ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 18:56

U akuzua se mashtroi në Kanë, reagon Ermal Mamaqi

U akuzua se mashtroi në Kanë, reagon Ermal Mamaqi
Moderatori Ermal Mamaqi e ka nisur emisionin e së shtunës me një shpjegim lidhur me akuzat e fundit. Disa nga mediat e kanë quajtur “mashtrim” paraqitjen e Ermalit dhe Elvanës në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në ...
Telegrafi | 26-May-2019 16:00
Moderatori Ermal Mamaqi e ka nisur emisionin e së shtunës me një shpjegim lidhur me akuzat e fundit. Disa nga mediat e kanë quajtur “mashtrim” paraqitjen e Ermalit dhe Elvanës në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në ...

U akuzua se mashtroi në Festivalin e Kanës, ja ç’thotë Ermal Mamaqi!
Moderatori, Ermal Mamaqi së fundmi ka reaguar në emisionin tij “Xing me Ermalin”, për akuzat për mashtrim në Festivalin e Kanës. Ermali thotë se, në Kanë shkoi për të promovuar filmin e tij. “Para pak ditësh isha në ...
Dritare | 26-May-2019 09:31
Moderatori, Ermal Mamaqi së fundmi ka reaguar në emisionin tij “Xing me Ermalin”, për akuzat për mashtrim në Festivalin e Kanës. Ermali thotë se, në Kanë shkoi për të promovuar filmin e tij. “Para pak ditësh isha në ...

Mashtruan publikun në Kanë?! Ermal Mamaqi reagon për herë të parë publikisht
Pak ditë më parë Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata parakaluan në Tapetin e Kuq të Festivalit të Filmit në Kanë dhe kjo dalje e dy protagonistëve të filmit “2 gisht mjaltë” u kuptua se ishte për shkak të filmit komedi që po ...
Bordo | 26-May-2019 01:18
Pak ditë më parë Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata parakaluan në Tapetin e Kuq të Festivalit të Filmit në Kanë dhe kjo dalje e dy protagonistëve të filmit “2 gisht mjaltë” u kuptua se ishte për shkak të filmit komedi që po ...

Ermal Mamaqi zbulon sa para ka fituar nga filmi “Dy gisht mjaltë”
Përmes një interviste për CINEUROPA, aktori dhe moderatori, Ermal Mamaqi ka zbuluar fitimet që ka siguruar deri më tani nga filmi i tij “Dy gisht mjaltë”. Ermali tha ndër të tjera se, shumë shpejt “Dy gisht mjaltë” do ...
Dritare | 25-May-2019 17:34
Përmes një interviste për CINEUROPA, aktori dhe moderatori, Ermal Mamaqi ka zbuluar fitimet që ka siguruar deri më tani nga filmi i tij “Dy gisht mjaltë”. Ermali tha ndër të tjera se, shumë shpejt “Dy gisht mjaltë” do ...

“Dy gisht mjaltë” ka mbledhur më shumë se 1 milion euro, Mamaqi: Nëse nuk di të luash është si kumar
“Dy gisht mjaltë” ka arritur një rekord që nuk ishte parashikuar. Filmi me një buxhet rreth 300 mijë euro ka arritur të mbledhë 1 milionë euro. Në një intervistë për “CINEUROPA”, Ermal Mamaqi i cili në këtë film vjen ...
Politiko | 25-May-2019 14:31
“Dy gisht mjaltë” ka arritur një rekord që nuk ishte parashikuar. Filmi me një buxhet rreth 300 mijë euro ka arritur të mbledhë 1 milionë euro. Në një intervistë për “CINEUROPA”, Ermal Mamaqi i cili në këtë film vjen ...

Ermal Mamaqi tregon fitimet marramendëse të komedisë “2 Gishtë Mjaltë”
Aktori dhe prezantuesi i njohur, Ermal Mamaqi, këtë vit shënoi një sukses shumë të madh me komedinë e tij më të fundit, “2 Gisht Mjaltë”. Së fundmi, ai bashkë me Elvanën patën një paraqitje mjaft glamuroze edhe në ...
Albportali | 25-May-2019 12:27
Aktori dhe prezantuesi i njohur, Ermal Mamaqi, këtë vit shënoi një sukses shumë të madh me komedinë e tij më të fundit, “2 Gisht Mjaltë”. Së fundmi, ai bashkë me Elvanën patën një paraqitje mjaft glamuroze edhe në ...

Ermal Mamaqi tregon fitimet marramendëse të komedisë “2 Gishtë Mjaltë”
Aktori dhe prezantuesi i njohur, Ermal Mamaqi, këtë vit shënoi një sukses shumë të madh me komedinë e tij më të fundit, “2 Gisht Mjaltë”. Së fundmi, ai bashkë me Elvanën patën një paraqitje mjaft glamuroze edhe në ...
Gazeta Observer | 25-May-2019 11:06
Aktori dhe prezantuesi i njohur, Ermal Mamaqi, këtë vit shënoi një sukses shumë të madh me komedinë e tij më të fundit, “2 Gisht Mjaltë”. Së fundmi, ai bashkë me Elvanën patën një paraqitje mjaft glamuroze edhe në ...

Gazetarja e sportit: Bukuria është për femra, mashkullit duhet t’i vijë era djersë
Aktori dhe prezantuesi i njohur, Ermal Mamaqi, këtë vit shënoi një sukses shumë të madh me komedinë e tij më të fundit, “2 Gisht Mjaltë”. Së fundmi, ai bashkë me Elvanën patën një paraqitje mjaft glamuroze edhe në ...
GazetaBlic | 25-May-2019 10:46
Aktori dhe prezantuesi i njohur, Ermal Mamaqi, këtë vit shënoi një sukses shumë të madh me komedinë e tij më të fundit, “2 Gisht Mjaltë”. Së fundmi, ai bashkë me Elvanën patën një paraqitje mjaft glamuroze edhe në ...

Ermali tregon shifrën marramendëse të fitimeve me '2 gisht mjaltë'
Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata erdhën në rolet kryesore në filmin “2 gisht mjaltë”. Ermal Mamaqi ka shënuar shumë sukses me komedinë “2 gisht mjaltë”. Ky film po vazhdon të shfaqet në kinematë e vendeve evropiane, ndërsa ...
Zeri | 25-May-2019 09:58
Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata erdhën në rolet kryesore në filmin “2 gisht mjaltë”. Ermal Mamaqi ka shënuar shumë sukses me komedinë “2 gisht mjaltë”. Ky film po vazhdon të shfaqet në kinematë e vendeve evropiane, ndërsa ...

Ermali tregon shifrën marramendëse të fitimeve me “2 gisht mjaltë”
Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata erdhën në rolet kryesore në filmin “2 gisht mjaltë”. Ermal Mamaqi ka shënuar shumë sukses me komedinë “2 gisht mjaltë”. Ky film po vazhdon të shfaqet në kinematë e vendeve evropiane, ndërsa ...
Gazeta Express | 25-May-2019 09:57
Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata erdhën në rolet kryesore në filmin “2 gisht mjaltë”. Ermal Mamaqi ka shënuar shumë sukses me komedinë “2 gisht mjaltë”. Ky film po vazhdon të shfaqet në kinematë e vendeve evropiane, ndërsa ...

Ermal Mamaqi zbulon fitimet marramendëse nga “2 Gisht Mjaltë”
Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet në të gjithë SHBA-në. Në një intervistë për median prestigjioze “CINEUROPA”, moderatori Ermal Mamaqi i cili është aktor dhe producent ...
Lajmi i Fundit | 25-May-2019 09:41
Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet në të gjithë SHBA-në. Në një intervistë për median prestigjioze “CINEUROPA”, moderatori Ermal Mamaqi i cili është aktor dhe producent ...

Ermali tregon shifrën marramendëse të fitimeve me “2 gisht mjaltë”
Ermal Mamaqi ka shënuar shumë sukses me komedinë “2 gisht mjaltë”, shkruan . Ky film po vazhdon të shfaqet në kinematë e vendeve evropiane, ndërsa Mamaqi së fundi ka dhënë një intervistë për “Cineuropa”. Ai tregoi disa ...
Lajminet | 25-May-2019 09:18
Ermal Mamaqi ka shënuar shumë sukses me komedinë “2 gisht mjaltë”, shkruan . Ky film po vazhdon të shfaqet në kinematë e vendeve evropiane, ndërsa Mamaqi së fundi ka dhënë një intervistë për “Cineuropa”. Ai tregoi disa ...

Shifra/ Ja sa ka fituar filmi “2 gisht mjaltë”
Pyetjet që përmbajnë shifra parash, shpesh nuk marrin përgjigje, ku ai që pyetet me diplomaci ose jo përpiqet të mos thotë asnjë numër! Por Ermal Mamaqi, pyetjes se sa para ka fituar nga filmi “2 gisht mjaltë” i është ...
Bordo | 25-May-2019 08:56
Pyetjet që përmbajnë shifra parash, shpesh nuk marrin përgjigje, ku ai që pyetet me diplomaci ose jo përpiqet të mos thotë asnjë numër! Por Ermal Mamaqi, pyetjes se sa para ka fituar nga filmi “2 gisht mjaltë” i është ...

Ermal Mamaqi tregon fitimet marramendëse të komedisë “2 Gishtë Mjaltë”
Aktori dhe prezantuesi i njohur, Ermal Mamaqi, këtë vit shënoi një sukses shumë të madh me komedinë e tij më të fundit, “2 Gisht Mjaltë”. Së fundmi, ai bashkë me Elvanën patën një paraqitje mjaft glamuroze edhe në ...
Telegrafi | 25-May-2019 08:52
Aktori dhe prezantuesi i njohur, Ermal Mamaqi, këtë vit shënoi një sukses shumë të madh me komedinë e tij më të fundit, “2 Gisht Mjaltë”. Së fundmi, ai bashkë me Elvanën patën një paraqitje mjaft glamuroze edhe në ...

Ermal Mamaqi zbulon fitimet marramendëse të filmit “2 Gisht Mjaltë”
Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet në të gjithë SHBA-në. Në një intervistë për median prestigjioze “CINEUROPA”, moderatori Ermal Mamaqi i cili është aktor dhe producent ...
Ina-Online | 25-May-2019 01:37
Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet në të gjithë SHBA-në. Në një intervistë për median prestigjioze “CINEUROPA”, moderatori Ermal Mamaqi i cili është aktor dhe producent ...

“Në fillim kisha frikë!” Ermal Mamaqi zbulon fitimet marramendëse nga “2 Gisht Mjaltë”
Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet në të gjithë SHBA-në. Në një intervistë për median prestigjioze “CINEUROPA”, moderatori Ermal Mamaqi i cili është aktor dhe producent ...
Lexo | 24-May-2019 21:15
Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet në të gjithë SHBA-në. Në një intervistë për median prestigjioze “CINEUROPA”, moderatori Ermal Mamaqi i cili është aktor dhe producent ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved