ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:10

Fillon burgu brenda burgut. Ligji 41 Bis do aplikohet te “313” dhe burgu i Peqinit

Fillon burgu brenda burgut. Ligji 41 Bis do aplikohet te “313” dhe burgu i Peqinit
Disa nga qelitë e paraburgimit 313 këtu në Tiranë, por edhe ambiente të burgut të sigurisë së lartë në Peqin do të përdoren si vendet e izolimit për të dënuarit që do t’i nënshtrohen aplikimit të rregjimit të ashpër 41 ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 21:09
Disa nga qelitë e paraburgimit 313 këtu në Tiranë, por edhe ambiente të burgut të sigurisë së lartë në Peqin do të përdoren si vendet e izolimit për të dënuarit që do t’i nënshtrohen aplikimit të rregjimit të ashpër 41 ...

Fillon burgu brenda burgut
Disa nga qelitë e paraburgimit 313 këtu në Tiranë, por edhe ambiente të burgut të sigurisë së lartë në Peqin do të përdoren si vendet e izolimit për të dënuarit që do t’i nënshtrohen aplikimit të rregjimit të ashpër 41 ...
Illyriapress | 12-Jun-2019 23:04
Disa nga qelitë e paraburgimit 313 këtu në Tiranë, por edhe ambiente të burgut të sigurisë së lartë në Peqin do të përdoren si vendet e izolimit për të dënuarit që do t’i nënshtrohen aplikimit të rregjimit të ashpër 41 ...

Në Shqipëri fillon procesi i “superburgosjes”, çfarë do të ndodhë në Tiranë e Peqin
Disa nga qelitë e paraburgimit 313 këtu në Tiranë por edhe ambjente të burgut të sigurisë së lartë në Peqin do të përdoren si vendet e izolimit për të dënuarit që do ti nënshtrohen aplikimit të rregjimit të ashpër 41 ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 20:29
Disa nga qelitë e paraburgimit 313 këtu në Tiranë por edhe ambjente të burgut të sigurisë së lartë në Peqin do të përdoren si vendet e izolimit për të dënuarit që do ti nënshtrohen aplikimit të rregjimit të ashpër 41 ...

Fillon burgu brenda burgut. Ligji 41 Bis do aplikohet te 313 dhe burgu i Peqinit
Disa nga qelitë e paraburgimit 313 këtu në Tiranë por edhe ambjente të burgut të sigurisë së lartë në Peqin do të përdoren si vendet e izolimit për të dënuarit që do ti nënshtrohen aplikimit të rregjimit të ashpër 41 ...
Top Channel | 12-Jun-2019 20:12
Disa nga qelitë e paraburgimit 313 këtu në Tiranë por edhe ambjente të burgut të sigurisë së lartë në Peqin do të përdoren si vendet e izolimit për të dënuarit që do ti nënshtrohen aplikimit të rregjimit të ashpër 41 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved