ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 05:01

Jonida Vokshi është e lidhur, por scoop-i s'qëndron këtu

Jonida Vokshi është e lidhur, por scoop-i s'qëndron këtu
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:42
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...

Jonida Vokshi merr në intervistë bashkëshortin e ardhshëm (VIDEO)
Jonida Vokshi i ka surprizuar të gjithë me puntatën e radhës të programit që drejton në ‘Digitalb’. Këtë javë në ‘Personale’, moderatorja ka ftuar partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi. Pak sekuenca nga xhirimet, ...
Lapsi | 12-Jun-2019 13:39
Jonida Vokshi i ka surprizuar të gjithë me puntatën e radhës të programit që drejton në ‘Digitalb’. Këtë javë në ‘Personale’, moderatorja ka ftuar partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi. Pak sekuenca nga xhirimet, ...

Ja që ndodhi. Marina zhgënjen dhe fans-at s'ja falin
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:10
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...

Kylie dhe Khloe ‘mbulohen’ me ari, tërheqëse në fotosesionin e ri
Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian ka realizuar fotosesion e radhës për të promovuar linjën e re të produkteve të bukurisë ‘Koko Kollection Round 3’. Linja e re e produkteve lansohet të premten ndërsa motra u shfaqen të ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 13:31
Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian ka realizuar fotosesion e radhës për të promovuar linjën e re të produkteve të bukurisë ‘Koko Kollection Round 3’. Linja e re e produkteve lansohet të premten ndërsa motra u shfaqen të ...

Këngëtarë, aktorë e futbollistë shqiptarë emocionohen nga vizita e Clinton dhe Albright në Kosovë, urojnë 20 vjet liri
Me rastin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë, është organizuar ceremoni mikpritëse për ish-presidentin amerikan, Bill Clinton, dhe ish-Sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeline Albright, të cilët ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 12:59
Me rastin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë, është organizuar ceremoni mikpritëse për ish-presidentin amerikan, Bill Clinton, dhe ish-Sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeline Albright, të cilët ...

Në 20-vjetorin e çlirimit të vendit, këngëtari i njohur thotë se nuk duhet harruar e kaluara
Në sheshin “Skënderbeu” po mbahet ceremonia shtetërore, ku të ftuar janë edhe miqtë e vendit, shkruan . Në Kosovë me këtë rast kanë ardhur edhe Bill Clinton, Madeleine Albright, e shumë personalitete të njohura. ...
Lajminet | 12-Jun-2019 12:58
Në sheshin “Skënderbeu” po mbahet ceremonia shtetërore, ku të ftuar janë edhe miqtë e vendit, shkruan . Në Kosovë me këtë rast kanë ardhur edhe Bill Clinton, Madeleine Albright, e shumë personalitete të njohura. ...

“I’m a mess” nga Bebe Rexha kthehet në hit global, certifikohet si “Platinum” nga industria e muzikës
Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, vitin e kaluar publikoi albumin “Expectations”, që u prit shumë mirë nga fansat e saj. “I’m a mess” ishte hiti absolut i këtij albumi, i cili u realizua edhe ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 12:17
Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, vitin e kaluar publikoi albumin “Expectations”, që u prit shumë mirë nga fansat e saj. “I’m a mess” ishte hiti absolut i këtij albumi, i cili u realizua edhe ...

Stresi me urim të veçantë për dy personat e rëndësishëm të tij
Stresi përmes rrjeteve sociale ka uruar babain e tij dhe Lulzim Bashën, shkruan . “Sot dy persona të rëndësishem festojn ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo!! ”, ka shkruar reperi, duke ...
Lajminet | 12-Jun-2019 12:53
Stresi përmes rrjeteve sociale ka uruar babain e tij dhe Lulzim Bashën, shkruan . “Sot dy persona të rëndësishem festojn ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo!! ”, ka shkruar reperi, duke ...

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:36
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...

Faton Shoshi menaxhon edhe një talente të re, priten projekte nga ata
Faton Shoshi merr nën menaxhim edhe një artiste të re e cila është duke bërë bujë nëpër rrjete sociale. Faton Shoshi njëri prej emrave menaxher më të përmendur, shumë shpejt do të marrë në duar edhe një artiste të ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 12:10
Faton Shoshi merr nën menaxhim edhe një artiste të re e cila është duke bërë bujë nëpër rrjete sociale. Faton Shoshi njëri prej emrave menaxher më të përmendur, shumë shpejt do të marrë në duar edhe një artiste të ...

Ledri me urim të sinqertë për babanë me rastin e ditëlindjes
Reperi i njohur, Ledri Vula, ka treguar gjithnjë nëpër intervista se është shumë i lidhur me familjen e tij. Ndër të tjerash, ai ka theksuar se ka një lidhje tepër të veçantë me të atin e tij, regjisorin e njohur Agron ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 11:25
Reperi i njohur, Ledri Vula, ka treguar gjithnjë nëpër intervista se është shumë i lidhur me familjen e tij. Ndër të tjerash, ai ka theksuar se ka një lidhje tepër të veçantë me të atin e tij, regjisorin e njohur Agron ...

Mëngjesi mahnitës në pishinë shijon si në përallë – përjetoni ndjesinë unike në Maldive
Pushimi i mirë shihet në mëngjes… pak a shumë ngjason në një thënie të njohur tashëm për ne, se dita e mirë shihet në mëngjes, por jo vetëm dita, i gjithë pushimi shihet nga mëngjesi që ne e shijojmë gjatë periudhës që ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 11:15
Pushimi i mirë shihet në mëngjes… pak a shumë ngjason në një thënie të njohur tashëm për ne, se dita e mirë shihet në mëngjes, por jo vetëm dita, i gjithë pushimi shihet nga mëngjesi që ne e shijojmë gjatë periudhës që ...

Dukagjin Lipa i ftuar special në koncertin e grupit “Gjurmët”
Grupi “Gjurmët” sonte (e mërkure) mbajnë koncert në Sallën 1 Tetori në Prishtinë, shkruan . I ftuar special në këtë koncert është edhe babai i Dua Lipës, Dukagjini, i cili njoftoi se do të performojë bashkë me këtë ...
Lajminet | 12-Jun-2019 12:08
Grupi “Gjurmët” sonte (e mërkure) mbajnë koncert në Sallën 1 Tetori në Prishtinë, shkruan . I ftuar special në këtë koncert është edhe babai i Dua Lipës, Dukagjini, i cili njoftoi se do të performojë bashkë me këtë ...

Me tuta e atlete, larg imazhit të kuruar në ekran, Eni Vasili për vrap nga Liqeni
Gazetaren e “Open” Eni Vasili e shohim mbrëmjeve në Top Channel me imazhin e kuruar dhe elegant, dhe përkujdesjen ndaj imazhit, gazetarja e shfaq edhe në rrjetet sociale. Por në përditshmëri, larg imazhit që shohim në ...
Bordo | 12-Jun-2019 11:59
Gazetaren e “Open” Eni Vasili e shohim mbrëmjeve në Top Channel me imazhin e kuruar dhe elegant, dhe përkujdesjen ndaj imazhit, gazetarja e shfaq edhe në rrjetet sociale. Por në përditshmëri, larg imazhit që shohim në ...

“Të njëjtët politikanë, dogjën 2 breza e po përvëlojnë të tretin”
TIRANË Zëvendëskryeministri Erion Braçe shprehet i bindur se zgjedhjet lokale do të mbahen me 30 qershor. Me një reagim të gjatë në llogarinë e tij në “Instagram”, numri dy i qeverisë ka hedhur akuza të forta për ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 12:33
TIRANË Zëvendëskryeministri Erion Braçe shprehet i bindur se zgjedhjet lokale do të mbahen me 30 qershor. Me një reagim të gjatë në llogarinë e tij në “Instagram”, numri dy i qeverisë ka hedhur akuza të forta për ...

Rama ironi me ‘shqiponjën’ e Presidentit Meta.Ja videoja që poston
Kryeministri i Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Instagram një video nga festimet e komunitetit shqiptar në SHBA, ku mes të tjerave vërehet edhe një person me ngjyrë që bën shqiponjën dhe feston mes shqiptarëve ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 00:14
Kryeministri i Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Instagram një video nga festimet e komunitetit shqiptar në SHBA, ku mes të tjerave vërehet edhe një person me ngjyrë që bën shqiponjën dhe feston mes shqiptarëve ...

U takuan nga afër me Princin Harry, nëna e Ritës tregon se çfarë i tha ai
Rita Ora mbrëmë këndoi në kuadër të një koncerti, paratë e të cilit do të dhurohen për bamirësi, shkruan . Për ta përcjellë atë nga afër ishte edhe Princi Harry dhe natyrisht e ëma e Ritës, e cila ka ndarë me ndjekësit ...
Lajminet | 12-Jun-2019 11:42
Rita Ora mbrëmë këndoi në kuadër të një koncerti, paratë e të cilit do të dhurohen për bamirësi, shkruan . Për ta përcjellë atë nga afër ishte edhe Princi Harry dhe natyrisht e ëma e Ritës, e cila ka ndarë me ndjekësit ...

Andy Ruiz pranon brezin e artë të Snickers pas nokautit të Anthony Joshuas
Tashmë është bërë e ditur se Andy Ruiz është një adhurues i madh i çokollatave ‘Snickers’, ndërsa ka marrë një çmim special nga kompania që i prodhon. Kampioni më i ri i peshave të rënda në botë, ka postuar një foto në ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 10:42
Tashmë është bërë e ditur se Andy Ruiz është një adhurues i madh i çokollatave ‘Snickers’, ndërsa ka marrë një çmim special nga kompania që i prodhon. Kampioni më i ri i peshave të rënda në botë, ka postuar një foto në ...

“Të njëjtët politikanë, dogjën 2 breza e po përvëlojnë të tretin. Po sulmojnë kriminalisht të drejtën e votës”
Nga Erjon Braçe Në #30vite,të njejtet politikane, dogjen dy breza dhe, po pervelojne te tretin! Ne fillim brezin e babait, pastaj brezin e djalit, tani te nipit/mbeses! Jane te njejtet shkaterrues, te njejtet ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 13:42
Nga Erjon Braçe Në #30vite,të njejtet politikane, dogjen dy breza dhe, po pervelojne te tretin! Ne fillim brezin e babait, pastaj brezin e djalit, tani te nipit/mbeses! Jane te njejtet shkaterrues, te njejtet ...

Beatrix Ramosaj sjell imazhe joshëse nga ndeja e ditëlindjes
Beatrix Ramosaj nuk ‘ngopet’ me fotografitë e ditëlindjes. Beatrix Ramosaj ka publikuar fotografi të reja në rrjete sociale, të shkëputura nga festa e ditëlindjes. Këngëtarja ditë më parë festoi ditëlindjen, ndërsa në ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 11:11
Beatrix Ramosaj nuk ‘ngopet’ me fotografitë e ditëlindjes. Beatrix Ramosaj ka publikuar fotografi të reja në rrjete sociale, të shkëputura nga festa e ditëlindjes. Këngëtarja ditë më parë festoi ditëlindjen, ndërsa në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved