ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 13:10

Shkon në Mal të Zi, ja çfarë i ndodh Emina Çunmulajt!

Shkon në Mal të Zi, ja çfarë i ndodh Emina Çunmulajt!
Emina Çunmulaj, sëbashku me vajzat e saj, kanë shkuar me pushime në Mal të Zi, në vendlindjen e saj. Modelja e njohur, poston vazhdimisht video e foto nga jeta e saj në Amerikë dhe sigurisht, edhe pas ardhjes në Mal të ...
Dritare | 26-May-2019 16:03
Emina Çunmulaj, sëbashku me vajzat e saj, kanë shkuar me pushime në Mal të Zi, në vendlindjen e saj. Modelja e njohur, poston vazhdimisht video e foto nga jeta e saj në Amerikë dhe sigurisht, edhe pas ardhjes në Mal të ...

Shkon në Mal të Zi, ja çfarë i ndodh Emina Çunmulajt
Emina Çunmulaj, sëbashku me vajzat e saj, kanë shkuar me pushime në Mal të Zi, në vendlindjen e saj. Modelja e njohur, poston vazhdimisht video e foto nga jeta e saj në Amerikë dhe sigurisht, edhe pas ardhjes në Mal të ...
Lexo | 26-May-2019 14:03
Emina Çunmulaj, sëbashku me vajzat e saj, kanë shkuar me pushime në Mal të Zi, në vendlindjen e saj. Modelja e njohur, poston vazhdimisht video e foto nga jeta e saj në Amerikë dhe sigurisht, edhe pas ardhjes në Mal të ...

Rikthehet në vendlindje, Emina Çunmulaj publikon imazhe nga fshati ku u lind!
Ajo bën një jetë luksoze në Amerikë, por herë pas here nuk lë anash as vizitat në vendlindje. Modelja shqiptare nga Mali i Zi, Emina Çunmulaj ka treguar se po qëndron në fshatin ku është lindur dhe nga atje ka ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 12:03
Ajo bën një jetë luksoze në Amerikë, por herë pas here nuk lë anash as vizitat në vendlindje. Modelja shqiptare nga Mali i Zi, Emina Çunmulaj ka treguar se po qëndron në fshatin ku është lindur dhe nga atje ka ...

Emina Çunmulaj kthehet në Mal të Zi, zgjohet herët për t’i shijuar ditët në vendlindje
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Emina Çunmulaj, duket se së fundmi është kthyer për disa ditë në vendlindje Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur ...
Telegrafi | 26-May-2019 10:58
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Emina Çunmulaj, duket se së fundmi është kthyer për disa ditë në vendlindje Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur ...

Rikthehet në vendlindje, Emina Çunmulaj publikon imazhe nga fshati ku u lind!
Ajo bën një jetë luksoze në Amerikë, por herë pas here nuk lë anash as vizitat në vendlindje. Modelja shqiptare nga Mali i Zi, Emina Çunmulaj ka treguar se po qëndron në fshatin ku është lindur dhe nga atje ka ...
Indeks Online | 26-May-2019 10:35
Ajo bën një jetë luksoze në Amerikë, por herë pas here nuk lë anash as vizitat në vendlindje. Modelja shqiptare nga Mali i Zi, Emina Çunmulaj ka treguar se po qëndron në fshatin ku është lindur dhe nga atje ka ...

Emina Cunmulaj viziton vendlindjen, publikon imazhe nga oborri i shtëpisë
Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj ka vendosur që t’i kalojë disa ditë në Mal të Zi, vendin ku edhe ka lindur, shkruan . Atë e zuri ora 4 e mëngjesit zgjuar e më pas publikoi disa imazhe nga oborri i shtëpisë, ku dukej ...
Lajminet | 26-May-2019 09:57
Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj ka vendosur që t’i kalojë disa ditë në Mal të Zi, vendin ku edhe ka lindur, shkruan . Atë e zuri ora 4 e mëngjesit zgjuar e më pas publikoi disa imazhe nga oborri i shtëpisë, ku dukej ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved