ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 02:54

Zgjedhjet, Fleckestein thyen heshtjen: Nuk do kthehem më në PE

Zgjedhjet, Fleckestein thyen heshtjen: Nuk do kthehem më në PE
GJERMANI Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, në një postim në Twitter, pak pas shpalljes së rezultateve paraprake të zgjedhjeve për Parlamentin Europian, shkruan se nuk do të jetë më ...
BalkanWeb | 26-May-2019 22:06
GJERMANI Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, në një postim në Twitter, pak pas shpalljes së rezultateve paraprake të zgjedhjeve për Parlamentin Europian, shkruan se nuk do të jetë më ...

Reagon sërish Fleckenstein: Nuk do të kthehem në PE, por do të jem i lidhur ngushtë me BE-në
Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, pak pas shpalljes së rezultateve paraprake të zgjedhjeve për Parlamentin Europian, ka shkruar se nuk do të jetë më pjesë e tij. Ish-eurodeputeti ...
Lapsi | 26-May-2019 22:31
Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, pak pas shpalljes së rezultateve paraprake të zgjedhjeve për Parlamentin Europian, ka shkruar se nuk do të jetë më pjesë e tij. Ish-eurodeputeti ...

Rezultatet paraprake për PE, reagon Fleckenstein
Pas publikimit të rezultateve paraprake të zgjedhjeve të Parlamentit Europian, ka reagura edhe raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein. Ao thotë se do vijojë të jetë i lidhur me Europën dhe vendet e Ballkanit ...
ABCNews | 26-May-2019 22:13
Pas publikimit të rezultateve paraprake të zgjedhjeve të Parlamentit Europian, ka reagura edhe raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein. Ao thotë se do vijojë të jetë i lidhur me Europën dhe vendet e Ballkanit ...

Knut Fleckenstein humb “karrigen” në Parlamentin Europian
Raportuesi për Shqipërinë në KE, Knut Fleckenstein, me shumë gjasa nuk do të jetë më pjesë e Parlamentit Parlamentin Europian. Partia që parfaqëson ka pësuar disfatë në zgjedhjet europiane dhe këtë e ka bërë me dije ...
Klan Kosova | 26-May-2019 22:22
Raportuesi për Shqipërinë në KE, Knut Fleckenstein, me shumë gjasa nuk do të jetë më pjesë e Parlamentit Parlamentin Europian. Partia që parfaqëson ka pësuar disfatë në zgjedhjet europiane dhe këtë e ka bërë me dije ...

Humbi zgjedhjet për Parlamentin Europian, por Knut Fleckenstein nuk e harron Ballkanin Perëndimor
Raportuesi për Shqipërinë në KE, Knut Fleckenstein dhe përfaqësues i social-demokratëve gjermanë në këtë institucion ka humbur garën për një mandat të dytë për zgjedhjet e sotme për Parlamentin Europian. Në një postim ...
Politiko | 26-May-2019 21:59
Raportuesi për Shqipërinë në KE, Knut Fleckenstein dhe përfaqësues i social-demokratëve gjermanë në këtë institucion ka humbur garën për një mandat të dytë për zgjedhjet e sotme për Parlamentin Europian. Në një postim ...

Zgjedhjet / Knut Fleckenstein humb vendin në Parlamentin Europian
Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleceknstein duket se ka humbur thellë, ditën e sotme në zgjedhjet në Gjermani. Flackenstein e ka lajmëruar vetë humbjen e tij në këto zgjedhje, përmes një statusi ...
Dritare | 26-May-2019 21:51
Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleceknstein duket se ka humbur thellë, ditën e sotme në zgjedhjet në Gjermani. Flackenstein e ka lajmëruar vetë humbjen e tij në këto zgjedhje, përmes një statusi ...

Zgjedhjet/ Fleckenstein mbetet jashtë Parlamentit Europian
Knut Fleckenstein, raportues për Shqipërinë në KE, nuk do të jetë më eurodeputet. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai, ku përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa ka falenderuar mbështetësit, është shprehur i ...
Lapsi | 26-May-2019 21:34
Knut Fleckenstein, raportues për Shqipërinë në KE, nuk do të jetë më eurodeputet. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai, ku përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa ka falenderuar mbështetësit, është shprehur i ...

Knut Fleckenstein i shkruan Ramës: Iku daja
Humbja e Knut Fleckenstein në zgjedhjet për Parlamentin Europian ka shkaktuar heshtje dhe pikëllim edhe në rradhët e mazhorancës në Tiranë. Politikani gjerman, që garonte nën siglën e SPD në Hamburg, nuk do të jetë më ...
Telegraf | 26-May-2019 21:12
Humbja e Knut Fleckenstein në zgjedhjet për Parlamentin Europian ka shkaktuar heshtje dhe pikëllim edhe në rradhët e mazhorancës në Tiranë. Politikani gjerman, që garonte nën siglën e SPD në Hamburg, nuk do të jetë më ...

Raportuesi për Shqipërinë humb vendin në Parlamentin Evropian
Pak orë pas mbylljes së votimeve për anëtarët e Parlamentit Evropian, duket se raportuesi për Shqipërinë Knut Fleckenstein, nuk do të jetë më eurodeputet. Kut shkruan se do të donte që ta përfaqësonte edhe për 5 vite ...
Gazeta Express | 26-May-2019 20:44
Pak orë pas mbylljes së votimeve për anëtarët e Parlamentit Evropian, duket se raportuesi për Shqipërinë Knut Fleckenstein, nuk do të jetë më eurodeputet. Kut shkruan se do të donte që ta përfaqësonte edhe për 5 vite ...

Knut Fleckenstein nuk është më eurodeputet
Knut Fleckenstein, raportuesi për Shqipërinë në KE, ka pësuar një disfatë të madhe në zgjedhjet e sotme për Parlamentin Europian. Sipas asaj që mëson Syri.net, partia me të cilën konkurronte eurodeputeti dhe raportuesi ...
Gazeta55 | 26-May-2019 20:37
Knut Fleckenstein, raportuesi për Shqipërinë në KE, ka pësuar një disfatë të madhe në zgjedhjet e sotme për Parlamentin Europian. Sipas asaj që mëson Syri.net, partia me të cilën konkurronte eurodeputeti dhe raportuesi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved