ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 01:49

Balla nga Gramshi: Zgjedhjet në 30 qershor dhe nuk e luan topi!

Balla nga Gramshi: Zgjedhjet në 30 qershor dhe nuk e luan topi!
Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla deklaroi nga Gramshi se zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe nuk mund ti ndalë as Luli e Berisha dhe as ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 16:41
Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla deklaroi nga Gramshi se zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe nuk mund ti ndalë as Luli e Berisha dhe as ...

Taulant Balla: 30 Qershorin s’e luan as topi, Meta bëri një vrimë në ujë dhe do i japim përgjigjen e merituar
Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla në një takim me banorë të lagjes Holtë në Gramsh tha se zgjedhjet do të zhvillohen më 30 Qershor dhe një gjë të tillë, të përcaktuar në Kushtetutë, nuk mund ta ndalë ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 16:40
Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla në një takim me banorë të lagjes Holtë në Gramsh tha se zgjedhjet do të zhvillohen më 30 Qershor dhe një gjë të tillë, të përcaktuar në Kushtetutë, nuk mund ta ndalë ...

Rikthehet çështja “Xhisiela”, dalin fakte të reja. Balla: “Skenari dhe regjia” nga Lulzim Basha
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla ishtë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ’Dritare’. Ndër të tjera, Balla ka prekur edhe çështjen ‘Xhisiela’, ku djali i deputetit socialist Rrahman Rraja u akuzua për ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 09:22
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla ishtë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ’Dritare’. Ndër të tjera, Balla ka prekur edhe çështjen ‘Xhisiela’, ku djali i deputetit socialist Rrahman Rraja u akuzua për ...

Balla: Skandal, Russia Today transmeton protestën opozitare
Kreu i Grupit Parlamentar në PS Taulant Balla i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” hodhi akuza në drejtim të PD, duke thënë se financohet nga para të oligarkëve rusë. Balla u shpreh se është skandal që ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 23:05
Kreu i Grupit Parlamentar në PS Taulant Balla i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” hodhi akuza në drejtim të PD, duke thënë se financohet nga para të oligarkëve rusë. Balla u shpreh se është skandal që ...

Balla: Zgjedhjet me 30 qershor, ai ç’dekret nuk ekziston në Kushtetutë
Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla ka ripërsëritur faktin se zgjedhjet e 30 qershorit do të zhvillohen. Në fjalën e tij Balla është shprehur se ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 17:25
Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla ka ripërsëritur faktin se zgjedhjet e 30 qershorit do të zhvillohen. Në fjalën e tij Balla është shprehur se ...

Balla: Lulzim Basha ka shkatërruar totalisht Partinë Demokratike
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” deklaroi se Lulzim Basha ka shkatërruar totalisht Partinë Demokratike. Balla theksoi se atë që Basha i ka bërë PD-së, ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 23:05
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” deklaroi se Lulzim Basha ka shkatërruar totalisht Partinë Demokratike. Balla theksoi se atë që Basha i ka bërë PD-së, ...

“Xhisiela”, Balla jep lajmin: Çfarë mësova sot në Prokurori
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Sociaiste, Taulant Balla deklaroi sot në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” në News 24, se ka dalë i pafajshëm në lidhje me akuzat e ngritura nga PD për rastin e “Xhisiela ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 23:05
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Sociaiste, Taulant Balla deklaroi sot në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” në News 24, se ka dalë i pafajshëm në lidhje me akuzat e ngritura nga PD për rastin e “Xhisiela ...

I keni votat për të shkarkuar Metën?Ja çfarë thotë Taulant Balla
Kryetari i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” u pyet nëse janë votat për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Balla tha se maxhoranca aktualisht ka në parlament ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 22:44
Kryetari i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” u pyet nëse janë votat për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Balla tha se maxhoranca aktualisht ka në parlament ...

Taulant Balla: PD financohet nga dy oligarkë rusë, afër me Putin
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “Neës 24” deklaroi se PD financohet nga dy oligarkë rusë, që janë njerëz të afërt me Putinin. Taulant Balla: Si s’ke bërë një ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 22:38
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “Neës 24” deklaroi se PD financohet nga dy oligarkë rusë, që janë njerëz të afërt me Putinin. Taulant Balla: Si s’ke bërë një ...

PS-ja tërhiqet nga shkarkimi i Presidentit, të reflektojë
Draft-rezoluta e PS-së për Metën, socialistët tërhiqen nga shkarkimi: Presidenti të reflektojë! Mazhoranca ka ndryshuar qëndrim në lidhje me rezolutën që do të paraqiste në parlament për shkarkimin e presidentit Ilir ...
Telegraf | 12-Jun-2019 11:22
Draft-rezoluta e PS-së për Metën, socialistët tërhiqen nga shkarkimi: Presidenti të reflektojë! Mazhoranca ka ndryshuar qëndrim në lidhje me rezolutën që do të paraqiste në parlament për shkarkimin e presidentit Ilir ...

Debat live/ Balla: Ta qaj hallin, Rakipi: Je kap me presh në dorë
Kreu i Grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla sqaroi në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” në News 24 se çfarë do ndodhë në seancën e së enjtes, duke e bërë fakt kërkesën që mban firmën e 35 deputetëve të ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 22:07
Kreu i Grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla sqaroi në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” në News 24 se çfarë do ndodhë në seancën e së enjtes, duke e bërë fakt kërkesën që mban firmën e 35 deputetëve të ...

Taulant Balla: Ja pse presidenti Meta ka shkelur Kushtetutën
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” shpjegoi se përse presidenti Ilir Meta ka shkelur Kushtetutën e duhet të largohet nga detyra. ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 21:48
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” shpjegoi se përse presidenti Ilir Meta ka shkelur Kushtetutën e duhet të largohet nga detyra. ...

Rakipi përplaset keq me Ballën: Meta s’ka shkelur ligjin (VIDEO)
Gazetari Ylli Rakipi, i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” është përplasur verbalisht me kreun e Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla. Rakipi tha se Balla bën vetëm propagandë, ndërsa thekson Meta ka ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 21:42
Gazetari Ylli Rakipi, i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” është përplasur verbalisht me kreun e Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla. Rakipi tha se Balla bën vetëm propagandë, ndërsa thekson Meta ka ...

Zgjedhjet/ Balla: Edhe SHBA do jetë në një linjë me Juncker
Deklaratave të gazetarit Ylli Rakipi në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” në News 24 iu përgjigj kreu i grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla. Sipas Ballës, është e pakuptimtë të thuash që ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 21:30
Deklaratave të gazetarit Ylli Rakipi në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” në News 24 iu përgjigj kreu i grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla. Sipas Ballës, është e pakuptimtë të thuash që ...

“Paske qenë sëmurë”,Balla-Metës: S’ke në dorë datën e zgjedhjeve
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla ka reaguar në “Twitter” në lidhje çdekretimin e datës së zgjedhjeve nga presidenti Ilir Meta. Balla shprehet se veprimi i Metës është antikushtetues, kurse përsërit edhe ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 18:40
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla ka reaguar në “Twitter” në lidhje çdekretimin e datës së zgjedhjeve nga presidenti Ilir Meta. Balla shprehet se veprimi i Metës është antikushtetues, kurse përsërit edhe ...

Balla sërish për Metën: Respektojmë vetëm dekretin tuaj të parë për 30 qershorin
Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla i është përgjigjur sërish presidentit Ilir Meta për datën e zgjedhjeve.
Top Channel | 11-Jun-2019 18:39
Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla i është përgjigjur sërish presidentit Ilir Meta për datën e zgjedhjeve.

Balla-Metës: Zgjedhjet me 30 qershor, ç’dekreti juaj lajthitje antikushtetuese
Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i është kundërpërgjigjur presidentit Ilir Meta duke theksuar se ai nuk ka gjë në dorë dhe se zgjedhjet do të mbahen në 30 qershor. Ndër të tjera në reagimin e tij Balla ...
VizionPlus | 11-Jun-2019 19:44
Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i është kundërpërgjigjur presidentit Ilir Meta duke theksuar se ai nuk ka gjë në dorë dhe se zgjedhjet do të mbahen në 30 qershor. Ndër të tjera në reagimin e tij Balla ...

Taulant Balla: PS e vendosur për shkarkimin i presidentit Meta
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla në një deklarate për mediat pas takimit që ka zhvilluar me përfaqësues të Bundestagut gjerman, deklaroi se viti 2019 do të jetë viti i hapjes së negociatave për Shqipërinë. ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 17:17
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla në një deklarate për mediat pas takimit që ka zhvilluar me përfaqësues të Bundestagut gjerman, deklaroi se viti 2019 do të jetë viti i hapjes së negociatave për Shqipërinë. ...

PS nuk është tërhequr nga shkarkimi i Metës. Balla: Kërkesën do e depozitojmë në Parlament
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka deklaruar se mazhoranca nuk është tërhequr nga vendimi për të kërkuar shkarkimin e Ilir Metës nga posti i Presidentit të Republikës.
Top Channel | 11-Jun-2019 17:16
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka deklaruar se mazhoranca nuk është tërhequr nga vendimi për të kërkuar shkarkimin e Ilir Metës nga posti i Presidentit të Republikës.

PS i përgjigjet Metës: Akti i paprecedentë nuk ka asnjë vlerë juridike, faleminderit dhe të fala PD
Partia Socialiste i është përgjigjur deklaratave të presidentit Ilir Meta fill pas konferencës së tij për media. Ka qenë kryetari i grupit parlamentar, Taulant Balla i cili përsëriti edhe njëherë se dekreti i ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 17:26
Partia Socialiste i është përgjigjur deklaratave të presidentit Ilir Meta fill pas konferencës së tij për media. Ka qenë kryetari i grupit parlamentar, Taulant Balla i cili përsëriti edhe njëherë se dekreti i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved