ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 13:10

“Të vijë policia për 3 orë”, burri nga arratia: Kurth i kunatës

“Të vijë policia për 3 orë”, burri nga arratia: Kurth i kunatës
Një konflikt shumëvjeçar mes 2 vëllezërish nga Patosi ka ardhur sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24. Hiqmet Kamberaj aktualisht ndodhet në arrati për shkak se kunata e ka akuzuar për dhunë dhe ...
Lexo | 11-Jun-2019 15:04
Një konflikt shumëvjeçar mes 2 vëllezërish nga Patosi ka ardhur sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24. Hiqmet Kamberaj aktualisht ndodhet në arrati për shkak se kunata e ka akuzuar për dhunë dhe ...

“Të vijë policia për 3 orë”, burri nga arratia: Kurth i kunatës
Një konflikt shumëvjeçar mes 2 vëllezërish nga Patosi ka ardhur sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24. Hiqmet Kamberaj aktualisht ndodhet në arrati për shkak se kunata e ka akuzuar për dhunë dhe ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 13:35
Një konflikt shumëvjeçar mes 2 vëllezërish nga Patosi ka ardhur sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24. Hiqmet Kamberaj aktualisht ndodhet në arrati për shkak se kunata e ka akuzuar për dhunë dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved