ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/06/2019 09:22

Producendi i konkurseve të bukurisë shqiptare: Nuk pranoj homoseksualë në konkurs

Producendi i konkurseve të bukurisë shqiptare: Nuk pranoj homoseksualë në konkurs
Ka shumë individë të cilët nuk i pranojnë homoseksualët dhe nuk i përkrahin. Mes atyre që i kundërshtojnë fort lidhjet homoseksuale janë dhe shumë emra të njohur të televizionit. Petri Bozo ka qenë i ftuar këtë të ...
Gazeta Express | 26-May-2019 14:44
Ka shumë individë të cilët nuk i pranojnë homoseksualët dhe nuk i përkrahin. Mes atyre që i kundërshtojnë fort lidhjet homoseksuale janë dhe shumë emra të njohur të televizionit. Petri Bozo ka qenë i ftuar këtë të ...

Petri Bozo: Një mis nuk mund të jetë kurrë lesbike
Regjisori i njohur shqiptar, Petri Bozo ka treguar edhe njëherë kundërshtitë e tij për lidhjet homoseksuale. Jo vetëm kaq, por teksa ishte i ftuar në emisionin “Thumb”, ai tha se, një mis nuk mund të ishte kurrë ...
Dritare | 26-May-2019 11:50
Regjisori i njohur shqiptar, Petri Bozo ka treguar edhe njëherë kundërshtitë e tij për lidhjet homoseksuale. Jo vetëm kaq, por teksa ishte i ftuar në emisionin “Thumb”, ai tha se, një mis nuk mund të ishte kurrë ...

Petri Bozo: Nuk pranoj homoseksualët në konkurs
Ka shumë individë të cilët nuk i pranojnë homoseksualët dhe nuk i përkrahin. Mes atyre që i kundërshtojnë fort lidhjet homoseksuale janë dhe shumë emra të njohur të televizionit. Petri Bozo ka qenë i ftuar këtë të ...
Lapsi | 26-May-2019 10:27
Ka shumë individë të cilët nuk i pranojnë homoseksualët dhe nuk i përkrahin. Mes atyre që i kundërshtojnë fort lidhjet homoseksuale janë dhe shumë emra të njohur të televizionit. Petri Bozo ka qenë i ftuar këtë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved