ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 16:59

Shqiptari mahnit jurinë në gjysëmfinalen e The Voice në Francë

Shqiptari mahnit jurinë në gjysëmfinalen e The Voice në Francë
Gjon Muharremaj është shqiptari i ciki ka arritur që të shkojë deri në gjysëmfinalen e “Rhe Voice of France”, ndërsa me performancën e tij ka mahnitur jurinë. Ai ka interpretuar këngën “Rocket Man” të Elton John, ndërsa ...
Dritare | 26-May-2019 21:51
Gjon Muharremaj është shqiptari i ciki ka arritur që të shkojë deri në gjysëmfinalen e “Rhe Voice of France”, ndërsa me performancën e tij ka mahnitur jurinë. Ai ka interpretuar këngën “Rocket Man” të Elton John, ndërsa ...

Francë, talenti shqiptar magjeps jurinë e “The Voice 8”
Talenti shqiptar Gjon Muharremaj ka magjepsur jurinë, por edhe publikun në “Voice of France”, me interpretimin e “Rocket Man” të Elton John, duke kaluar në gjysmëfinalen e kompeticionit. Gjon Muharremaj, që njihet me ...
Lajmi i Fundit | 26-May-2019 19:23
Talenti shqiptar Gjon Muharremaj ka magjepsur jurinë, por edhe publikun në “Voice of France”, me interpretimin e “Rocket Man” të Elton John, duke kaluar në gjysmëfinalen e kompeticionit. Gjon Muharremaj, që njihet me ...

I rritur në Zvicër, shqiptari po mahnit jurinë e The Voice of France
Nuk janë të paktë talentet shqiptare që marrin pjesë në spektakle të muzikës. Një tjetër shqiptar që po mahnit jurinë fraceze është edhe Gjon Muharremaj. Me performancën “Rocket Man” të Elton John, Gjoni entuziazmoi ...
AlbInfo | 26-May-2019 18:59
Nuk janë të paktë talentet shqiptare që marrin pjesë në spektakle të muzikës. Një tjetër shqiptar që po mahnit jurinë fraceze është edhe Gjon Muharremaj. Me performancën “Rocket Man” të Elton John, Gjoni entuziazmoi ...

Talenti shqiptar magjeps jurinë e “The Voice 8” në Francë (Video)
Talenti shqiptar Gjon Muharremaj ka magjepsur jurinë, por edhe publikun në “Voice of France”, me interpretimin e “Rocket Man” të Elton John, duke kaluar në gjysmëfinalen e kompeticionit. Gjon Muharremaj, që njihet me ...
Klan Kosova | 26-May-2019 18:04
Talenti shqiptar Gjon Muharremaj ka magjepsur jurinë, por edhe publikun në “Voice of France”, me interpretimin e “Rocket Man” të Elton John, duke kaluar në gjysmëfinalen e kompeticionit. Gjon Muharremaj, që njihet me ...

Djaloshi shqiptar kualifikohet në gjysmëfinalen e “The Voice” në Francë
Djaloshi shqiptar, Gjon Muharremaj ka vazhduar me performancat e tij mbresëlënëse në ‘The Voice of France’. Fal talentit dhe zërit të tij, ai ka arritur që të kaloj në gjysmën finale të kësaj gare. Gjon i cili njihet me ...
Indeks Online | 26-May-2019 15:24
Djaloshi shqiptar, Gjon Muharremaj ka vazhduar me performancat e tij mbresëlënëse në ‘The Voice of France’. Fal talentit dhe zërit të tij, ai ka arritur që të kaloj në gjysmën finale të kësaj gare. Gjon i cili njihet me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved