ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 01:59

Futet për të vjedhur, kapet mat 34-vjeçari në Tiranë

Futet për të vjedhur, kapet mat 34-vjeçari në Tiranë
Policia e Tiranës ka vënë në pranga mbrëmjen e djeshme një 34-vjeçar, i cili u kap në flagrancë duke vjedhur në një makinë në pronësi të një shtetasi nga Paskuqani. Sipas uniformave blu, të riut iu gjetën edhe tre ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 14:09
Policia e Tiranës ka vënë në pranga mbrëmjen e djeshme një 34-vjeçar, i cili u kap në flagrancë duke vjedhur në një makinë në pronësi të një shtetasi nga Paskuqani. Sipas uniformave blu, të riut iu gjetën edhe tre ...

Trafikonte mjete motorike, kapet fieraku në Kakavijë
KAKAVIJË Një 52-vjeçar është arrestuar këtë të mërkurë në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas policisë, shtetasi i arrestuar D.R., 52 vjeç, banues në fshatin ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 13:11
KAKAVIJË Një 52-vjeçar është arrestuar këtë të mërkurë në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas policisë, shtetasi i arrestuar D.R., 52 vjeç, banues në fshatin ...

Shtrirë në rrugë me duar pas, si u kapën shpërndarësit e drogës
TIRANË Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 12:32
TIRANË Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit të ...

Po shkëmbenin kanabisin, kapen 5 trafikantë nga Fushë-Kruja e Tirana/ VIDEO
Policia ka realizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Si rezultat i operacionit te zhvilluar ne Tirane e Kruje, pesë persona kanë rënë në pranga. Sipas policisë ata ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 14:53
Policia ka realizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Si rezultat i operacionit te zhvilluar ne Tirane e Kruje, pesë persona kanë rënë në pranga. Sipas policisë ata ...

Kanosi kushëririn, policia në kërkim të armës së 62-vjeçarit
Dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Burime nga policia raportojnë se shtetasi Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin e tij, ...
Top Channel | 12-Jun-2019 11:08
Dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Burime nga policia raportojnë se shtetasi Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin e tij, ...

Tentoi të vjedhë një makinë, arrestohet i dënuari për vjedhje dhe drogë
Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës me akuzën e vjedhjes. Shtetasi F. T., banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprat penale “Vjedhja ” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” u kap mbrëmjen e të ...
Telegraf | 12-Jun-2019 14:45
Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës me akuzën e vjedhjes. Shtetasi F. T., banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprat penale “Vjedhja ” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” u kap mbrëmjen e të ...

Po shkëmbenin drogën, policia arreston në flagrancë 5 persona
Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Burime për Top Channel raportojnë se pas një hetimi disa mujor të Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krujës, rreth orës 20:00 ...
Top Channel | 12-Jun-2019 10:42
Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Burime për Top Channel raportojnë se pas një hetimi disa mujor të Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krujës, rreth orës 20:00 ...

Kakavijë/ Trafikonte mjete motorike, arrestohet fieraku
Një 52-vjeçar, banues në fshatin Kashisht të Fier është arrestuar ditën e sotme në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. “Vijon operacioni FRONTEX. Arrestohet në ...
Telegraf | 12-Jun-2019 14:09
Një 52-vjeçar, banues në fshatin Kashisht të Fier është arrestuar ditën e sotme në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. “Vijon operacioni FRONTEX. Arrestohet në ...

Kushërinjtë tropojanë sherr deri në kanosje me armë ndaj njeri-tjetrit
Një 62 vjecar është arrestuar nga policia e Tropojës pas një sherri me kusheririn e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kasaj. Shtetasi me iniciale Z.A 62 vjec ka debatuar verbalisht me të afërmin e tij me iniciale R.A ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 12:26
Një 62 vjecar është arrestuar nga policia e Tropojës pas një sherri me kusheririn e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kasaj. Shtetasi me iniciale Z.A 62 vjec ka debatuar verbalisht me të afërmin e tij me iniciale R.A ...

Drogë dhe të arrestuar në Krujë, po shkëmbenin lëndën narkotike. Ja emrat
Një sasi lënde narkotike është sekuestruar mbrëmjen e të martës në Krujë, teksa në pranga kanë rënë 5 persona. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvilluar rreth orës 20.00, në momentin që po bëhej ...
Telegraf | 12-Jun-2019 11:15
Një sasi lënde narkotike është sekuestruar mbrëmjen e të martës në Krujë, teksa në pranga kanë rënë 5 persona. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvilluar rreth orës 20.00, në momentin që po bëhej ...

Në kërkim për shitje narkotikësh, arrestohet fieraku me tre identitete të ndryshme
Policia e qytetit të Fierit ka vënë në pranga një 46-vjeçar, i cili rezultonte i shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhim dhe shitje të narkotikëve”. Sipas informacioneve të bëra të ditura në njoftimin për shtyp të ...
Lapsi | 12-Jun-2019 15:30
Policia e qytetit të Fierit ka vënë në pranga një 46-vjeçar, i cili rezultonte i shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhim dhe shitje të narkotikëve”. Sipas informacioneve të bëra të ditura në njoftimin për shtyp të ...

Futet për të vjedhur në makinë, arrestohet
Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga një 34- vjeçar, pasi ka tentuar të vjedhë brenda një automjeti. Në një njoftim për mediat, policia bën me dije se është arrestuar F. T., 34 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më ...
TV Klan | 12-Jun-2019 15:07
Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga një 34- vjeçar, pasi ka tentuar të vjedhë brenda një automjeti. Në një njoftim për mediat, policia bën me dije se është arrestuar F. T., 34 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më ...

Shpërndanin drogë në Elbasan, goditet grupi kriminal me 7 anëtarë
Finalizohet në Elbasan operacioni antidrogë i koduar "Palestra", ku u arrestuan në flagrancë 4 persona e u shpallën në kërkim 3 të tjerë. Gjithashtu burimet zyrtare të policisë raportojnë se kanë sekuestruar 11 kg ...
Top Channel | 12-Jun-2019 09:49
Finalizohet në Elbasan operacioni antidrogë i koduar "Palestra", ku u arrestuan në flagrancë 4 persona e u shpallën në kërkim 3 të tjerë. Gjithashtu burimet zyrtare të policisë raportojnë se kanë sekuestruar 11 kg ...

Tropojë/ Kanosi kushëririn me armë, arrestohet 62 vjeçari
Eshtë arrestuar një përson në Tropojë Ka kanosur me armë zjarri kushëririn, eshte prangosur 62-vjeçari Arrestohet Z. A., 62 vjeç, banues në fshatin Kasaj, Tropojë 62-vjeçari kanosi me armë zjarri kushëririn e tij, ...
Telegraf | 12-Jun-2019 10:35
Eshtë arrestuar një përson në Tropojë Ka kanosur me armë zjarri kushëririn, eshte prangosur 62-vjeçari Arrestohet Z. A., 62 vjeç, banues në fshatin Kasaj, Tropojë 62-vjeçari kanosi me armë zjarri kushëririn e tij, ...

Kontrabanda, tre në pranga në Morinë, dy doganierë
KUKËS Policia e Kukësit ka vënë në pranga dy doganierë dhe shoferin e një furgoni për kontrabandë. Sipas të dhënave zyrtare, Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Kukës, në vijim të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 09:41
KUKËS Policia e Kukësit ka vënë në pranga dy doganierë dhe shoferin e një furgoni për kontrabandë. Sipas të dhënave zyrtare, Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Kukës, në vijim të ...

Kontrabanda, arrestohen dy doganierë në Morinë
Gjatë ditës së sotme janë arrestuar tre persona në doganën e Morinës në Kukës për shkak se dyshohet se kanë bërë kontrabandë mallrash. Arrestimi i shtetasve H. B., dhe B. V., u bë pasi, duke qenë në detyrë, nuk kanë ...
Telegraf | 12-Jun-2019 10:04
Gjatë ditës së sotme janë arrestuar tre persona në doganën e Morinës në Kukës për shkak se dyshohet se kanë bërë kontrabandë mallrash. Arrestimi i shtetasve H. B., dhe B. V., u bë pasi, duke qenë në detyrë, nuk kanë ...

Operacion në Krujë, 5 të rinj në pranga për shpërndarje narkotikësh (VIDEO)
Në një operacion të përbashkët që u ndërmor në bashkëpunim mes Departamentit të Policisë Kriminale, Drejtorisë së Forcës së Posaçme Operacionale, DVP Durrës, Komisariatit të Policisë Krujë, DVP Tiranë, nën drejtimin e ...
Lapsi | 12-Jun-2019 13:46
Në një operacion të përbashkët që u ndërmor në bashkëpunim mes Departamentit të Policisë Kriminale, Drejtorisë së Forcës së Posaçme Operacionale, DVP Durrës, Komisariatit të Policisë Krujë, DVP Tiranë, nën drejtimin e ...

“Palestra” kap grupin e drogës në Elbasan, katër të arrestuar
Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacionin “Palestra” nga ku katër persona u arrestuan në flagrancë dhe tre të tjerë u shpallën në kërkim. Në vijimin të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 09:58
Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacionin “Palestra” nga ku katër persona u arrestuan në flagrancë dhe tre të tjerë u shpallën në kërkim. Në vijimin të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e ...

Filmi aksion i policisë e shtetit, shkatërrohet banda e kanabisit (VIDEO)
Policia e Shtetit ka finalizohet një operacion policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve Burime zyrtare nga policia e shtetit bëjnë me dije se nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 15:54
Policia e Shtetit ka finalizohet një operacion policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve Burime zyrtare nga policia e shtetit bëjnë me dije se nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor ...

Arrestohet fieraku i rrezikshëm me tre emra
Policia e Fierit ka ndaluar një 46-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim prodhim dhe shitje të narkotikëve. 46-vjeçari i ndaluar njihet me tre identitete te ndryshme, D.Z, S.Z dhe K. Y. Gjithashtu ai rezulton i dënuar ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 15:30
Policia e Fierit ka ndaluar një 46-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim prodhim dhe shitje të narkotikëve. 46-vjeçari i ndaluar njihet me tre identitete te ndryshme, D.Z, S.Z dhe K. Y. Gjithashtu ai rezulton i dënuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved