ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 12:29

Situata në grupin tonë/ Islanda që na mundi rihapi garën, gjithçka vendoset në shtator

Situata në grupin tonë/ Islanda që na mundi rihapi garën, gjithçka vendoset në shtator
Shqipëria arriti të merrte një fitore të rëndësishme ndaj Islandës me rezultatin e pastër 2-0 duke hyrë edhe njëherë në garë për një vend për në Europianin e vitit të ardhshëm. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edi Reja ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 11:11
Shqipëria arriti të merrte një fitore të rëndësishme ndaj Islandës me rezultatin e pastër 2-0 duke hyrë edhe njëherë në garë për një vend për në Europianin e vitit të ardhshëm. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edi Reja ...

Cikalleshi: Ndjehem mirë në majën e sulmit, kthimi i Roshit…
Sokol Cikalleshi u shpreh i lumtur për fitoren dhe për golin që shënoi në këtë mbrëmje ndaj Moldavisë. Për mikrofonin e RTSH, sulmuesi tha se kthimi i Roshit është i rëndësishëm, ndërsa në majën e sulmit ka më shumë ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 23:44
Sokol Cikalleshi u shpreh i lumtur për fitoren dhe për golin që shënoi në këtë mbrëmje ndaj Moldavisë. Për mikrofonin e RTSH, sulmuesi tha se kthimi i Roshit është i rëndësishëm, ndërsa në majën e sulmit ka më shumë ...

Shqipëria mposht Moldavinë/ Ja çfarë thotë trajneri i kuqezinjve
Shqipëria fitoi 2 me 0 ndaj Moldavisë në ndeshjen e vlefshme për eleminatorët e Euro 2020.
Top Channel | 11-Jun-2019 23:30
Shqipëria fitoi 2 me 0 ndaj Moldavisë në ndeshjen e vlefshme për eleminatorët e Euro 2020.

Fitore e 3 pikë me Moldavinë, por sa vuajtje për të gjetur golin
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 23:17
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...

Duka i çliruar pas fitores: Fillova ta humb besimin
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, u shpreh i kënaqur dhe i çliruar për fitoren e Kombëtares kuqezi në ndeshjen ndaj Moldavisë. “Kisha shumë presion deri në momentin që shënuam, aq sa në një ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 00:07
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, u shpreh i kënaqur dhe i çliruar për fitoren e Kombëtares kuqezi në ndeshjen ndaj Moldavisë. “Kisha shumë presion deri në momentin që shënuam, aq sa në një ...

Cikalleshi dyfish i gëzuar: Arrita të shënoj dhe Kombëtarja fitoi
U inkuadrua nga banka rezervë dhe u pozicionua në vendin e duhur, për të shfrytëzuar pasimin e Odise Roshit dhe për të zhbllokuar një ndeshje që sa vinte e komplikohej përballë Moldavisë. Sokol Cikalleshi më në fund u ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 00:01
U inkuadrua nga banka rezervë dhe u pozicionua në vendin e duhur, për të shfrytëzuar pasimin e Odise Roshit dhe për të zhbllokuar një ndeshje që sa vinte e komplikohej përballë Moldavisë. Sokol Cikalleshi më në fund u ...

VIDEO: Cikalleshi-Ramadani i japin frymarrje Shqipërisë, kuqezinjtë rikthehen tek fitorja kundër Moldavisë!
Pas disfatës së pësuar kundër Islandës, Shqipëria është rikthyer tek rezultati pozitiv duke marrë një tre pikësh të artë në takimin e zhvilluar sot në Elbasan Arena kundër Moldavisë. Të besuarit e trajnerit, Edi Reja, ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 22:40
Pas disfatës së pësuar kundër Islandës, Shqipëria është rikthyer tek rezultati pozitiv duke marrë një tre pikësh të artë në takimin e zhvilluar sot në Elbasan Arena kundër Moldavisë. Të besuarit e trajnerit, Edi Reja, ...

Shqipëria feston kundër Moldavisë
Shqipëria ka mposhtur Moldavinë me rezultatin 2-0 në takimin e zhvilluar në “Elbasan Arena” të vlefshme për eliminatoret e Europianit. Golat e Cikalleshit dhe Ramadanit, i dhuruan fitoren e parë tekniku Edi Reja, në ...
Telegraf | 11-Jun-2019 22:46
Shqipëria ka mposhtur Moldavinë me rezultatin 2-0 në takimin e zhvilluar në “Elbasan Arena” të vlefshme për eliminatoret e Europianit. Golat e Cikalleshit dhe Ramadanit, i dhuruan fitoren e parë tekniku Edi Reja, në ...

‘Euro 2020’/ Cikalleshi kalon Shqipërinë në avantazh përballë Moldavisë
Shqipëria ka kaluar në avantazh në minutën 66 në ndeshjen që po luhet në 'Elbasan Arena' kundër Moldavisë.
Top Channel | 11-Jun-2019 22:14
Shqipëria ka kaluar në avantazh në minutën 66 në ndeshjen që po luhet në 'Elbasan Arena' kundër Moldavisë.

Kuqezinjtë i kthehen fitores, Shqipëria mposht 2-0 Moldavinë
Shqipëria merr një fitore të rëndësishme përballë Moldavisë në ndeshjen e katërt të kualifikueseve për Euro 2020. Kuqezinjtë e teknikut Reja kanë arritur të mposhtin miqtë me rezultatin 2 me 0 Moldavinë falë golave të ...
VizionPlus | 11-Jun-2019 22:44
Shqipëria merr një fitore të rëndësishme përballë Moldavisë në ndeshjen e katërt të kualifikueseve për Euro 2020. Kuqezinjtë e teknikut Reja kanë arritur të mposhtin miqtë me rezultatin 2 me 0 Moldavinë falë golave të ...

Çfarë goli Ramadani! Shqipëria dyfishon ndaj Moldavisë
Minuta e 92-të e takimit Shqipëri-Moldavi dhe kuqezinjtë kanë siguruar fitoren pas golit të dytë të shënuar nga Ylber Ramadani, një eurogol i ish-mesfushorit të Partizanit. Minuta e 65-të e ndeshjes dhe më në fund ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 20:59
Minuta e 92-të e takimit Shqipëri-Moldavi dhe kuqezinjtë kanë siguruar fitoren pas golit të dytë të shënuar nga Ylber Ramadani, një eurogol i ish-mesfushorit të Partizanit. Minuta e 65-të e ndeshjes dhe më në fund ...

Shqipëria kthehet te fitorja, mposht Moldavinë në Elbasan
Shqipëria ka arritur të shënojë fitore ndaj Moldavisë me rezultat 2-0 në ndeshjen e katërt të vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ndeshja nisi shumë mirë për Shqipërinë që krijoi disa raste në pjesën e parë. Armando ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 22:46
Shqipëria ka arritur të shënojë fitore ndaj Moldavisë me rezultat 2-0 në ndeshjen e katërt të vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ndeshja nisi shumë mirë për Shqipërinë që krijoi disa raste në pjesën e parë. Armando ...

Ja ku pritet të përfundojë Elseid Hysaj
Sezoni për futbollistin e Kombëtares, Elseid Hysaj, ka qenë plot me ulje e ngritje.
Kosova Press | 20-Apr-2019 13:38
Sezoni për futbollistin e Kombëtares, Elseid Hysaj, ka qenë plot me ulje e ngritje.

Kombëtarja i jep Rejës fitoren e parë, mund Moldavinë 2-0
Kombëtarja i ka dhënë trajnerit italian, Edi Reja, fitoren e parë në takimin e dytë të tij në krye të stolit kuqezi, teksa ka mundur të martën Moldavinë me rezultatin 2-0. Takimi i luajtur në Stadiumin “Elbasan Arena” ...
RTSH | 12-Jun-2019 09:15
Kombëtarja i ka dhënë trajnerit italian, Edi Reja, fitoren e parë në takimin e dytë të tij në krye të stolit kuqezi, teksa ka mundur të martën Moldavinë me rezultatin 2-0. Takimi i luajtur në Stadiumin “Elbasan Arena” ...

Çfarë goli Ramadani! Shqipëria dyfishon ndaj Moldavisë
Minuta e 92-të e takimit Shqipëri-Moldavi dhe kuqezinjtë kanë siguruar fitoren pas golit të dytë të shënuar nga Ylber Ramadani, një eurogol i ish-mesfushorit të Partizanit. Minuta e 65-të e ndeshjes dhe më në fund ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 03:01
Minuta e 92-të e takimit Shqipëri-Moldavi dhe kuqezinjtë kanë siguruar fitoren pas golit të dytë të shënuar nga Ylber Ramadani, një eurogol i ish-mesfushorit të Partizanit. Minuta e 65-të e ndeshjes dhe më në fund ...

Cikalleshi: Ndjehem mirë në majën e sulmit, kthimi i Roshit…
Sokol Cikalleshi u shpreh i lumtur për fitoren dhe për golin që shënoi në këtë mbrëmje ndaj Moldavisë. Për mikrofonin e RTSH, sulmuesi tha se kthimi i Roshit është i rëndësishëm, ndërsa në majën e sulmit ka më shumë ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 01:04
Sokol Cikalleshi u shpreh i lumtur për fitoren dhe për golin që shënoi në këtë mbrëmje ndaj Moldavisë. Për mikrofonin e RTSH, sulmuesi tha se kthimi i Roshit është i rëndësishëm, ndërsa në majën e sulmit ka më shumë ...

Fitore e 3 pikë me Moldavinë, por sa vuajtje për të gjetur golin
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 01:04
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...

Militantët e opozitës shpalosin banderolën “Rama ik” në Elbasan Arena
Ka përfunduar tanimë me një fitore të shkëlqyer për kombëtaren tonë ndeshja mes Shqipërisë dhe Moldavisë. Gjatë ndeshjes, disa militantë të opozitës kanë lëshuar edhe mesazhe politike, duke shpalosur një banderolë me ...
Dritare | 12-Jun-2019 00:22
Ka përfunduar tanimë me një fitore të shkëlqyer për kombëtaren tonë ndeshja mes Shqipërisë dhe Moldavisë. Gjatë ndeshjes, disa militantë të opozitës kanë lëshuar edhe mesazhe politike, duke shpalosur një banderolë me ...

Shqipëri – Moldavi 2-0
Një fitore e rëndësishme ajo e kombëtares shqiptare në Elbasan Arena kundër Moldavisë. Suksesi ndaj Moldavisë erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, . Në përballjen e ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 00:14
Një fitore e rëndësishme ajo e kombëtares shqiptare në Elbasan Arena kundër Moldavisë. Suksesi ndaj Moldavisë erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, . Në përballjen e ...

Shqipëria mund Moldavinë, hyn në garë për vendin e dytë
Shqipëria ia ka dalë duke mundur me rezultatin e pastër 2-0 skuadrën e Moldavisë pas një takimi të dominuar plotësisht nga kuqezinjët. Të besuarit e Edi Rejas e kanë kërkuar me ngulm golin që në pjesën e parë por pa ...
Alsat-M | 11-Jun-2019 23:51
Shqipëria ia ka dalë duke mundur me rezultatin e pastër 2-0 skuadrën e Moldavisë pas një takimi të dominuar plotësisht nga kuqezinjët. Të besuarit e Edi Rejas e kanë kërkuar me ngulm golin që në pjesën e parë por pa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved