ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 12:59

Fotografi e papublikuar: Albright mban në krah fëmijën kosovar që kishte ikur nga lufta

Fotografi e papublikuar: Albright mban në krah fëmijën kosovar që kishte ikur nga lufta
Ish-Sekretarja e shtetit e SHBA-ve, Madeleine Albright po qëndron për vizitë në Kosovë. Ajo ka qenë përherë një mike e Kosovës dhe e ka përkrahur popullin e Kosovës në momentet më të vështira. Ndërkohë, një lexues ka ...
InFokusi | 12-Jun-2019 10:09
Ish-Sekretarja e shtetit e SHBA-ve, Madeleine Albright po qëndron për vizitë në Kosovë. Ajo ka qenë përherë një mike e Kosovës dhe e ka përkrahur popullin e Kosovës në momentet më të vështira. Ndërkohë, një lexues ka ...

Fotografi e papublikuar: Albright mban në krah fëmijën kosovar që kishte ikur nga lufta
Ish-Sekretarja e shtetit e SHBA-ve, Madeleine Albright po qëndron për vizitë në Kosovë. Ajo ka qenë përherë një mike e Kosovës dhe e ka përkrahur popullin e Kosovës në momentet më të vështira, shkruan lajmi.net. ...
Arbresh | 11-Jun-2019 20:19
Ish-Sekretarja e shtetit e SHBA-ve, Madeleine Albright po qëndron për vizitë në Kosovë. Ajo ka qenë përherë një mike e Kosovës dhe e ka përkrahur popullin e Kosovës në momentet më të vështira, shkruan lajmi.net. ...

Fotografi e papublikuar: Albright mban në krah fëmijën kosovar që kishte ikur nga lufta
Ajo ka qenë përherë një mike e Kosovës dhe e ka përkrahur popullin e Kosovës në momentet më të vështira, shkruan . Ndërkohë, një lexues i ka dërguar fotografinë e vëllait të tij në krahët e Madeleine Albright. Sipas ...
Lajminet | 11-Jun-2019 20:18
Ajo ka qenë përherë një mike e Kosovës dhe e ka përkrahur popullin e Kosovës në momentet më të vështira, shkruan . Ndërkohë, një lexues i ka dërguar fotografinë e vëllait të tij në krahët e Madeleine Albright. Sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved