ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:10

Pak orë para takimit me Metën, Basha mbledh aleatët në selinë e PD

Pak orë para takimit me Metën, Basha mbledh aleatët në selinë e PD
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur aleatët e Partisë Demokratike në seli një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë dhe u morën ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 12:22
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur aleatët e Partisë Demokratike në seli një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë dhe u morën ...

Edi Rama, kërcënimi i paqes sociale
Në 3 dekada demokraci, ky vend ka kaluar shumë, por kurrë më parë, nuk ka njohur një konflikt politik e institucional, që ka nxitje për t’u thelluar. Puçi kushtetues që ka inicuar kryeministri ilegjitim, reflekton ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:09
Në 3 dekada demokraci, ky vend ka kaluar shumë, por kurrë më parë, nuk ka njohur një konflikt politik e institucional, që ka nxitje për t’u thelluar. Puçi kushtetues që ka inicuar kryeministri ilegjitim, reflekton ...

‘Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë’, PD zbardh detyrat që u janë caktuar degëve në 61 bashki
Partia Demokratike ka bërë publik vendimin e marrë në Këshillin Kombëtar për formimin e ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’ në nivel kombëtar dhe në nivel lokal.
Top Channel | 11-Jun-2019 21:16
Partia Demokratike ka bërë publik vendimin e marrë në Këshillin Kombëtar për formimin e ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’ në nivel kombëtar dhe në nivel lokal.

Këshilli Kombëtar i PD miraton strukturën që do mbrojë rendin demokratik në 61 bashki, më 30 qershor
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë ka vendosur për krijimin e strukturës që do të mbrojë rendin demokratik në 61 bashkitë e vendit. Në këtë mbledhje është vendosur krijimi i ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 22:07
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë ka vendosur për krijimin e strukturës që do të mbrojë rendin demokratik në 61 bashkitë e vendit. Në këtë mbledhje është vendosur krijimi i ...

Basha porosit aleatët para takimit me Metën
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar mesditën e kësaj të mërkure një takim me krerët e partive aleate. Takimi është mbajtur në selinë blu dhe ka ardhur vetëm pak orë para se aleatët e PD të takohen me Metën, ku do ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 12:47
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar mesditën e kësaj të mërkure një takim me krerët e partive aleate. Takimi është mbajtur në selinë blu dhe ka ardhur vetëm pak orë para se aleatët e PD të takohen me Metën, ku do ...

Këshilli Kombëtar i PD del me 5 vendime të rëndësishme
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë vendosi sot krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar dhe në nivel lokal. Vendimi siç raporton gazetari Klajdi Bodlli ishte unanim. ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 20:34
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë vendosi sot krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar dhe në nivel lokal. Vendimi siç raporton gazetari Klajdi Bodlli ishte unanim. ...

Këshilli kombëtar i PD-së/ Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë, Basha: Asnjë pazar dhe negociata me Ramën kryeministër
Këshilli Kombëtar i PD merr vendimin: Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë Këshilli Kombëtar i PD-së, ka vendosur krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në vendimin e publikuar nga PD-ja, ...
Telegraf | 12-Jun-2019 10:16
Këshilli Kombëtar i PD merr vendimin: Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë Këshilli Kombëtar i PD-së, ka vendosur krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në vendimin e publikuar nga PD-ja, ...

Basha jep detaje për ‘Aleancën për Mbrojtjen e Demokracisë’: Synojmë ndryshimin e sistemit
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë detaje në Këshillin Kombëtar për funksionin e së ashtuquajturës ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’.
Top Channel | 11-Jun-2019 19:51
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë detaje në Këshillin Kombëtar për funksionin e së ashtuquajturës ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’.

Basha: Krijimi i Aleancës Qytetare për të ndryshuar Shqipërinë
Aksioni kryesor politik pas zhvlerësimit zyrtar të datës 30 Qershor me dekretin e ri të Presidentit, nga ana e Partisë Demokratike dhe që pritet ta vendosë Këshilli Kombëtar, është krijimi i Aleancës Qytetare për ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 19:44
Aksioni kryesor politik pas zhvlerësimit zyrtar të datës 30 Qershor me dekretin e ri të Presidentit, nga ana e Partisë Demokratike dhe që pritet ta vendosë Këshilli Kombëtar, është krijimi i Aleancës Qytetare për ...

PD angazhohet të mos lejojë zgjedhje farsë me Edi Ramën kryeministër
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike ka dalë sot në disa vendime të qarta dhe të prera që lidhe me krizën politike, kushtetuese dhe institucionale në Shqipëri. Këshilli Kombëtar vlerëson së shkaktari i kësaj situate ...
Telegraf | 11-Jun-2019 21:02
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike ka dalë sot në disa vendime të qarta dhe të prera që lidhe me krizën politike, kushtetuese dhe institucionale në Shqipëri. Këshilli Kombëtar vlerëson së shkaktari i kësaj situate ...

Këshilli Kombëtar i PD miraton strukturën që do mbrojë rendin demokratik në 61 bashki
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë ka vendosur për krijimin e strukturës që do të mbrojë rendin demokratik në 61 bashkitë e vendit. Në këtë mbledhje është vendosur krijimi i ...
VizionPlus | 11-Jun-2019 20:46
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë ka vendosur për krijimin e strukturës që do të mbrojë rendin demokratik në 61 bashkitë e vendit. Në këtë mbledhje është vendosur krijimi i ...

Pak orë para takimit me Metën, Basha mbledh aleatët në selinë e PD
Lulzim Basha mblodhi aleatët e Partisë Demokratike në seli një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë dhe u morën vendime të tjera të ...
Lapsi | 12-Jun-2019 12:26
Lulzim Basha mblodhi aleatët e Partisë Demokratike në seli një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë dhe u morën vendime të tjera të ...

Lulzim Basha: Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë jo vetëm për të ardhur në pushtet, por për të ndryshuar Shqipërinë
Aksioni kryesor politik pas zhvlerësimit zyrtar të datës 30 Qershor me dekretin e ri të Presidentit, nga ana e Partisë Demokratike dhe që pritet ta vendosë Këshilli Kombëtar, është krijimi i Aleancës Qytetare për ...
Telegraf | 11-Jun-2019 19:51
Aksioni kryesor politik pas zhvlerësimit zyrtar të datës 30 Qershor me dekretin e ri të Presidentit, nga ana e Partisë Demokratike dhe që pritet ta vendosë Këshilli Kombëtar, është krijimi i Aleancës Qytetare për ...

PD: Rama kërcënon stabilitetin e vendit
Partia Demokratike ka vendosur në mbledhjen e Këshillit Kombëtar krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në njoftimin për shtyp thuhet se misioni i saj është ndërgjegjësimi i qytetarëve për rrezikun që ...
TV Klan | 11-Jun-2019 23:44
Partia Demokratike ka vendosur në mbledhjen e Këshillit Kombëtar krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në njoftimin për shtyp thuhet se misioni i saj është ndërgjegjësimi i qytetarëve për rrezikun që ...

Basha qetëson demokratët: Nuk ka asnjë marrëveshje midis meje dhe Edi Ramës, këtë radhë do e rrëzoj
Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, kryetari Lulzim Basha është përqëndruar gjatë në mohimin e lajmeve se është një arritur një marrëveshje me kryeministrin Edi Rama për zgjidhjen e krizës. Basha ka deklaruar ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 19:28
Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, kryetari Lulzim Basha është përqëndruar gjatë në mohimin e lajmeve se është një arritur një marrëveshje me kryeministrin Edi Rama për zgjidhjen e krizës. Basha ka deklaruar ...

Komunikon fshehtas me Edi Ramën? Basha sqaron Këshillin Kombëtar
Kreu demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me dyer të mbyllura me Këshillin Kombëtar të PD. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për “Balkanweb ” se nga mbledhja me dyer të mbyllura e Këshillit Kombëtar të PD, ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 19:16
Kreu demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me dyer të mbyllura me Këshillin Kombëtar të PD. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për “Balkanweb ” se nga mbledhja me dyer të mbyllura e Këshillit Kombëtar të PD, ...

Këshilli Kombëtar i PD miraton ngritjen e aleancave qytetare
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike miratoi vendimin e kryesisë për ngritjen e Aleancave qytetare në 61 bashkitë e vendit në mbrojtje të demokracisë. Në mbledhjen me dyer të mbyllura Basha ka hedhur poshtë zërat për ...
ABCNews | 11-Jun-2019 23:30
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike miratoi vendimin e kryesisë për ngritjen e Aleancave qytetare në 61 bashkitë e vendit në mbrojtje të demokracisë. Në mbledhjen me dyer të mbyllura Basha ka hedhur poshtë zërat për ...

Basha mbledh Këshillin Kombëtar
Partia Demokratike ka miratuar në mbledhjen e Këshillit Kombëtar krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në mbledhjen me dyer të mbyllura, Basha ka hedhur poshtë çdo zë që flet për një marrëveshje mes ...
TV Klan | 11-Jun-2019 23:23
Partia Demokratike ka miratuar në mbledhjen e Këshillit Kombëtar krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në mbledhjen me dyer të mbyllura, Basha ka hedhur poshtë çdo zë që flet për një marrëveshje mes ...

Basha porosit aleatët para takimit me Metën
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar mesditën e kësaj të mërkure një takim me krerët e partive aleate. Takimi është mbajtur në selinë blu dhe ka ardhur vetëm pak orë para se aleatët e PD të takohen me Metën, ku do ...
Medial | 12-Jun-2019 13:10
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar mesditën e kësaj të mërkure një takim me krerët e partive aleate. Takimi është mbajtur në selinë blu dhe ka ardhur vetëm pak orë para se aleatët e PD të takohen me Metën, ku do ...

“Urtësia për t’i dhënë fund marrëzisë”
Nga Shezai Rrokaj Qëndrimi i Presidentit të Republikës është tregues i rastit kur përgjegjësia anon nga shteti dhe jo nga pushteti. Dallimi kryesor midis një burri shteti dhe një politikani është se burri i shtetit vë ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 12:59
Nga Shezai Rrokaj Qëndrimi i Presidentit të Republikës është tregues i rastit kur përgjegjësia anon nga shteti dhe jo nga pushteti. Dallimi kryesor midis një burri shteti dhe një politikani është se burri i shtetit vë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved