ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 01:49

Burimi që shëron lëkurën dhe lukthin ndodhet në Kosovë

Burimi që shëron lëkurën dhe lukthin ndodhet në Kosovë
Endrit H. (21) gati dy vjet nuk ia kishte dalë të gjente ilaçin për të shëruar lëkurën nga lythat. Gjatë kësaj periudhe, ai kishte marrë trajtime dhe barna të ndryshme mjekësore, të cilat nuk kanë pasur efekt, derisa ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 15:15
Endrit H. (21) gati dy vjet nuk ia kishte dalë të gjente ilaçin për të shëruar lëkurën nga lythat. Gjatë kësaj periudhe, ai kishte marrë trajtime dhe barna të ndryshme mjekësore, të cilat nuk kanë pasur efekt, derisa ...

Burimi që shëron lëkurën dhe lukthin ndodhet në Kosovë
Endrit H. (21) gati dy vjet nuk ia kishte dalë të gjente ilaçin për të shëruar lëkurën nga lythat. Gjatë kësaj periudhe, ai kishte marrë trajtime dhe barna të ndryshme mjekësore, të cilat nuk kanë pasur efekt, derisa ...
Republika | 12-Jun-2019 14:46
Endrit H. (21) gati dy vjet nuk ia kishte dalë të gjente ilaçin për të shëruar lëkurën nga lythat. Gjatë kësaj periudhe, ai kishte marrë trajtime dhe barna të ndryshme mjekësore, të cilat nuk kanë pasur efekt, derisa ...

Burimi që shëron lëkurën dhe lukthin ndodhet në Kosovë
Endrit H. (21) gati dy vjet nuk ia kishte dalë të gjente ilaçin për të shëruar lëkurën nga lythat. Gjatë kësaj periudhe, ai kishte marrë trajtime dhe barna të ndryshme mjekësore, të cilat nuk kanë pasur efekt, derisa ...
InFokusi | 12-Jun-2019 14:24
Endrit H. (21) gati dy vjet nuk ia kishte dalë të gjente ilaçin për të shëruar lëkurën nga lythat. Gjatë kësaj periudhe, ai kishte marrë trajtime dhe barna të ndryshme mjekësore, të cilat nuk kanë pasur efekt, derisa ...

Burimi që shëron lëkurën dhe lukthin ndodhet në Kosovë
Endrit H. (21) gati dy vjet nuk ia kishte dalë të gjente ilaçin për të shëruar lëkurën nga lythat. Gjatë kësaj periudhe, ai kishte marrë trajtime dhe barna të ndryshme mjekësore, të cilat nuk kanë pasur efekt, derisa ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 14:02
Endrit H. (21) gati dy vjet nuk ia kishte dalë të gjente ilaçin për të shëruar lëkurën nga lythat. Gjatë kësaj periudhe, ai kishte marrë trajtime dhe barna të ndryshme mjekësore, të cilat nuk kanë pasur efekt, derisa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved