ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 02:43

FOTOT: PD proteston, Grida feston 50 metra me tutje dasmën e motrës (dhe ekspozon asetet e saj)

FOTOT: PD proteston, Grida feston 50 metra me tutje dasmën e motrës (dhe ekspozon asetet e saj)
Teksa opozita protestonte mbrëmjen e djeshme tek kryeministria Grida Duma kërcente 50 metra më tutje pasi po martonte motrën e saj. Dasma e organizuar në ambjentet e Hotel Rogner kurorëzoi dashurinë mes Gevis Duma dhe ...
GazetaTema | 26-May-2019 11:43
Teksa opozita protestonte mbrëmjen e djeshme tek kryeministria Grida Duma kërcente 50 metra më tutje pasi po martonte motrën e saj. Dasma e organizuar në ambjentet e Hotel Rogner kurorëzoi dashurinë mes Gevis Duma dhe ...

VIDEO/ Grida Duma martonte motrën 50 m nga protesta e opozitës
Festë dhe protestë! Ndërkohë që opozita po protestonte para kryeministrisë, sipas shqiptarja.com motra e Grida Dumës po zhvillonte ceremoninë e dasmës tek hotel “Rogner”. Nga pamjet me dron të filmuara gjatë protestës ...
Lapsi | 26-May-2019 16:20
Festë dhe protestë! Ndërkohë që opozita po protestonte para kryeministrisë, sipas shqiptarja.com motra e Grida Dumës po zhvillonte ceremoninë e dasmës tek hotel “Rogner”. Nga pamjet me dron të filmuara gjatë protestës ...

Dalin fotot/ Në dasmën 50 metra larg protestës, martohej motra e Grida Dumës
Ju kujtohet dasma e djeshme te “Rogner”, që pushtoi portalet, sepse zhvillohej 50 metra larg protestës? Ishte dasma e Gevis Duma, motra e ish-deputetes së PD-së, Grida Duma, dhe partnerit të saj Alirionit. Ne po ju ...
Dritare | 26-May-2019 16:02
Ju kujtohet dasma e djeshme te “Rogner”, që pushtoi portalet, sepse zhvillohej 50 metra larg protestës? Ishte dasma e Gevis Duma, motra e ish-deputetes së PD-së, Grida Duma, dhe partnerit të saj Alirionit. Ne po ju ...

Video/ Në dasmën e motrës së Grida Dumës
Teksa mbrëmjen e djeshme është zhvilluar protesta e opozitës në bulevardin e Tiranës, në një nga hotelet afër kryeministrisë ish deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ishte pjesë e një dasme. Sipas ‘Newsbomb’ Grida ...
Lexo | 26-May-2019 11:06
Teksa mbrëmjen e djeshme është zhvilluar protesta e opozitës në bulevardin e Tiranës, në një nga hotelet afër kryeministrisë ish deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ishte pjesë e një dasme. Sipas ‘Newsbomb’ Grida ...

Braktisi protestën, Grida Duma e “djeg” duke kërcyer në dasmën e të motrës (VIDEO)
Teksa mbrëmjen e djeshme zhvillohej protesta e opozitës, ku ishin mijëra persona në shesh, te Hotel Rogner, shumë pranë protestës, martohej motra Grida Dumës, ish-deputetes së PD-së. Disa pamje me dron tregonin se në ...
Lajmi i Fundit | 26-May-2019 10:02
Teksa mbrëmjen e djeshme zhvillohej protesta e opozitës, ku ishin mijëra persona në shesh, te Hotel Rogner, shumë pranë protestës, martohej motra Grida Dumës, ish-deputetes së PD-së. Disa pamje me dron tregonin se në ...

Festë dhe protestë, motra e Grida Dumës martohet 50 m larg tubimit
Festë dhe protestë! Ndërkohë që opozita po protestonte para kryeministrisë, sipas shqiptarja.com motra e Grida Dumës po zhvillonte ceremoninë e dasmës tek hotel “Rogner”. Nga pamjet me dron të filmuara gjatë protestës ...
PortaliOnline | 26-May-2019 09:14
Festë dhe protestë! Ndërkohë që opozita po protestonte para kryeministrisë, sipas shqiptarja.com motra e Grida Dumës po zhvillonte ceremoninë e dasmës tek hotel “Rogner”. Nga pamjet me dron të filmuara gjatë protestës ...

Jashtë dasmës dëgjohej “Rama ik!” Grida Duma marton të motrën 100 metra larg protestës, dalin pamjet!
Teksa mbrëmjen e djeshme në bulevardin qendror të Tiranës protestohej nën thirrjet Rama ik, pamjet me dron të ofruara nga disa media mbi tubimin e opozitës “pikasën” një festë të madhe pranë hotelit ngjitur me ...
Gazeta Express | 26-May-2019 09:09
Teksa mbrëmjen e djeshme në bulevardin qendror të Tiranës protestohej nën thirrjet Rama ik, pamjet me dron të ofruara nga disa media mbi tubimin e opozitës “pikasën” një festë të madhe pranë hotelit ngjitur me ...

FOTO/ Dasmë e madhe në Rogner, Grida Duma ‘e djeg’ për të motrën
Është mbajtur mbrëmjen e së shtunës ceremonia martesore e motrës së ish-deputetes së PD Grida Duma. Dasma e organizuar në ambjentet e Hotel Rogner kurorëzoi dashurinë mes Gevis Duma dhe partnerit të saj Alirionit. Gevis ...
Bordo | 26-May-2019 01:10
Është mbajtur mbrëmjen e së shtunës ceremonia martesore e motrës së ish-deputetes së PD Grida Duma. Dasma e organizuar në ambjentet e Hotel Rogner kurorëzoi dashurinë mes Gevis Duma dhe partnerit të saj Alirionit. Gevis ...

VIDEO/ 50 metra larg protestës bëhet një dasëm
50 metra larg protestës së thirrur nga opozita e vendit, organizohet një ceremoni martesore. Dasmorët janë mbledhur pranë hotel Rognerit për të festuar. Ndërkohë, nga jashtë murit rrethues dëgjohen brohorimat e ...
GazetaTema | 25-May-2019 20:27
50 metra larg protestës së thirrur nga opozita e vendit, organizohet një ceremoni martesore. Dasmorët janë mbledhur pranë hotel Rognerit për të festuar. Ndërkohë, nga jashtë murit rrethues dëgjohen brohorimat e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved