ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:00

‘Camaro’ i ri, vetura muskuloze më e shpejtë në botë

‘Camaro’ i ri, vetura muskuloze më e shpejtë në botë
Makina më e re muskuloze e kompanisë quhet “Exorcist” dhe i përket modelit ‘Camaro’, që është përmirësuar në kuaj-fuqi, transmeton . Vetura posedon një shpejtësi maksimale prej 350 km/h dhe mund të arrijë shpejtësinë ...
Lajminet | 12-Jun-2019 17:52
Makina më e re muskuloze e kompanisë quhet “Exorcist” dhe i përket modelit ‘Camaro’, që është përmirësuar në kuaj-fuqi, transmeton . Vetura posedon një shpejtësi maksimale prej 350 km/h dhe mund të arrijë shpejtësinë ...

Aska - koncepti i ri i makinës fluturuese – video
Dizajnuesit e projektit pohojnë se ky mjet/mjet fluturues mudn të arrijë shpejtësinë deri në 563 km.
Kosova Press | 12-Jun-2019 13:07
Dizajnuesit e projektit pohojnë se ky mjet/mjet fluturues mudn të arrijë shpejtësinë deri në 563 km.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved