ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/06/2019 17:36

Parashikimi i motit/ Ja surprizat e kohës për nesër

Parashikimi i motit/ Ja surprizat e kohës për nesër
Nesër pasdite ekziston mundësia që në zona të kufizuara reshjet të jenë në formë shtrëngate, më të mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre në Jug-Lindje. TEMPERATURAT Nesër (e hënë dt.27) temperaturat minimale dhe ...
Telegraf | 26-May-2019 17:43
Nesër pasdite ekziston mundësia që në zona të kufizuara reshjet të jenë në formë shtrëngate, më të mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre në Jug-Lindje. TEMPERATURAT Nesër (e hënë dt.27) temperaturat minimale dhe ...

Si do të jetë moti javën e fundit e muajit maj?
Edhe pse jemi në ditët e fundit të muajit maj, moti vijon të mbetet i paqëndrueshëm dhe me kapriço. Sipas MeteoAlb fundjava dhe fillimi i javës do karakterizohen nga mot me vranësira dhe reshje të dobëta shiu. Kushte të ...
ABCNews | 26-May-2019 14:42
Edhe pse jemi në ditët e fundit të muajit maj, moti vijon të mbetet i paqëndrueshëm dhe me kapriço. Sipas MeteoAlb fundjava dhe fillimi i javës do karakterizohen nga mot me vranësira dhe reshje të dobëta shiu. Kushte të ...

Sërish reshje shiu dhe … moti sot pasdite dhe ditën e nesërme
RESHJET Sot pasdite (e diel dt.26) dhe nesër (e hënë dt.27) priten reshje të dobëta, kryesisht nesër (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Nesër pasdite ekziston mundësia që në zona të kufizuara ...
Lexo | 26-May-2019 19:24
RESHJET Sot pasdite (e diel dt.26) dhe nesër (e hënë dt.27) priten reshje të dobëta, kryesisht nesër (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Nesër pasdite ekziston mundësia që në zona të kufizuara ...

Moti gjatë ditëve në vijim
Moti gjatë ditës së hënë dhe gjatës të martës do të jetë i ndryshueshëm me periudha të diellit dhe me erë të përforcuar në drejtim juglindor dhe jugor. Gjatë orëve të pasdites do të ketë reshje të shiut dhe vetëtima, ...
Gazeta Express | 26-May-2019 15:17
Moti gjatë ditës së hënë dhe gjatës të martës do të jetë i ndryshueshëm me periudha të diellit dhe me erë të përforcuar në drejtim juglindor dhe jugor. Gjatë orëve të pasdites do të ketë reshje të shiut dhe vetëtima, ...

Moti gjatë ditëve në vijim
Këtë fundjavë dhe javën që vjen moti do të jetë me diell, stabil dhe i thastë, prej të dielës me rritje të temperaturave ditore edhe deri 30 gradë. UV Indeksi gjatë tërë periudhës do të jetë 7. Nesër moti do të jetë me ...
AlMaKos | 20-Apr-2018 22:45
Këtë fundjavë dhe javën që vjen moti do të jetë me diell, stabil dhe i thastë, prej të dielës me rritje të temperaturave ditore edhe deri 30 gradë. UV Indeksi gjatë tërë periudhës do të jetë 7. Nesër moti do të jetë me ...

Sot mot i ngrohtë dhe me vranësira
Sipas parashikimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHK), mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. IHK njofton se në bazë të ecurive sinoptike, vendi ynë, do të jetë nën ...
Telegrafi | 26-May-2019 10:14
Sipas parashikimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHK), mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. IHK njofton se në bazë të ecurive sinoptike, vendi ynë, do të jetë nën ...

Temperatura pësojnë rritje por…/ Ja surprizat e motit për ditën e sotme
Mot i ngrohtë dhe reshje shiu. Ky është parashikimi për ditën e sotme. Sipas asaj që raporton Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, në zonat malore dhe ato pranë tyre priten reshje të dobëta gjatë ...
Standard | 26-May-2019 13:55
Mot i ngrohtë dhe reshje shiu. Ky është parashikimi për ditën e sotme. Sipas asaj që raporton Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, në zonat malore dhe ato pranë tyre priten reshje të dobëta gjatë ...

Ja çfarë moti na pret!
Mot i ndryshueshëm me periudha me diell dhe me erë të përforcuar mesatare me drejtim të përforcuar juglindor dhe drejtimi jugor do të mbizotërojë nesër dhe të martën. Në orët e pasdites do të ketë dukuri lokale të ...
IliriaNews | 26-May-2019 13:31
Mot i ndryshueshëm me periudha me diell dhe me erë të përforcuar mesatare me drejtim të përforcuar juglindor dhe drejtimi jugor do të mbizotërojë nesër dhe të martën. Në orët e pasdites do të ketë dukuri lokale të ...

Në dy ditët e ardhshme mot i vranët me periudha me diell dhe me erë
Shkup, 26 maj – Mot i ndryshueshëm me periudha me diell dhe me erë të përforcuar mesatare me drejtim të përforcuar juglindor dhe drejtimi jugor do të mbizotërojë nesër dhe të martën. Në orët e pasdites do të ketë ...
Koha.mk | 26-May-2019 13:26
Shkup, 26 maj – Mot i ndryshueshëm me periudha me diell dhe me erë të përforcuar mesatare me drejtim të përforcuar juglindor dhe drejtimi jugor do të mbizotërojë nesër dhe të martën. Në orët e pasdites do të ketë ...

Në dy ditët e ardhshme mot i vranët me periudha me diell dhe me erë
Shkup, 26 maj 2019 (MEDIAL) – Mot i ndryshueshëm me periudha me diell dhe me erë të përforcuar mesatare me drejtim të përforcuar juglindor dhe drejtimi jugor do të mbizotërojë nesër dhe të martën. Në orët e pasdites ...
Medial | 26-May-2019 13:20
Shkup, 26 maj 2019 (MEDIAL) – Mot i ndryshueshëm me periudha me diell dhe me erë të përforcuar mesatare me drejtim të përforcuar juglindor dhe drejtimi jugor do të mbizotërojë nesër dhe të martën. Në orët e pasdites ...

Mot i ngrohtë dhe me diell, pasdite shira lokale
Shkup, 26 maj – Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare me erë të lehtë deri në mesatare jugore. Vranësirat pasdite do të rriten, ndërsa nga fundi i ditës në pjesët perëndimore do të ...
Koha.mk | 26-May-2019 11:05
Shkup, 26 maj – Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare me erë të lehtë deri në mesatare jugore. Vranësirat pasdite do të rriten, ndërsa nga fundi i ditës në pjesët perëndimore do të ...

Mot i ngrohtë dhe me diell, pasdite shira lokale
Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare me erë të lehtë deri në mesatare jugore. Vranësirat pasdite do të rriten, ndërsa nga fundi i ditës në pjesët perëndimore do të ketë reshje ...
TetovaSot | 26-May-2019 11:05
Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare me erë të lehtë deri në mesatare jugore. Vranësirat pasdite do të rriten, ndërsa nga fundi i ditës në pjesët perëndimore do të ketë reshje ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në bazë të ecurive sinoptike, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot me vranësira të ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 11:05
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në bazë të ecurive sinoptike, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot me vranësira të ...

Shijojeni të dielën, këto janë temperaturat për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në bazë të ecurive sinoptike, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot me vranësira të ...
Gazeta Express | 26-May-2019 10:47
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në bazë të ecurive sinoptike, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot me vranësira të ...

Ndryshon moti, këto janë temperaturat për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të ...
InFokusi | 26-May-2019 10:36
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të ...

Moti për ditën e sotme në Kosovë
Sipas parashikimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHK), mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës IHK njofton se në bazë të ecurive ...
Arbresh | 26-May-2019 10:27
Sipas parashikimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHK), mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës IHK njofton se në bazë të ecurive ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në bazë të ecurive sinoptike, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot me vranësira të ...
Indeks Online | 26-May-2019 10:25
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në bazë të ecurive sinoptike, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot me vranësira të ...

Moti për ditën e dielë, data 26 maj 2019
Moti për këtë të dielë do të jetë me vranësira të shumta në të gjithë vendin. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 13 m/sek në bregdet. Temperaturat pritet të jenë me rritje, konkretisht në zonat ...
VizionPlus | 26-May-2019 08:27
Moti për këtë të dielë do të jetë me vranësira të shumta në të gjithë vendin. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 13 m/sek në bregdet. Temperaturat pritet të jenë me rritje, konkretisht në zonat ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në bazë të ecurive sinoptike, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot me vranësira të ...
Kosova Press | 26-May-2019 10:23
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në bazë të ecurive sinoptike, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot me vranësira të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti në vend do të jetë me diell dhe ngrohtë si dhe me vranësira të vogla. Gjatë pasdites vranësirat do të rriten, ndërsa në fund të ditës në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. ...
Telegrafi | 26-May-2019 09:12
Moti në vend do të jetë me diell dhe ngrohtë si dhe me vranësira të vogla. Gjatë pasdites vranësirat do të rriten, ndërsa në fund të ditës në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved