ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/06/2019 18:02

Shpikjet e thjeshta që na duhen për një jetë të lehtë

Shpikjet e thjeshta që na duhen për një jetë të lehtë
Ne kemi ngecur në disa shpikje shumë të thjeshta, që do të na bënin jetën tonë shumë më të lehtë. Nga ombrellat që mbajnë filxhan, valixhe argëtuese deri të ora e alarmit të kafesë, këto shpikje janë gjeniale. Dhe ne ...
Indeks Online | 26-May-2019 15:38
Ne kemi ngecur në disa shpikje shumë të thjeshta, që do të na bënin jetën tonë shumë më të lehtë. Nga ombrellat që mbajnë filxhan, valixhe argëtuese deri të ora e alarmit të kafesë, këto shpikje janë gjeniale. Dhe ne ...

Foto/ Shpikjet gjeniale që do t’ju lehtësojnë jetën e përditshme!
Ne kemi mbledhur disa shpikje të thjeshta, por efektive që do ta bëjnë jetën tuaj shumë më të lehtë. Nga çadrat që mbajnë tasin me kafe, te alarmi që bën kafe dhe shumë të tjera. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë ...
Dritare | 26-May-2019 12:35
Ne kemi mbledhur disa shpikje të thjeshta, por efektive që do ta bëjnë jetën tuaj shumë më të lehtë. Nga çadrat që mbajnë tasin me kafe, te alarmi që bën kafe dhe shumë të tjera. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë ...

Shpikjet e thjeshta që na duhen për një jetë të lehtë
Ne kemi ngecur në disa shpikje shumë të thjeshta, që do të na bënin jetën tonë shumë më të lehtë. Nga ombrellat që mbajnë filxhan, valixhe argëtuese deri të ora e alarmit të kafesë, këto shpikje janë gjeniale, njofton ...
EkonomiaOnline | 26-May-2019 10:14
Ne kemi ngecur në disa shpikje shumë të thjeshta, që do të na bënin jetën tonë shumë më të lehtë. Nga ombrellat që mbajnë filxhan, valixhe argëtuese deri të ora e alarmit të kafesë, këto shpikje janë gjeniale, njofton ...

Shpikjet e thjeshta që na duhen për një jetë të lehtë
Ne kemi ngecur në disa shpikje shumë të thjeshta, që do të na bënin jetën tonë shumë më të lehtë. Nga ombrellat që mbajnë filxhan, valixhe argëtuese deri të ora e alarmit të kafesë, këto shpikje janë gjeniale, njofton ...
Klan Kosova | 26-May-2019 10:06
Ne kemi ngecur në disa shpikje shumë të thjeshta, që do të na bënin jetën tonë shumë më të lehtë. Nga ombrellat që mbajnë filxhan, valixhe argëtuese deri të ora e alarmit të kafesë, këto shpikje janë gjeniale, njofton ...

I vetmi pub, ku mund të pish një birrë krejt i zhveshur!
Ulur në një nga baret më të vjetra dhe të gjallëruara në Londër, me një gotë birrë në dorë, atmosferë relaksuese, gjithçka që mund t’ju duhet në këto momente. Vetëm se ka një ndryshim nga të tjerët, ju jeni krejt të ...
Dritare | 25-May-2019 19:37
Ulur në një nga baret më të vjetra dhe të gjallëruara në Londër, me një gotë birrë në dorë, atmosferë relaksuese, gjithçka që mund t’ju duhet në këto momente. Vetëm se ka një ndryshim nga të tjerët, ju jeni krejt të ...

Shpikjet për të cilat të gjithë kemi nevojë (FOTO)
Kemi ngecur në disa shpikje jashtëzakonisht të thjeshta, por efektive, që do të na e bëjnë jetën shumë më të lehtë! Prej çadrave me mbajtëse për kafe, valixhe-skuterë e deri tek alarmi me aparatin e kafesë, këto shpikje ...
Klan Kosova | 25-May-2019 18:04
Kemi ngecur në disa shpikje jashtëzakonisht të thjeshta, por efektive, që do të na e bëjnë jetën shumë më të lehtë! Prej çadrave me mbajtëse për kafe, valixhe-skuterë e deri tek alarmi me aparatin e kafesë, këto shpikje ...

Foto/ Keni shtëpi të vogël? Disa ide si të krijoni më shumë hapësirë!
Jua qajmë hallin kur thoni se keni shumë rrëmujë në shtëpi për shkak të hapësirës së vogël. Nëse jetoni në një apartament super të vogël dhe doni të keni më shumë hapësirë, këto ide që dritare.net ju sjell do t’ju ...
Dritare | 24-May-2019 18:07
Jua qajmë hallin kur thoni se keni shumë rrëmujë në shtëpi për shkak të hapësirës së vogël. Nëse jetoni në një apartament super të vogël dhe doni të keni më shumë hapësirë, këto ide që dritare.net ju sjell do t’ju ...

Foto/ Ja rrobat e banjës që do t’ju bëjnë të dukeni elegante këtë verë!
Sezoni veror u çel dhe tashmë oburra për në plazh. Por si mund të shkoj në plazh kur ende nuk ndihem e përgatitur, kam ca kile tepër dhe kam frikë mos dukem keq? Kjo është pyetja që shumë femra ia bëjnë vetës, kur vjen ...
Dritare | 24-May-2019 15:49
Sezoni veror u çel dhe tashmë oburra për në plazh. Por si mund të shkoj në plazh kur ende nuk ndihem e përgatitur, kam ca kile tepër dhe kam frikë mos dukem keq? Kjo është pyetja që shumë femra ia bëjnë vetës, kur vjen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved