ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 15:46

Tolgahan poston fotografinë më të bukur ndonjëherë

Tolgahan poston fotografinë më të bukur ndonjëherë
Çifti i njohur turk, Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi po shijojnë tej mase ndjesinë e të qenurit prind për herë të parë . Para disa ditësh, ish-missi shqiptar solli në jetë një djalë që e pagëzuan me emrin, Efehan. ...
Indeks Online | 26-May-2019 16:28
Çifti i njohur turk, Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi po shijojnë tej mase ndjesinë e të qenurit prind për herë të parë . Para disa ditësh, ish-missi shqiptar solli në jetë një djalë që e pagëzuan me emrin, Efehan. ...

Tolgahan Sayisman publikon për herë të parë foton e të birit
Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali pak javë më parë. Megjithëse Almeda na ka dhuruar disa çaste me të birin, ne ende nuk e kishim parë fytyrën e ëmbël të Efehanit, deri sot. ...
Dritare | 26-May-2019 10:49
Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali pak javë më parë. Megjithëse Almeda na ka dhuruar disa çaste me të birin, ne ende nuk e kishim parë fytyrën e ëmbël të Efehanit, deri sot. ...

U bënë prindër të një djali, Tolgahan publikon foton e parë
TURQI Më 5 maj të këtij viti Almeda Abazi dhe Tolghan u bënë për herë të parë prindër. Ish-Miss Shqipëria solli në jetë një djalë të cilin e pagezuan me ermin, Efehan. Almeda dhe aktori i njohur po jetojnë lumturinë më ...
BalkanWeb | 25-May-2019 22:39
TURQI Më 5 maj të këtij viti Almeda Abazi dhe Tolghan u bënë për herë të parë prindër. Ish-Miss Shqipëria solli në jetë një djalë të cilin e pagezuan me ermin, Efehan. Almeda dhe aktori i njohur po jetojnë lumturinë më ...

Tolga publikon imazhin e plotë të djalit
Tolga e ka publikuar një foto në të cilën shihet imazhi i plotë i djalit të tij. Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman është bërë së fundmi baba për herë të parë Almeda Abazi me 5 maj solli në jetë djalin të cilin ...
Zeri | 26-May-2019 09:31
Tolga e ka publikuar një foto në të cilën shihet imazhi i plotë i djalit të tij. Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman është bërë së fundmi baba për herë të parë Almeda Abazi me 5 maj solli në jetë djalin të cilin ...

Tolga publikon imazhin e plotë të djalit
Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman është bërë së fundmi baba për herë të parë, shkruan . Almeda Abazi me 5 maj solli në jetë djalin të cilin çifti e pagëzuan me emrin Effehan. E deri mbrëmë nuk është publikuar ...
Lajminet | 26-May-2019 09:13
Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman është bërë së fundmi baba për herë të parë, shkruan . Almeda Abazi me 5 maj solli në jetë djalin të cilin çifti e pagëzuan me emrin Effehan. E deri mbrëmë nuk është publikuar ...

Foton e parë të plotë të djalit nuk e postoi Almeda, por Tolgahan!
Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman nuk kanë shumë që u bënë prindër për herë të parë. Të dy e kishin pritur me padurim të madh mbërritjen e djalit, Efehan, megjithate, deri tani nuk ...
Bordo | 25-May-2019 22:55
Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman nuk kanë shumë që u bënë prindër për herë të parë. Të dy e kishin pritur me padurim të madh mbërritjen e djalit, Efehan, megjithate, deri tani nuk ...

Almeda ka një lajm të mirë për fansat
Almeda Abazi prej disa kohësh e ka lënë disi pas dore karierrën e saj dhe ka preferuar që të shijojë në maksimum shtatzëninë.Në datën 5 të këtij muaji, ajo u bë nënë e një vogëlushi të quajtur Efehan së bashku me ...
VizionPlus | 25-May-2019 18:12
Almeda Abazi prej disa kohësh e ka lënë disi pas dore karierrën e saj dhe ka preferuar që të shijojë në maksimum shtatzëninë.Në datën 5 të këtij muaji, ajo u bë nënë e një vogëlushi të quajtur Efehan së bashku me ...

Pak javë pasi u bë nënë për herë të parë, Almeda Abazi jep lajmin e madh
Ajo ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe nuk ka kaluar shumë kohë për të na dhënë një tjetër lajm të madh. Bëhet fjalë për karrierën muzikore të Almeda Abazit, e cila sot për sot është një nga ...
Lexo | 24-May-2019 18:14
Ajo ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe nuk ka kaluar shumë kohë për të na dhënë një tjetër lajm të madh. Bëhet fjalë për karrierën muzikore të Almeda Abazit, e cila sot për sot është një nga ...

Almeda Abazi renditet si këngëtarja e dytë më e dëgjuar në këtë shtet me “Alabama”
Almeda Abazi është bërë e njohur për publikun me profesionin e saj si aktore, shkruan . Por nuk është vetëm aktrimi aty ku shqiptarja po shkruan sukses, së fundmi ajo e ka provuar veten edhe me muzikë. ‘Alabama’ ...
Lajminet | 24-May-2019 15:42
Almeda Abazi është bërë e njohur për publikun me profesionin e saj si aktore, shkruan . Por nuk është vetëm aktrimi aty ku shqiptarja po shkruan sukses, së fundmi ajo e ka provuar veten edhe me muzikë. ‘Alabama’ ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved