ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 02:42

Luka Jovic prezantohet te Reali. Fjalët e para si madrilen

Luka Jovic prezantohet te Reali. Fjalët e para si madrilen
U zyrtarizua para disa ditësh, por vetëm sot, Luka Jovic është prezantuar si lojtari i ri i Realit të Madridit. Sulmuesi serb ishte sot në zyrat e madrilenëve, ku nënshkroi kontratën dhe tha fjalët e para si një lojtar ...
Telegraf | 12-Jun-2019 15:54
U zyrtarizua para disa ditësh, por vetëm sot, Luka Jovic është prezantuar si lojtari i ri i Realit të Madridit. Sulmuesi serb ishte sot në zyrat e madrilenëve, ku nënshkroi kontratën dhe tha fjalët e para si një lojtar ...

Jovic flet si madrilen
Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 17:01
Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...

Real Madrid zbulon se kur do të prezantohet Eden Hazard
Real Madridi tashmë ka arritur ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea për një shumë që besohet të jetë rreth 100 milionë euro. Skuadra spanjolle e kishte kërkuar për disa vite radhazi anësorin belg, mirëpo të Kaltrit ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:01
Real Madridi tashmë ka arritur ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea për një shumë që besohet të jetë rreth 100 milionë euro. Skuadra spanjolle e kishte kërkuar për disa vite radhazi anësorin belg, mirëpo të Kaltrit ...

Menaxheri nga Tetova transferoi Jovicin te Real Madridi
Luka Jovic kompletoi transferimin te Real Madridi, ditën e sotme. Kalimi i testeve mjekësore, prezantimi para mediave, konferenca për shtyp, fjalët e para si lojtar i “mbretërorëve” dhe pastaj një “ekspozitë” në ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 16:49
Luka Jovic kompletoi transferimin te Real Madridi, ditën e sotme. Kalimi i testeve mjekësore, prezantimi para mediave, konferenca për shtyp, fjalët e para si lojtar i “mbretërorëve” dhe pastaj një “ekspozitë” në ...

Ky është menaxheri shqiptar që e ndërmjetësoi transferimin e Jovicit në Real Madrid
Menaxheri shqiptar, Fali Ramadani ka ndërmjetësuar në transferimin e Luka Jovicit në Real Madrid. “Gazeta Express” ka siguruar fotografi ku shihet menaxheri i njohur shqiptar së bashku me futbollistin dhe presidentin e ...
InFokusi | 12-Jun-2019 16:40
Menaxheri shqiptar, Fali Ramadani ka ndërmjetësuar në transferimin e Luka Jovicit në Real Madrid. “Gazeta Express” ka siguruar fotografi ku shihet menaxheri i njohur shqiptar së bashku me futbollistin dhe presidentin e ...

Ky është menaxheri shqiptar që e ndërmjetësoi transferimin e Jovicit në Real Madrid
Luka Jovic e kompletoi sot transferimin në Real Madrid, i cili ia bëri edhe prezantimin zyrtar. Por, kush ishte i përfshirë dhe kush punoi që ky transferim të realizohej? Siç mëson media, menaxheri i njohur shqiptar, ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 16:22
Luka Jovic e kompletoi sot transferimin në Real Madrid, i cili ia bëri edhe prezantimin zyrtar. Por, kush ishte i përfshirë dhe kush punoi që ky transferim të realizohej? Siç mëson media, menaxheri i njohur shqiptar, ...

Ky është menaxheri shqiptar që e ndërmjetësoi transferimin e Jovicit në Real Madrid
Menaxheri shqiptar, Fali Ramadani ka ndërmjetësuar në transferimin e Luka Jovicit në Real Madrid. “Gazeta Express” ka siguruar fotografi ku shihet menaxheri i njohur shqiptar së bashku me futbollistin dhe presidentin e ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 16:15
Menaxheri shqiptar, Fali Ramadani ka ndërmjetësuar në transferimin e Luka Jovicit në Real Madrid. “Gazeta Express” ka siguruar fotografi ku shihet menaxheri i njohur shqiptar së bashku me futbollistin dhe presidentin e ...

Perez ‘frikëson’ kundërshtarët: Reali do të jetë i pandalshëm sezonin e ardhshëm
Kuptohet, Perez siguroi se sukseset relativisht të kohëve të fundit të klubit, të tilla si katër trofe të Ligës së Kampionëve në pesë vjet, nuk u harruan pasi ai argumentoi se kjo arritje do të vlerësohet më tej me ...
Lajminet | 12-Jun-2019 16:11
Kuptohet, Perez siguroi se sukseset relativisht të kohëve të fundit të klubit, të tilla si katër trofe të Ligës së Kampionëve në pesë vjet, nuk u harruan pasi ai argumentoi se kjo arritje do të vlerësohet më tej me ...

Menaxheri shqiptar Fali Ramadani kompleton transferimin e Joviqit te Reali
Luka Joviq sot është prezantuar si futbollisti më i ri i Real Madridit. Sulmuesi serb ka kryer vizitat mjekësore me klubin madrilen, ndërsa më vonë është prezantuar nga presidenti Florentino Perez, ku prezent ishte edhe ...
InfoSport.mk | 12-Jun-2019 16:02
Luka Joviq sot është prezantuar si futbollisti më i ri i Real Madridit. Sulmuesi serb ka kryer vizitat mjekësore me klubin madrilen, ndërsa më vonë është prezantuar nga presidenti Florentino Perez, ku prezent ishte edhe ...

15:53 Perez e komenton sezonin e Real Madridit: Do të reagojmë fuqishëm Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e...
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e shfrytëzoi prezantimin e sulmuesit të ri, Luka Jovicit, për ta zbuluar projektin e ri ambicioz që dëshiron ta vë në veprim pas dështimit në sezonin 2018/19. Sezoni 2018/19 ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 16:02
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e shfrytëzoi prezantimin e sulmuesit të ri, Luka Jovicit, për ta zbuluar projektin e ri ambicioz që dëshiron ta vë në veprim pas dështimit në sezonin 2018/19. Sezoni 2018/19 ...

Zyrtare: Real Madridi lanson lajmin e madh për tifozët në lidhje me Eden Hazard
Eden Hazard do të prezantohet si futbollisti më i ri i Real Madrid gjatë ditës së nesërme. Prezantimi i mesfushorit belg do të bëhet në stadiumin “Santiago Bernabeu” me fillim nga ora 19:00, shkruan Zëri.info. Hazard do ...
Zeri | 12-Jun-2019 15:46
Eden Hazard do të prezantohet si futbollisti më i ri i Real Madrid gjatë ditës së nesërme. Prezantimi i mesfushorit belg do të bëhet në stadiumin “Santiago Bernabeu” me fillim nga ora 19:00, shkruan Zëri.info. Hazard do ...

Perez e komenton sezonin e Real Madridit: Do të reagojmë fuqishëm
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e shfrytëzoi prezantimin e sulmuesit të ri, Luka Jovicit, për ta zbuluar projektin e ri ambicioz që dëshiron ta vë në veprim pas dështimit në sezonin 2018/19. Sezoni 2018/19 ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 15:46
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e shfrytëzoi prezantimin e sulmuesit të ri, Luka Jovicit, për ta zbuluar projektin e ri ambicioz që dëshiron ta vë në veprim pas dështimit në sezonin 2018/19. Sezoni 2018/19 ...

Zbulohen ndeshjet e xhiros së parë për vitin 2019/20 në Premierligë
Sulmuesi më i ri i Real Madridit, Luka Jovic është prezantuar sot në zyrat e klubit spanjoll. Luka Jovic ka kaluar tek Real Madridi për 60 milionë euro nga klubi i Eintracht Frankfurtit – pasi kaloi një edicion të ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 15:38
Sulmuesi më i ri i Real Madridit, Luka Jovic është prezantuar sot në zyrat e klubit spanjoll. Luka Jovic ka kaluar tek Real Madridi për 60 milionë euro nga klubi i Eintracht Frankfurtit – pasi kaloi një edicion të ...

Jovic flet si madrilen!
Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 15:38
Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...

Jovic prezantohet si madrilen
Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 15:31
Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...

Joviq thotë se është më i lumturi në botë që erdhi te Reali
Luka Joviq ka thënë që është njeriu më i lumtur në botë pasi më në fund është prezantuar si lojtar i Real Madridit. Ai ka nënshkruar një kontratë gjashtëvjeçare me Mbretërit, të cilët raportohet se ia kishin paguar 60 ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 15:30
Luka Joviq ka thënë që është njeriu më i lumtur në botë pasi më në fund është prezantuar si lojtar i Real Madridit. Ai ka nënshkruar një kontratë gjashtëvjeçare me Mbretërit, të cilët raportohet se ia kishin paguar 60 ...

Luka Joviç sot flet si anëtar i ri i madrilenëve
Luka Joviç u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 15:22
Luka Joviç u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...

Menaxheri shqiptar së bashku me Perezin, e prezanton futbollistin serb te Real Madridi
Më 4 qershor, Real Madridi e zyrtarizoi transferimin e Luka Jovicit nga Eintracht Frankfurti, ndërsa sot e prezantoi ata para tifozëve në stadiumin “Santiago Bernabeu”, shkruan Zëri.info. Presidenti i klubit, Florentino ...
Zeri | 12-Jun-2019 15:22
Më 4 qershor, Real Madridi e zyrtarizoi transferimin e Luka Jovicit nga Eintracht Frankfurti, ndërsa sot e prezantoi ata para tifozëve në stadiumin “Santiago Bernabeu”, shkruan Zëri.info. Presidenti i klubit, Florentino ...

Joviq thotë se është më i lumturi në botë që erdhi te Reali
Luka Joviq ka thënë që është njeriu më i lumtur në botë pasi më në fund është prezantuar si lojtar i Real Madridit. Ai ka nënshkruar një kontratë gjashtëvjeçare me Mbretërit, të cilët raportohet se ia kishin paguar 60 ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 15:08
Luka Joviq ka thënë që është njeriu më i lumtur në botë pasi më në fund është prezantuar si lojtar i Real Madridit. Ai ka nënshkruar një kontratë gjashtëvjeçare me Mbretërit, të cilët raportohet se ia kishin paguar 60 ...

Reali prezanton Joviqin: Kam bërë zgjedhjen më të mirë
Në Santiago Bernabeu është bërë prezantimi i sulmuesit të ri të Real Madridit.
Kosova Press | 12-Jun-2019 14:45
Në Santiago Bernabeu është bërë prezantimi i sulmuesit të ri të Real Madridit.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved