, deklaroi se Bashkimi Europian nuk duhet që të luajë lojë, por të anëtarësojë vendet që e ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 20:28
BRUKSEL Kryeministri Edi Rama në një dalje publike me presidentin e KE Juncker, duke u ndalur te zgjerimi i mundshëm i BE, deklaroi se Bashkimi Europian nuk duhet që të luajë lojë, por të anëtarësojë vendet që e ...

Juncker: Serbia dhe Kosova të përkushtohen për dialog konstruktiv
Presidenti i Komisionit Europian Jean-Claude Juncker, në një dalje publike me kryeministrin shqiptar Edi Rama, pyetur për dialogun Kosovë – Serbi, tha se të dyja palët duhet të përkushtohen për një dialog konstruktiv. ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 20:23
Presidenti i Komisionit Europian Jean-Claude Juncker, në një dalje publike me kryeministrin shqiptar Edi Rama, pyetur për dialogun Kosovë – Serbi, tha se të dyja palët duhet të përkushtohen për një dialog konstruktiv. ...

Rama-Juncker: Shqipëria është gati për të hapur negociatat
Në konferencën e përbashkët midis Jean-Claude Juncker dhe Edi Ramës u kërkua që vendet anëtare të Bashkimit Evropian të njohin meritën e Shqipërisë në realizimin e reformave për të bërë të mundur hapjen e negociatave.
Top Channel | 11-Jun-2019 20:23
Në konferencën e përbashkët midis Jean-Claude Juncker dhe Edi Ramës u kërkua që vendet anëtare të Bashkimit Evropian të njohin meritën e Shqipërisë në realizimin e reformave për të bërë të mundur hapjen e negociatave.

“Zgjedhjet në kohë”, Rama falenderon Juncer, s’komenton Metën
Kryeministri Edi Rama mori në Bruksel mbështetjen e Presidentit të Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker për hapjen e negociatave por edhe për zgjedhjet vendore, për të cila ai ngul këmbë që duhet të mbahen më 30 ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 20:20
Kryeministri Edi Rama mori në Bruksel mbështetjen e Presidentit të Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker për hapjen e negociatave por edhe për zgjedhjet vendore, për të cila ai ngul këmbë që duhet të mbahen më 30 ...

Bruksel, Junker: Zgjedhjet e 30 qershorit duhet të mbahen
BRUKSEL Presidenti i KE Jean- Claude Juncker në një deklarate të përbashkët me kryeministrin shqiptar Edi Rama tha se zgjedhjet e 30 qershorit në vendin tonë duhet të mbahen. Junker ka shtuar se është në favor të hapjes ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 20:10
BRUKSEL Presidenti i KE Jean- Claude Juncker në një deklarate të përbashkët me kryeministrin shqiptar Edi Rama tha se zgjedhjet e 30 qershorit në vendin tonë duhet të mbahen. Junker ka shtuar se është në favor të hapjes ...

Zgjedhjet, Veliu dhe Lleshaj takim në Kryeministri
Sipas burimeve, mëngjesin e sotëm raportohet se ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu kanë mbërritur në Kryeministri. Ndërkohë, mësohet se ata mund të jenë ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 09:49
Sipas burimeve, mëngjesin e sotëm raportohet se ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu kanë mbërritur në Kryeministri. Ndërkohë, mësohet se ata mund të jenë ...

Rama në konferencën me Juncker: Nuk kam kohë të flas për Metën, s’kam ardhur për të këtu
Kryeministri Edi Rama preferoi të mos bënte komente për konfliktin e fundit me presidentin e Republikës, Ilir Meta, gjatë konferencës së tij me kreun e KE-së, Juncker. Rama tha se për këtë çështje do të fliste në ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 20:23
Kryeministri Edi Rama preferoi të mos bënte komente për konfliktin e fundit me presidentin e Republikës, Ilir Meta, gjatë konferencës së tij me kreun e KE-së, Juncker. Rama tha se për këtë çështje do të fliste në ...

DEKLARATA/ Presidenti i KE-së, Juncker krah Ramës: Zgjedhjet duhet të mbahen në 30 qershor, ndryshe do të dëmtohej Shqipëria!
Presidenti i KE-së, Jean-Claude Juncker, ka kërkuar mbajtjen e zgjedhjeve vendore në 30 qershor, gjatë një conference për shtyp me kryeministrin Edi Rama. Në të kundërt, sipas Juncker, do të dëmtoheshin shanset për ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 20:15
Presidenti i KE-së, Jean-Claude Juncker, ka kërkuar mbajtjen e zgjedhjeve vendore në 30 qershor, gjatë një conference për shtyp me kryeministrin Edi Rama. Në të kundërt, sipas Juncker, do të dëmtoheshin shanset për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved