ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 02:42

Bill Clinton ndan emocionet, tregon momentin kur një kamerier shqiptar ra në gjunjë për ta falenderuar

Bill Clinton ndan emocionet, tregon momentin kur një kamerier shqiptar ra në gjunjë për ta falenderuar
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 13:24
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar ...

Clinton: Ardhja në Kosovë, nder shumë i madh. Më kujtohen fytyrat tuaja para 20 vitesh, e dua këtë popull
Ish presidenti amerikan, Bill Clinton, në fjalimin e tij në ceremoninë e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit, tha se “gjithmonë do të jetë nderi më i madh në jetë të qëndroj në Kosovë, në liri”. Përpara liderve të vendit ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 12:55
Ish presidenti amerikan, Bill Clinton, në fjalimin e tij në ceremoninë e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit, tha se “gjithmonë do të jetë nderi më i madh në jetë të qëndroj në Kosovë, në liri”. Përpara liderve të vendit ...

“E dua këtë popull”, Bill Clinton: Çfarë më ndodhi në Kosovë
KOSOVË Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton në kuadër ë 20-vjetorit të ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë iu bëri apel politikanëve kosovarë, që të punojnë fort për konsolidimin e vendit. Ai u ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 12:45
KOSOVË Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton në kuadër ë 20-vjetorit të ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë iu bëri apel politikanëve kosovarë, që të punojnë fort për konsolidimin e vendit. Ai u ...

Bill Clinton ndan emocionet, tregon gjestin prekës që kamarieri shqiptar bëri për të
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar ...
Lexo | 12-Jun-2019 13:32
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar ...

Bill Clinton tregon si një kamerier i ra në gjunjë për ta falënderuar
Ish-Presidenti amerikan, Bill Clinton, ka treguar në Prishtinë se si një kamerier shqiptar i ka rënë në gjunjë për ta falënderuar atë për kontributin e dhënë në çlirimin e Kosovës. Clinton e konsideron këtë falënderim ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 13:31
Ish-Presidenti amerikan, Bill Clinton, ka treguar në Prishtinë se si një kamerier shqiptar i ka rënë në gjunjë për ta falënderuar atë për kontributin e dhënë në çlirimin e Kosovës. Clinton e konsideron këtë falënderim ...

Klinton tregon se si një kamerier shqiptar ra në gjunjë për ta falënderuar
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 13:10
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar ...

“Më ra në gjunjë”, Clinton  tregon historinë me kamarierin shqiptar në SHBA; Një mesazh dhe për politikanët
Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton ka rrëfyer para qytetarëve të Kosovës përvojën e tij para dhe pas hyrjes së NATO-s në Kosovë. Po ashtu, mes emocionesh Clinton ka treguar edhe historinë ...
Politiko | 12-Jun-2019 12:55
Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton ka rrëfyer para qytetarëve të Kosovës përvojën e tij para dhe pas hyrjes së NATO-s në Kosovë. Po ashtu, mes emocionesh Clinton ka treguar edhe historinë ...

Bill Clinton: Kosova çdoherë ka qenë një temë e rëndësishme për Shtetet e Bashkuara
Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Bill Clinton, ka thënë se Kosova çdoherë ka qenë një temë me rëndësi të madhe për Shtetet e Bashkuara. “Në një shkollë fillore në Ferizaj e kam theksuar se vendi është çliruar pas ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 12:55
Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Bill Clinton, ka thënë se Kosova çdoherë ka qenë një temë me rëndësi të madhe për Shtetet e Bashkuara. “Në një shkollë fillore në Ferizaj e kam theksuar se vendi është çliruar pas ...

Clinton zbulon një moment emocionues: Një kamarier shqiptar ra në gjunjë për të më falënderuar
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment jashtëzakonisht të veçantë që i kishte ndodhur derisa ...
Zeri | 12-Jun-2019 12:55
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment jashtëzakonisht të veçantë që i kishte ndodhur derisa ...

Clinton fjalim emocionues në Prishtinë: Më kujtohen fytyrat tuaja para 20 vitesh, e dua këtë popull, në zyrë mbaj një foto...
Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton mbajti në Prishtinë fjalimin me rastin e 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës nga forcat serbe. Përpara liderve të vendit dhe qindra qytetarëve të pranishëm, Clinton shprehu ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 12:52
Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton mbajti në Prishtinë fjalimin me rastin e 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës nga forcat serbe. Përpara liderve të vendit dhe qindra qytetarëve të pranishëm, Clinton shprehu ...

Clinton mbanë fjalim në Prishtinë, tregon si u falënderua nga një kamarier shqiptar në New York
Ish-presidenti amerikan , Bill Clinton, ka mbajtur fjalimin e tij para të pranishmëve në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës Ai para të pranishmëve ka thënë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës , e kanë ndihmuar Kosovën , ...
AlbInfo | 12-Jun-2019 12:48
Ish-presidenti amerikan , Bill Clinton, ka mbajtur fjalimin e tij para të pranishmëve në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës Ai para të pranishmëve ka thënë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës , e kanë ndihmuar Kosovën , ...

Clinton tregon dëshirën e tij për Kosovën nëse do të jetë gjallë pas 10 vjetësh
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, ka thënë se nëse është gjallë pas 10 vitesh, do të donte të shihte Kosovën duhet brohoritur për sukseset e vendit – raporton Periskopi. Ai ka thënë se Kosova është me fat që sot ...
InFokusi | 12-Jun-2019 12:47
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, ka thënë se nëse është gjallë pas 10 vitesh, do të donte të shihte Kosovën duhet brohoritur për sukseset e vendit – raporton Periskopi. Ai ka thënë se Kosova është me fat që sot ...

“E dua këtë popull”, Bill Clinton: Çfarë më ndodhi në Kosovë
KOSOVË Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton në kuadër ë 20-vjetorit të ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë iu bëri apel politikanëve kosovarë, që të punojnë fort për konsolidimin e vendit. Ai u ...
Medial | 12-Jun-2019 12:47
KOSOVË Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton në kuadër ë 20-vjetorit të ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë iu bëri apel politikanëve kosovarë, që të punojnë fort për konsolidimin e vendit. Ai u ...

Clinton tregon se si një kamerier shqiptar ra në gjunjë për ta falënderuar
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar ...
Kosova Press | 12-Jun-2019 12:44
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar ...

Bill Clinton: Kosova është krenaria ime, e dua këtë vend
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka ngritur të gjithë në këmbët kur mori fjalën. Ai tha se Kosova është krenaria e tij dhe se e do shumë këtë vend. Në fjalën e tij Clinton veç tjerash tha se ‘është i lumtur që ...
InFokusi | 12-Jun-2019 12:41
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka ngritur të gjithë në këmbët kur mori fjalën. Ai tha se Kosova është krenaria e tij dhe se e do shumë këtë vend. Në fjalën e tij Clinton veç tjerash tha se ‘është i lumtur që ...

Bill Clinton: Kosova është krenaria ime, e dua këtë vend (Video)
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka ngritur të gjithë në këmbët kur mori fjalën. Ai tha se Kosova është krenaria e tij dhe se e do shumë këtë vend. Në fjalën e tij Clinton veç tjerash tha se ‘është i lumtur që ...
Albportali | 12-Jun-2019 12:41
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka ngritur të gjithë në këmbët kur mori fjalën. Ai tha se Kosova është krenaria e tij dhe se e do shumë këtë vend. Në fjalën e tij Clinton veç tjerash tha se ‘është i lumtur që ...

Klinton: NATO e nisi luftën, paqen e fituan qytetarët e Kosovës
Në nder të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës, ish-presidenti i ShBA-së, Bill Klinton, ka mbajtur fjalim për këtë rast madhështor. Ai në fjalimin e tij ka thënë që NATO e ka fituar luftën, mirëpo paqja duhet të fitohet ...
Medial | 12-Jun-2019 12:41
Në nder të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës, ish-presidenti i ShBA-së, Bill Klinton, ka mbajtur fjalim për këtë rast madhështor. Ai në fjalimin e tij ka thënë që NATO e ka fituar luftën, mirëpo paqja duhet të fitohet ...

Clinton zbulon një moment emocionues: Një kamarier shqiptar ra në gjunjë për t’më falënderuar
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment jashtëzakonisht të veçantë që i kishte ndodhur derisa ...
InFokusi | 12-Jun-2019 12:41
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment jashtëzakonisht të veçantë që i kishte ndodhur derisa ...

Fjalim emocionues i ish-presidentit Clinton, kujton gëzimin e kosovarëve të para 20 viteve
Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton ka mbajtur një fjalim prekës para popullit të Kosovës në sheshin ‘Skënderbeu’. Me këtë rrastë Bill Clinton ka thënë se ndihet krenar që ka kontribuuar në çlirimin e Kosovës dhe ...
Arbresh | 12-Jun-2019 12:41
Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton ka mbajtur një fjalim prekës para popullit të Kosovës në sheshin ‘Skënderbeu’. Me këtë rrastë Bill Clinton ka thënë se ndihet krenar që ka kontribuuar në çlirimin e Kosovës dhe ...

Clinton në Prishtinë: Kosova e vogël ishte më e madhe se sa vetja jonë, më 1999
Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton ka mbajtur një fjalim prekës para popullit të Kosovës në sheshin ‘Skenderbeu’. Clinton ka thënë se ndihet krenar që ka kontribuuar në çlirimin e Kosovës dhe kundër spastrimit ...
PortaliOnline | 12-Jun-2019 12:36
Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton ka mbajtur një fjalim prekës para popullit të Kosovës në sheshin ‘Skenderbeu’. Clinton ka thënë se ndihet krenar që ka kontribuuar në çlirimin e Kosovës dhe kundër spastrimit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved