ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 19:01

Ford Explorer me brendësi luksoze dhe të rehatshme (Foto)

Ford Explorer me brendësi luksoze dhe të rehatshme (Foto)
Ulëset e makinës, janë dizajnuar me shumë kujdes Me lansimin e Explorer të ri, Ford hyri fuqishëm në tregun e makina të mesme SUV, që nga versioni i vitit 2010 ka ndryshime të mëdha, transmeton Telegrafi. Në këtë makinë ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 11:01
Ulëset e makinës, janë dizajnuar me shumë kujdes Me lansimin e Explorer të ri, Ford hyri fuqishëm në tregun e makina të mesme SUV, që nga versioni i vitit 2010 ka ndryshime të mëdha, transmeton Telegrafi. Në këtë makinë ...

Ford Explorer me brendësi luksoze dhe të rehatshme (Foto)
Ulëset e makinës, janë dizajnuar me shumë kujdes Me lansimin e Explorer të ri, Ford hyri fuqishëm në tregun e makina të mesme SUV, që nga versioni i vitit 2010 ka ndryshime të mëdha, transmeton Telegrafi. Në këtë makinë ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 18:46
Ulëset e makinës, janë dizajnuar me shumë kujdes Me lansimin e Explorer të ri, Ford hyri fuqishëm në tregun e makina të mesme SUV, që nga versioni i vitit 2010 ka ndryshime të mëdha, transmeton Telegrafi. Në këtë makinë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved