ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 06:44

BMW paraqet serinë e re 3 karavan

BMW paraqet serinë e re 3 karavan
Brezi i ri është më i gjatë në krahasim me paraardhësin, dhe motorizimi përbëhet nga tre motorë dizel dhe tre motorë benzinë. BMW ka publikuar fotot dhe detajet teknike të serisë së re 3 Touring, pothuajse një vit pas ...
InFokusi | 12-Jun-2019 14:30
Brezi i ri është më i gjatë në krahasim me paraardhësin, dhe motorizimi përbëhet nga tre motorë dizel dhe tre motorë benzinë. BMW ka publikuar fotot dhe detajet teknike të serisë së re 3 Touring, pothuajse një vit pas ...

BMW paraqet serinë e re 3 karavan – foto
Brezi i ri është më i gjatë në krahasim me paraardhësin, dhe motorizimi përbëhet nga tre motorë dizel dhe tre motorë benzinë.
Kosova Press | 12-Jun-2019 14:09
Brezi i ri është më i gjatë në krahasim me paraardhësin, dhe motorizimi përbëhet nga tre motorë dizel dhe tre motorë benzinë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved