ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 20:48

Dafina dridhë të pasmet në bikini nga terraca e shtëpisë

Dafina dridhë të pasmet në bikini nga terraca e shtëpisë
Dafina Zeqiri vjen me një video të radhës provokuese. E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj personale, Instagram. Së fundmi, ajo publikoi një ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 16:49
Dafina Zeqiri vjen me një video të radhës provokuese. E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj personale, Instagram. Së fundmi, ajo publikoi një ...

Dafina bën ‘twerk’ në bikini në terracën e shtëpisë
Dafina Zeqiri vjen me një video të radhës provokuese. E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj personale, Instagram. Së fundmi, ajo publikoi një ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 16:30
Dafina Zeqiri vjen me një video të radhës provokuese. E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj personale, Instagram. Së fundmi, ajo publikoi një ...

Princ Leka dhe bashkëshortja e tij marrin pjesë në ‘Ecje për liri’ në 20-të vjetorin e çlirimit të Kosovës
Publikohet videoja ‘skandaloze’: Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në pishinë! Shikojeni! Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. Këngëtarja ka publikuar së fundi një video, ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 16:22
Publikohet videoja ‘skandaloze’: Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në pishinë! Shikojeni! Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. Këngëtarja ka publikuar së fundi një video, ...

Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në pishinë, publikohet videoja
Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj, shkruan . Këngëtarja ka publikuar së fundi një video, në të cilën u shfaq duke bërë ‘twerk’ pikërisht nga pishina ku po ...
Lajminet | 12-Jun-2019 16:10
Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj, shkruan . Këngëtarja ka publikuar së fundi një video, në të cilën u shfaq duke bërë ‘twerk’ pikërisht nga pishina ku po ...

Daffy bën “twerk” me bikini në tarracë të shtëpisë
Dafina Zeqiri, po vazhdon t’i befasojë ndjekësit e saj me imazhet dhe videot provokuese që po sjell. E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj ...
Arbresh | 12-Jun-2019 16:08
Dafina Zeqiri, po vazhdon t’i befasojë ndjekësit e saj me imazhet dhe videot provokuese që po sjell. E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj ...

Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në pishinë, publikohet videoja
Dafina Zeqiri ka publikuar një video provokuese në Instagram. Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka publikuar së fundi një video, në ...
Zeri | 12-Jun-2019 15:46
Dafina Zeqiri ka publikuar një video provokuese në Instagram. Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka publikuar së fundi një video, në ...

Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në pishinë, publikohet videoja
Dafina Zeqiri ka publikuar një video provokuese në Instagram. Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. Këngëtarja ka publikuar së fundi një video, në të cilën u shfaq ...
Arbresh | 12-Jun-2019 15:07
Dafina Zeqiri ka publikuar një video provokuese në Instagram. Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. Këngëtarja ka publikuar së fundi një video, në të cilën u shfaq ...

Bashkë me vajzën e porsalindur, ju prezantojmë me portretin familjar të Erion Bogdanit
Sportisti i njohur Erion Bogdani ka publikuar për herë të parë foton e familjes së tij, e cila vetëm 4 javë më parë është shtuar me një pjestare të re. Ish-futbollisti ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një ...
Bordo | 12-Jun-2019 13:31
Sportisti i njohur Erion Bogdani ka publikuar për herë të parë foton e familjes së tij, e cila vetëm 4 javë më parë është shtuar me një pjestare të re. Ish-futbollisti ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një ...

Enca me foto seksi nga shtrati: Zemër t’bon keq ty dashnia
Enca Haxhia ka ‘dridhur’ rrjetin me foton e fundit. Enca Haxhia ka postuar edhe një fotografi provokuese në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja u shfaq me një fustan të shkurtër e shumë të ngushtë, në të cilin ...
Republika | 12-Jun-2019 10:50
Enca Haxhia ka ‘dridhur’ rrjetin me foton e fundit. Enca Haxhia ka postuar edhe një fotografi provokuese në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja u shfaq me një fustan të shkurtër e shumë të ngushtë, në të cilin ...

Rihanna, ‘përvëluese’ në fotosesionin për revistën e njohur
Rihanna tregon format e pabesueshme në veshjen ngjyrë leopardi për revistën “Interview Magazine”. Janë publikuar imazhe të reja nga fotosesioni i Rihannës për “Interview Magazine”, shkruan DailyMail. Këngëtarja 31 ...
Arbresh | 12-Jun-2019 10:27
Rihanna tregon format e pabesueshme në veshjen ngjyrë leopardi për revistën “Interview Magazine”. Janë publikuar imazhe të reja nga fotosesioni i Rihannës për “Interview Magazine”, shkruan DailyMail. Këngëtarja 31 ...

Ankohet Shyhrete Behluli, thotë se nuk fiton shumë nga muzika
Me një karrierë të gjatë muzikore, çifti i njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa i kanë sjellur publikut këngë e videoklipe të shumta. Ata kanë realizuar edhe bashkëpunime, të cilat janë vlerësuar e dëgjuar ndër ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 09:26
Me një karrierë të gjatë muzikore, çifti i njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa i kanë sjellur publikut këngë e videoklipe të shumta. Ata kanë realizuar edhe bashkëpunime, të cilat janë vlerësuar e dëgjuar ndër ...

Rihanna, ‘përvëluese’ në fotosesionin për revistën e njohur
Janë publikuar imazhe të reja nga fotosesioni i Rihannës për “Interview Magazine”, shkruan DailyMail, transmeton . Këngëtarja 31 vjeçare, sipërmarrëse dhe dizajnerja e modës shfaqi format trupore, në veshjen provokuese. ...
Lajminet | 12-Jun-2019 09:08
Janë publikuar imazhe të reja nga fotosesioni i Rihannës për “Interview Magazine”, shkruan DailyMail, transmeton . Këngëtarja 31 vjeçare, sipërmarrëse dhe dizajnerja e modës shfaqi format trupore, në veshjen provokuese. ...

Vajza e Shkumbinit e Mimozës shfaqet tërheqëse nga plazhi
Me një karrierë të gjatë muzikore, çifti i njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa i kanë sjellur publikut këngë e videoklipe të shumta. Ata kanë realizuar edhe bashkëpunime, të cilat janë vlerësuar e dëgjuar ndër ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 08:59
Me një karrierë të gjatë muzikore, çifti i njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa i kanë sjellur publikut këngë e videoklipe të shumta. Ata kanë realizuar edhe bashkëpunime, të cilat janë vlerësuar e dëgjuar ndër ...

Enca me foto seksi nga shtrati: Zemër t’bon keq ty dashnia
Enca Haxhia ka ‘dridhur’ rrjetin me foton e fundit. Enca Haxhia ka postuar edhe një fotografi provokuese në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja u shfaq me një fustan të shkurtër e shumë të ngushtë, në të cilin ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 01:57
Enca Haxhia ka ‘dridhur’ rrjetin me foton e fundit. Enca Haxhia ka postuar edhe një fotografi provokuese në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja u shfaq me një fustan të shkurtër e shumë të ngushtë, në të cilin ...

Eni Çobani ndan me ndjekësit këshillën që i dha babai para se të ndërronte jetë
Juristja e njohur Eni Çobani ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale këshillën që i ka dhënë babai i saj i ndjerë. Krahas një fotoje të sajën në Instagram, Çobani shkruan se babai i kishte kërkuar që të kujtonte ...
Gazeta Express | 11-Jun-2019 23:08
Juristja e njohur Eni Çobani ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale këshillën që i ka dhënë babai i saj i ndjerë. Krahas një fotoje të sajën në Instagram, Çobani shkruan se babai i kishte kërkuar që të kujtonte ...

Orinda Huta shkëlqen, me fustan të shkurtër merr gjithë vëmendjen
Këngëtarja bionde dhe simpatike Orinda Huta njihet si këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptarë, shkruan IndeksOnline. Ajo tash e një kohë është pasivizuar, duke mos publikuar këngë siç bënte para disa vitesh. Por ...
Indeks Online | 11-Jun-2019 21:37
Këngëtarja bionde dhe simpatike Orinda Huta njihet si këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptarë, shkruan IndeksOnline. Ajo tash e një kohë është pasivizuar, duke mos publikuar këngë siç bënte para disa vitesh. Por ...

Vendi i lumtur i Adelinës është në krahët e këtij personi (FOTO)
Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet me Valin. Çifti po shijonin këtë ditë bashkë, teksa ishin nisur për diku me veturë, e këngëtarja dukej në formë të mirë. “Vend ...
TetovaSot | 11-Jun-2019 20:20
Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet me Valin. Çifti po shijonin këtë ditë bashkë, teksa ishin nisur për diku me veturë, e këngëtarja dukej në formë të mirë. “Vend ...

Vajza e Shkumbinit e Mimozës shfaqet atraktive nga plazhi
Me një karrierë të gjatë muzikore, çifti i njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa i kanë sjellur publikut këngë e videoklipe të shumta. Ata kanë realizuar edhe bashkëpunime, të cilat janë vlerësuar e dëgjuar ndër ...
TetovaSot | 11-Jun-2019 20:10
Me një karrierë të gjatë muzikore, çifti i njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa i kanë sjellur publikut këngë e videoklipe të shumta. Ata kanë realizuar edhe bashkëpunime, të cilat janë vlerësuar e dëgjuar ndër ...

Enca ‘ngacmon’ imagjinatën e meshkujve me foto nga shtrati, shikojeni çfarë ka veshur (FOTO)
Enca Haxhia ka ‘dridhur’ rrjetin me foton e fundit. Enca Haxhia ka postuar edhe një fotografi provokuese në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja u shfaq me një fustan të shkurtër e shumë të ngushtë, në të cilin ...
TetovaSot | 11-Jun-2019 20:10
Enca Haxhia ka ‘dridhur’ rrjetin me foton e fundit. Enca Haxhia ka postuar edhe një fotografi provokuese në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja u shfaq me një fustan të shkurtër e shumë të ngushtë, në të cilin ...

?Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq para sa mendojnë njerëzit
Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet me Valin. Çifti po shijonin këtë ditë bashkë, teksa ishin nisur për diku me veturë, e këngëtarja dukej në formë të mirë. “Vend ...
GazetaBlic | 11-Jun-2019 19:18
Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet me Valin. Çifti po shijonin këtë ditë bashkë, teksa ishin nisur për diku me veturë, e këngëtarja dukej në formë të mirë. “Vend ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved