ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/06/2019 02:47

Mario Vargas Llosa: Bota i ka punët keq, por nuk kemi qenë kurre më mire së sot!

Mario Vargas Llosa: Bota i ka punët keq, por nuk kemi qenë kurre më mire së sot!
Një jetë si një seri në Netflix: bartësi i çmimit Nobel për letërsi Mario Vargas Llosa dikur ka qenë komunist, pastaj simpatizant i Margret Thatcher. Tani është kundërshtar i të djathtëve dhe partnerja e tij e re po ...
Dritare | 26-May-2019 21:51
Një jetë si një seri në Netflix: bartësi i çmimit Nobel për letërsi Mario Vargas Llosa dikur ka qenë komunist, pastaj simpatizant i Margret Thatcher. Tani është kundërshtar i të djathtëve dhe partnerja e tij e re po ...

«Kam një ëndërr: Të vdes duke shkruar»
Një jetë si një seri në Netflix: bartësi i çmimit Nobel për letërsi Mario Vargas Llosa dikur ka qenë komunist, pastaj simpatizant i Margret Thatcher. Tani është kundërshtar i të djathtëve dhe partnerja e tij e re po ...
GazetaTema | 26-May-2019 20:09
Një jetë si një seri në Netflix: bartësi i çmimit Nobel për letërsi Mario Vargas Llosa dikur ka qenë komunist, pastaj simpatizant i Margret Thatcher. Tani është kundërshtar i të djathtëve dhe partnerja e tij e re po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved