ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 00:03

Situata del nga kontrolli në emision/ Burri gjuan gruan me shishe uji gruan

Situata del nga kontrolli në emision/ Burri gjuan gruan me shishe uji gruan
eanca e sotme ndërmjetësuese mes zonjës Anila Bushi dhe bashkëshortit të saj, Qemal Bushi pati edhe momente tepër të tensionuara. Përveçse i drejtohej Anilës me një gjuhë tepër të papërshtatshme, Qemali e gjuajti ...
Dritare | 26-May-2019 21:51
eanca e sotme ndërmjetësuese mes zonjës Anila Bushi dhe bashkëshortit të saj, Qemal Bushi pati edhe momente tepër të tensionuara. Përveçse i drejtohej Anilës me një gjuhë tepër të papërshtatshme, Qemali e gjuajti ...

Gjebrea debat me të ftuarën: Ti ke hallin e tokës apo të burrit që të ka ikur?
Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej vitesh jetojnë të ndarë për shkak të emigracionit. Ardit Gjebrea: Një nga problemet më të mëdha të ...
Gazeta Express | 26-May-2019 21:34
Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej vitesh jetojnë të ndarë për shkak të emigracionit. Ardit Gjebrea: Një nga problemet më të mëdha të ...

Gruaja: Le të ketë edhe dashnore. Burri: Unë emigrant jam, atje jam i lirë
“Unë dua të punoj tokën, vjen kunati dhe…” Anila Bushi, një 38-vjeçare me pothuajse 20 vite martesë, thotë se nuk i intereson fare bashkëshorti. Gjithçka që ajo kërkon është qetësia në pronën e saj me 3 fëmijët. Problem ...
Lexo | 26-May-2019 21:22
“Unë dua të punoj tokën, vjen kunati dhe…” Anila Bushi, një 38-vjeçare me pothuajse 20 vite martesë, thotë se nuk i intereson fare bashkëshorti. Gjithçka që ajo kërkon është qetësia në pronën e saj me 3 fëmijët. Problem ...

VIDEO/ Ardit Gjebrea–gruas: Ti ke hallin e tokës, apo hallin e burrit që të ka ikur?
Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej vitesh jetojnë të ndarë për shkak të emigracionit. Nuk është vetëm mungesa e burrit që është ...
Lexo | 26-May-2019 20:28
Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej vitesh jetojnë të ndarë për shkak të emigracionit. Nuk është vetëm mungesa e burrit që është ...

Sherr në emision, burri gjuan gruan me shishe uji
Seanca e sotme ndërmjetësuese mes zonjës Anila Bushi dhe bashkëshortit të saj, Qemal Bushi pati edhe momente tepër të tensionuara. Përveçse i drejtohej Anilës me një gjuhë tepër të papërshtatshme, Qemali e gjuajti ...
Gazeta Express | 26-May-2019 20:09
Seanca e sotme ndërmjetësuese mes zonjës Anila Bushi dhe bashkëshortit të saj, Qemal Bushi pati edhe momente tepër të tensionuara. Përveçse i drejtohej Anilës me një gjuhë tepër të papërshtatshme, Qemali e gjuajti ...

Gruaja: Le të ketë edhe dashnore. Burri: Unë emigrant jam, atje jam i lirë
Anila Bushi, një 38-vjeçare me pothuajse 20 vite martesë, thotë se nuk i intereson fare bashkëshorti. Gjithçka që ajo kërkon është qetësia në pronën e saj me 3 fëmijët. Problem për marrëdhënien në çift është bërë një ...
Gazeta Express | 26-May-2019 19:23
Anila Bushi, një 38-vjeçare me pothuajse 20 vite martesë, thotë se nuk i intereson fare bashkëshorti. Gjithçka që ajo kërkon është qetësia në pronën e saj me 3 fëmijët. Problem për marrëdhënien në çift është bërë një ...

Ardit Gjebrea “gozhdon” gruan: Ti ke hallin e tokës, apo hallin e burrit që të ka ikur?
Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ne TV Klan ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej vitesh jetojnë të ndarë për shkak të emigracionit. Ardit Gjebrea: Një nga problemet më ...
GazetaTema | 26-May-2019 19:05
Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ne TV Klan ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej vitesh jetojnë të ndarë për shkak të emigracionit. Ardit Gjebrea: Një nga problemet më ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved