ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 15:33

Parashikimi i yjeve për sot 12 qershor 2019

Parashikimi i yjeve për sot 12 qershor 2019
Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes një trajtim ...
Telegraf | 12-Jun-2019 09:49
Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes një trajtim ...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019!
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 07:59
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Horoskopi ditor: 12 maj 2019
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 10:13
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
Bordo | 12-Jun-2019 09:54
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
IliriaNews | 12-Jun-2019 09:24
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019!
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
Medial | 12-Jun-2019 09:15
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Shëndeti, dashuria dhe puna, ky është parashikimi i horoskopit për sot
Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të ndihen të lirë për të eksperimentuar në aspektin personal. Kërkoni një mënyrë më efikase për të përfunduar detyrat e përditshme dhe mësoni më shumë nga ata që kanë bërë të ...
Lajminet | 13-May-2019 07:48
Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të ndihen të lirë për të eksperimentuar në aspektin personal. Kërkoni një mënyrë më efikase për të përfunduar detyrat e përditshme dhe mësoni më shumë nga ata që kanë bërë të ...

Si do të ecin sot puna, shëndeti dhe jeta
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 07:59
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e ...

Kjo është shenja më me fat për sot
Këtë të premte hëna të bën të ndihesh më i gjallë. Do të keni energji të mëdha që do t’ju japë Marsi me një formë fizike për tu patur zili. Behet fjale per Dashin. Afërdita të bën më sensuale në fushën e ndjenjave dhe ...
Java News | 23-Feb-2018 11:31
Këtë të premte hëna të bën të ndihesh më i gjallë. Do të keni energji të mëdha që do t’ju japë Marsi me një formë fizike për tu patur zili. Behet fjale per Dashin. Afërdita të bën më sensuale në fushën e ndjenjave dhe ...

Horoskopi – 12 qershor 2019
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
Politiko | 11-Jun-2019 23:58
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit
Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe një qëllim që doni ta arrini sa ...
Dritare | 11-Jun-2019 23:08
Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe një qëllim që doni ta arrini sa ...

Fati yt sot/ horoskopi 12 qershor 2019
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019 Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të ...
Lexo | 11-Jun-2019 21:00
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019 Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të ...

Shenjat më besnike dhe luajale të Horoskopit janë këto
Shenja e Zodiakut nën të cilën ne lindim ka shumë ndikim mbi atë se kush jemi, në personalitetin tonë. Gjithashtu mund të na japë informacion të mirë për personin me të cilin po përballemi, për të kuptuar nëse mund t’i ...
TetovaSot | 11-Jun-2019 18:17
Shenja e Zodiakut nën të cilën ne lindim ka shumë ndikim mbi atë se kush jemi, në personalitetin tonë. Gjithashtu mund të na japë informacion të mirë për personin me të cilin po përballemi, për të kuptuar nëse mund t’i ...

Macja e egër më e madhja në botë, gjysmë luan gjysmë tigër
Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj të marte mund ...
GazetaBlic | 11-Jun-2019 15:14
Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj të marte mund ...

Parashikimi i yjeve për sot 11 qershor 2019
Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet e ditës do t’ju ...
Telegraf | 11-Jun-2019 09:00
Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet e ditës do t’ju ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
Portalb | 11-Jun-2019 14:05
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Zbuloni tre shenjat e Horoskopit, që janë partnerët idealë për ju!
Në astrologji, çdo shenjë ka elementin e saj karakteristik (zjarri, uji, toka, ajri). Mbi karakteristikat e secilës prej tyre mund të shohim lehtësisht nëse dy shenja shkojnë mirë bashkë, ose nëse nuk kanë asnjë lloj ...
Lexo | 11-Jun-2019 11:03
Në astrologji, çdo shenjë ka elementin e saj karakteristik (zjarri, uji, toka, ajri). Mbi karakteristikat e secilës prej tyre mund të shohim lehtësisht nëse dy shenja shkojnë mirë bashkë, ose nëse nuk kanë asnjë lloj ...

Horoskopi për ditën e martë, 11 qershor 2019!
Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj të marte mund ...
VizionPlus | 11-Jun-2019 07:39
Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj të marte mund ...

Parashikimi i horoskopit, datë 11 qershor 2019
DASHI Një person që e keni afër do të ketë nevojë për mbështetjen tuaj për të zgjidhur një problem. Në ambientin e punës duhet të evitoni provokimet. Në aspektin afektiv do të keni përkrahjen e partnerit tuaj, gjatë ...
Bordo | 11-Jun-2019 09:42
DASHI Një person që e keni afër do të ketë nevojë për mbështetjen tuaj për të zgjidhur një problem. Në ambientin e punës duhet të evitoni provokimet. Në aspektin afektiv do të keni përkrahjen e partnerit tuaj, gjatë ...

Deri sa vdekja të na ndajë/ Shenjat e Horoskopit që i qendrojnë besnikë lidhjes
Cilat janë shenjat që na garantojnë besnikërinë maksimale? Astrologët thonë se bëhet fjalë për njerëzit që i përkasin shenjave që vijojnë si më poshtë: Ujori- Ujori është një shenjë e drejtpërdrejtë, nëse diçka është e ...
Lexo | 11-Jun-2019 09:04
Cilat janë shenjat që na garantojnë besnikërinë maksimale? Astrologët thonë se bëhet fjalë për njerëzit që i përkasin shenjave që vijojnë si më poshtë: Ujori- Ujori është një shenjë e drejtpërdrejtë, nëse diçka është e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved