ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/06/2019 03:27

Drejtori i BIA-s serbe ‘kërcënon’ Bill Clintonin

Drejtori i BIA-s serbe ‘kërcënon’ Bill Clintonin
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar ish-presidentin amerikanm Bill Clinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në ...
Albportali | 12-Jun-2019 11:40
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar ish-presidentin amerikanm Bill Clinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në ...

Drejtori i BIA-s serbe ‘kërcënon’ Bill Clintonin
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar ish-presidentin amerikanm Bill Clinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 11:22
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar ish-presidentin amerikanm Bill Clinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në ...

Kërcënohet Klintoni nga shërbimi sekret serb
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Klinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 11:22
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Klinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook ...

Drejtori i BIA-s serbe kërcënon Presidentin amerikan
Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook me rastin e 20-vjetorit të fitores së NATO-s dhe UÇK-së ndaj forcave të armatosura serbe dhe ish-Republikës Federative të ...
Lajminet | 12-Jun-2019 11:14
Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook me rastin e 20-vjetorit të fitores së NATO-s dhe UÇK-së ndaj forcave të armatosura serbe dhe ish-Republikës Federative të ...

Drejtori i BIA-s serbe kërcënon ish-presidentin Clinton
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Clinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook ...
Zeri | 12-Jun-2019 10:58
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Clinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook ...

Drejtori i BIA-s serbe kërcënon ish-presidentin Clinton
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Clinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook ...
InFokusi | 12-Jun-2019 10:42
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Clinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook ...

Drejtori i BIA-s serbe kërcënon ish-presidentin Clinton
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Clinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 10:35
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Clinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook ...

Drejtori i BIA-s serbe kërcënon ish-presidentin Clinton
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Klinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 10:28
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Klinton. Dimiçi i njohur si një prorus, kërcënimin e ka bërë hapur në në profilin e tij në facebook ...

Drejtori i BIA-s serbe kërcënon Presidentin amerikan
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Klinton.
Kosova Press | 12-Jun-2019 10:09
Bojan Dimiç, njëri nga drejtorët e BIA-s, shërbimit të inteligjencës së Serbisë, ka kërcënuar Presidentin amerikan Bill Klinton.

Ministria e Arsimit i disiplinon drejtorët maqedonas të shkollave
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...
Gazeta Express | 11-Jun-2019 20:52
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...

Arbër Ademi i disiplinon drejtorët maqedonas
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...
Flaka | 11-Jun-2019 20:28
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...

Arbër Ademi i disiplinon drejtorët maqedonas
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...
Ina-Online | 11-Jun-2019 19:55
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...

Arbër Ademi i disiplinon drejtorët maqedonas
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...
TetovaSot | 11-Jun-2019 19:44
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...

Shtetësia “Maqedonase/qytetar i RMV” në dëftesat e nxënësve shqiptarë
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...
Albportali | 11-Jun-2019 18:39
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...

Shtetësia “Maqedonase/qytetar i RMV” në dëftesat e nxënësve shqiptarë
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...
Ina-Online | 11-Jun-2019 18:11
Grafa e shtetësisë në dëftesat e shkollave fillore dhe të mesme, përpos fjalës “maqedonas”, duhet ta ketë edhe emrin e ri të shteti, pra shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ky është urdhri i Ministrisë së ...

MASH-i i disiplinon drejtorët maqedonas
Drejtorët e disa shkollave të mesme në gjuhën maqedonase, në të cilat ka edhe paralele në gjuhën shqipe, në mënyrë flagrante kanë tentuar ta shkelin Ligjin duke ua imponuar nxënësve shqiptarë që të vetëquhen “maqedonas” ...
Koha.mk | 11-Jun-2019 17:02
Drejtorët e disa shkollave të mesme në gjuhën maqedonase, në të cilat ka edhe paralele në gjuhën shqipe, në mënyrë flagrante kanë tentuar ta shkelin Ligjin duke ua imponuar nxënësve shqiptarë që të vetëquhen “maqedonas” ...

Maqedonia Veriore, nga neser fillon pushimi veror
Në Republikën e Maqedonisë së Veriut sot është dita e fundit e vitit shkollor, ndërkaq prej nesër do të fillojë pushimi veror. Kjo vlen për të gjitha shkollat e arsimit fillor dhe të mesëm, transmeton Portalb.mk. Prej ...
Arbresh | 10-Jun-2019 16:55
Në Republikën e Maqedonisë së Veriut sot është dita e fundit e vitit shkollor, ndërkaq prej nesër do të fillojë pushimi veror. Kjo vlen për të gjitha shkollat e arsimit fillor dhe të mesëm, transmeton Portalb.mk. Prej ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved