ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/06/2019 03:37

Hyqmet Zane: Përballja mes demokracisë dhe diktaturës në Shqipëri

Hyqmet Zane: Përballja mes demokracisë dhe diktaturës në Shqipëri
Përballja mes demokracisë dhe diktaturës në Shqipëri Nga Hyqmet Zane Shqipëria dhe shqiptarët janë bërë si një tabelë qitjeje me komente brenda vendit dhe jashtë nga të quajturit ndërkombëtarë. Situata që po kalojmë ...
Telegraf | 12-Jun-2019 10:00
Përballja mes demokracisë dhe diktaturës në Shqipëri Nga Hyqmet Zane Shqipëria dhe shqiptarët janë bërë si një tabelë qitjeje me komente brenda vendit dhe jashtë nga të quajturit ndërkombëtarë. Situata që po kalojmë ...

Kryeministri Rama e trajton Shqipërinë, si koloni të të huajve
Jakup B. GJOÇA Pardje kryeministri Rama mblodhi në kryeministri ambasadorët e akredituar në Tiranë dhe u kërkoi atyre që ta mbështetnin në nismat e tij ligjore, kundër Presidentit të Republikës. Sado paradoksale të ...
Telegraf | 11-Jun-2019 23:08
Jakup B. GJOÇA Pardje kryeministri Rama mblodhi në kryeministri ambasadorët e akredituar në Tiranë dhe u kërkoi atyre që ta mbështetnin në nismat e tij ligjore, kundër Presidentit të Republikës. Sado paradoksale të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved