ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 22:31

PD nxjerr shifrat: Ja sa qytetarë nga rrethet do jenë në protestë

PD nxjerr shifrat: Ja sa qytetarë nga rrethet do jenë në protestë
Plot 62 450 protestues nga rrethet janë nisur për në Tiranë për të marrë pjesë në protestën e opozitës. Kjo është shifra që jep Partia Demokratike duke iu referuar të dhënave nga degët e saj në 11 qarqet e vendit përveç ...
Telegraf | 25-May-2019 19:29
Plot 62 450 protestues nga rrethet janë nisur për në Tiranë për të marrë pjesë në protestën e opozitës. Kjo është shifra që jep Partia Demokratike duke iu referuar të dhënave nga degët e saj në 11 qarqet e vendit përveç ...

Protesta për rrëzimin e Ramës, PD publikon shifrat: Kanë ardhur 62 450 njerëz nga rrethet përveç Tiranës, do jetë shumë madhështore
Partia Demokratike pretendon se do të ketë 62 450 protestues në shesh përveç atyre të Tiranës dhe përkrahësve të partive të tjera opozitare. “Selia blu” pretendon se policia ka ushtruar presion, ka vendosur gjoba dhe ka ...
GazetaTema | 25-May-2019 18:16
Partia Demokratike pretendon se do të ketë 62 450 protestues në shesh përveç atyre të Tiranës dhe përkrahësve të partive të tjera opozitare. “Selia blu” pretendon se policia ka ushtruar presion, ka vendosur gjoba dhe ka ...

PD nxjerr shifrat: Mbi 62 mijë demokratë vërshojnë drejt Tiranës
Mbi 62 mijë protestues nga I gjithë vendi janë nisur drejt Tiranës për të marrë pjesë në protestën e opozitës para kryeministrisë. Ky është pretendimi të paktën I dalë nga Partia Demokratike. Shifrat e mbështetesve të ...
VizionPlus | 25-May-2019 18:53
Mbi 62 mijë protestues nga I gjithë vendi janë nisur drejt Tiranës për të marrë pjesë në protestën e opozitës para kryeministrisë. Ky është pretendimi të paktën I dalë nga Partia Demokratike. Shifrat e mbështetesve të ...

PD nxjerr shifrat: Ja sa qytetarë nga rrethet do jenë në protestë
TIRANË Plot 62 450 protestues nga rrethet janë nisur për në Tiranë për të marrë pjesë në protestën e opozitës. Kjo është shifra që jep Partia Demokratike duke iu referuar të dhënave nga degët e saj në 11 qarqet e vendit ...
BalkanWeb | 25-May-2019 18:04
TIRANË Plot 62 450 protestues nga rrethet janë nisur për në Tiranë për të marrë pjesë në protestën e opozitës. Kjo është shifra që jep Partia Demokratike duke iu referuar të dhënave nga degët e saj në 11 qarqet e vendit ...

“Sheshi i tejmbushur”, llogaritë e pjesëmarrjes madhështore në protestë: Mbi 80 mijë qytetarë
Protesta e sotme e opozites ishte nder me te medhate te organizuar ne keto 30 vite demokraci. Pjesemarrja madheshtore e qytetareve ishhte nje mesazh per Kryeministrin qe te degjoje thirrjen e tyre dhe ti hape rrugen ...
Standard | 26-May-2019 13:55
Protesta e sotme e opozites ishte nder me te medhate te organizuar ne keto 30 vite demokraci. Pjesemarrja madheshtore e qytetareve ishhte nje mesazh per Kryeministrin qe te degjoje thirrjen e tyre dhe ti hape rrugen ...

Goditja me gurë e policisë dhe zjarri para Parlamenti, shoqërohen 7 protestues
Policia e Tiranës ka shoqëruar në shtatë protestues të opozitës, ku dy prej tyre janë nga radhët e FRPD-së. Bëhet me dije se tre prej protestuesve të ndaluar nga blutë e kryeqytetit janë nga Gjirokastra. Ndalimi i ...
Dritare | 26-May-2019 00:41
Policia e Tiranës ka shoqëruar në shtatë protestues të opozitës, ku dy prej tyre janë nga radhët e FRPD-së. Bëhet me dije se tre prej protestuesve të ndaluar nga blutë e kryeqytetit janë nga Gjirokastra. Ndalimi i ...

Incidenti para parlamentit, policia shoqëron 7 persona
Edhe pse protesta e sotme e opozitës u zhvillua në mënyrë paqësore, raportohet se po policia ka shoqëruar 7 persona. Kjo si pasojë e hedhjes së gurëve dhe shashkave gjatë parakalimit në zonën e parlamentit. Mësohet se ...
Gazeta Express | 25-May-2019 23:12
Edhe pse protesta e sotme e opozitës u zhvillua në mënyrë paqësore, raportohet se po policia ka shoqëruar 7 persona. Kjo si pasojë e hedhjes së gurëve dhe shashkave gjatë parakalimit në zonën e parlamentit. Mësohet se ...

Policia shoqëron shtatë protestues të opozitës
Policia e Tiranës ka shoqëruar në komisariat shtatë protestues të opozitës. Dy prej tyre janë nga radhët e FRPD. Mësohet se tre prej protestuesve të ndaluar nga uniformat blu janë nga Gjirokastra. Ndalimi i tyre është ...
Arbresh | 25-May-2019 23:02
Policia e Tiranës ka shoqëruar në komisariat shtatë protestues të opozitës. Dy prej tyre janë nga radhët e FRPD. Mësohet se tre prej protestuesve të ndaluar nga uniformat blu janë nga Gjirokastra. Ndalimi i tyre është ...

Makinat me protestues nisen nga Elbasani, kontrolle nga policia
ELBASAN Ashtu sikundër nga çdo qark i Shqipërisë, edhe nga Elbasani janë nisur shumë protestues, që do të marrin pjesë sot në protestën e madhe të opozitës së bashkuar. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanweb” se ...
BalkanWeb | 25-May-2019 17:39
ELBASAN Ashtu sikundër nga çdo qark i Shqipërisë, edhe nga Elbasani janë nisur shumë protestues, që do të marrin pjesë sot në protestën e madhe të opozitës së bashkuar. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanweb” se ...

PD jep shifra: Mbi 60 mijë qytetarë janë nisur nga 11 qarqe
Partia Demokratike thotë se pavarësisht presionit të policisë, ndalimeve te shumta te protestuesve, te gjobave ndaj autobusëve, prania e qytetareve pritet te jete madhështore në protestë. Nga zyra e shtypit të selisë ...
TetovaSot | 25-May-2019 21:13
Partia Demokratike thotë se pavarësisht presionit të policisë, ndalimeve te shumta te protestuesve, te gjobave ndaj autobusëve, prania e qytetareve pritet te jete madhështore në protestë. Nga zyra e shtypit të selisë ...

PD: Ja sa protestues janë nisur nga rrethet!
Partia Demokratike ka nxjerrë shifrat e qytetarëve që janë nisur nga rrethet për t’iu bashkuar protestës së opozitës, para Kryeministrisë. Sipas PD-së, janë 62450 protestues nga rrethet janë nisur për në Tiranë për të ...
Dritare | 25-May-2019 19:37
Partia Demokratike ka nxjerrë shifrat e qytetarëve që janë nisur nga rrethet për t’iu bashkuar protestës së opozitës, para Kryeministrisë. Sipas PD-së, janë 62450 protestues nga rrethet janë nisur për në Tiranë për të ...

A ka 60 mijë protestues në bulevard?
Protesta e gjashtë kombëtare e opozitës ka filluar dhe kryetari i saj Basha lajmërohet se po përgatitet të lë selinë e PD-së për t’iu bashkangjitur protestuesve në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, sheshi para ...
Gazeta Dita | 25-May-2019 19:29
Protesta e gjashtë kombëtare e opozitës ka filluar dhe kryetari i saj Basha lajmërohet se po përgatitet të lë selinë e PD-së për t’iu bashkangjitur protestuesve në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, sheshi para ...

Ja si do të veprohet për banesat me truall ilegal/ Kreu i Kadastrës sqaron mbi fatin e 13 mijë banesave që janë ndërtuar me procedurë të parregullt. Lista e dokumenteve, bashkitë dhe pronarët e tokave që kompensohen në 7 qarqe
Kadastra/ Nis regjistrimi për rreth 13 mijë banesa me truall ilegal. Ja dokumentet dhe lista e qyteteve Rreth 13 mijë banesa dhe troje në të gjithë vendin të ndërtuara pas vitit 1991, janë të paregjistruara për shkak të ...
Telegraf | 25-May-2019 17:52
Kadastra/ Nis regjistrimi për rreth 13 mijë banesa me truall ilegal. Ja dokumentet dhe lista e qyteteve Rreth 13 mijë banesa dhe troje në të gjithë vendin të ndërtuara pas vitit 1991, janë të paregjistruara për shkak të ...

PD publikon shifrat; sa qytetarë do marrin pjesë në protestë kundër Ramës
Partia Demokratike bën me dije se, sipas të dhënave të tyre, 62 450 protestues nga rrethet janë nisur për në Tiranë ku do marrin pjesë në protestën para Kryeministrisë. Numri i qytetarëve të nisur nga 11 qarqe të ...
Politiko | 25-May-2019 19:10
Partia Demokratike bën me dije se, sipas të dhënave të tyre, 62 450 protestues nga rrethet janë nisur për në Tiranë ku do marrin pjesë në protestën para Kryeministrisë. Numri i qytetarëve të nisur nga 11 qarqe të ...

PD publikon shifrat e protestuesve nga rrethet
Rreth 62 450 protestues nga janë nisur nga rrethet për në Tiranë për të marrë pjesë në protestën e opozitës. Kjo është shifra që jep Partia Demokratike duke iu referuar të dhënave nga degët e saj në 11 qarqet e vendit ...
Lapsi | 25-May-2019 18:19
Rreth 62 450 protestues nga janë nisur nga rrethet për në Tiranë për të marrë pjesë në protestën e opozitës. Kjo është shifra që jep Partia Demokratike duke iu referuar të dhënave nga degët e saj në 11 qarqet e vendit ...

"Qytetarë guximtarë", Berisha: Lumenj njerëzish po vërshojnë drejt Cunamit të paparë
Në orën 19:00 pritet të nisë protesta kombëtare në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Tubimi i 6-të kombëtar i opozitës pritet të ketë një pjesëmarrje të jashtëzakonshme qytetarësh. Të dhënat e para që vijë nga rrethet ...
Gazeta55 | 25-May-2019 19:00
Në orën 19:00 pritet të nisë protesta kombëtare në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Tubimi i 6-të kombëtar i opozitës pritet të ketë një pjesëmarrje të jashtëzakonshme qytetarësh. Të dhënat e para që vijë nga rrethet ...

PD: Sot po që do e rrëzojmë Ramën, 62 450 protestues do jenë në shesh
Partia Demokratike pretendon se do të ketë 62 450 protestues në shesh përveç atyre të Tiranës dhe përkrahësve të partive të tjera opozitare. “Selia blu” pretendon se policia ka ushtruar presion, ka vendosur gjoba dhe ka ...
Lexo | 25-May-2019 18:54
Partia Demokratike pretendon se do të ketë 62 450 protestues në shesh përveç atyre të Tiranës dhe përkrahësve të partive të tjera opozitare. “Selia blu” pretendon se policia ka ushtruar presion, ka vendosur gjoba dhe ka ...

Opozita deklaron pjesmarrje masive në protestë
PD e opozitës ka deklaruar se mijëra përkrahës të saj protestues po i drejtohen Tiranës për të marrë pjesë në protestën e madhe që pritet të nisi në orën 19.00 përpara selisë së qeverisë shqiptare, ku ndodhet dhe zyra e ...
RTSH | 25-May-2019 18:53
PD e opozitës ka deklaruar se mijëra përkrahës të saj protestues po i drejtohen Tiranës për të marrë pjesë në protestën e madhe që pritet të nisi në orën 19.00 përpara selisë së qeverisë shqiptare, ku ndodhet dhe zyra e ...

Sa njerëz pritet të ketë sot në protestën e opozitës
Rreth një orë para nisjes së protestës së sotme Partia Demokratike ka publikuar shifrat e qytetarëve që do t’i bashkohen në këtë tubim. Më shumë se 60 mijë protestues do të jenë sot në shesh. Kjo shifër jepet nga selia ...
Gazeta Express | 25-May-2019 18:45
Rreth një orë para nisjes së protestës së sotme Partia Demokratike ka publikuar shifrat e qytetarëve që do t’i bashkohen në këtë tubim. Më shumë se 60 mijë protestues do të jenë sot në shesh. Kjo shifër jepet nga selia ...

PD e Elbasanit ndërron strategji, në protestë më makina private
137 makina private jane nisur ne drejtim te Tiranes nga Elbasani per tiu bashkuar protestes te opozites në orën 19:00. Partia demokratike dega e Elbasanit ka ndryshuar taktike duke i derguar protestuesit me makina ...
VizionPlus | 25-May-2019 17:27
137 makina private jane nisur ne drejtim te Tiranes nga Elbasani per tiu bashkuar protestes te opozites në orën 19:00. Partia demokratike dega e Elbasanit ka ndryshuar taktike duke i derguar protestuesit me makina ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved