ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/06/2019 10:13

Kylie reagon për herë të parë publikisht rreth tradhëtisë së Jordyn!

Kylie reagon për herë të parë publikisht rreth tradhëtisë së Jordyn!
Skandali i tradhtisë së Jordyn Woods dhe partnerit të Khloe Kardashian, Tristan Thompson, vazhdon të jetë i ngulitur në mendjen e publikut, edhe pse tashmë çdo gjë është kthyer në normalitet. Në promon e episodit të ri ...
VizionPlus | 26-May-2019 21:44
Skandali i tradhtisë së Jordyn Woods dhe partnerit të Khloe Kardashian, Tristan Thompson, vazhdon të jetë i ngulitur në mendjen e publikut, edhe pse tashmë çdo gjë është kthyer në normalitet. Në promon e episodit të ri ...

FOTOT: Yjet e modës heqin fustanet dhe dalim me bikini e pinë shampanjë
Bella Hadid dhe Kendall Jenner shkëlqyen në Kanë në Festivalin e 72 të Filmit. Teksa festivali uli siparin mbrëmjen e së shtunës, vajzat 22 dhe 23 vjeçare janë fotografuar teksa hipën në jahtin e ankoruar në Monako. ...
GazetaTema | 26-May-2019 10:16
Bella Hadid dhe Kendall Jenner shkëlqyen në Kanë në Festivalin e 72 të Filmit. Teksa festivali uli siparin mbrëmjen e së shtunës, vajzat 22 dhe 23 vjeçare janë fotografuar teksa hipën në jahtin e ankoruar në Monako. ...

Kylie Jenner thyen heshtjen, flet për herë të parë për tradhtinë e shoqes së ngushtë me të dashurin e motrës së saj
Kylie Jenner ka thyer heshtjen në lidhje me skandalin e tradhtisë së shoqes së saj të ngushtë Jordyn Woods në episodin e fundit të KUWTK. Episodi i ardhshëm Keeping Up With The Kardashians do të trajtojë tradhtinë e ...
Arbresh | 26-May-2019 20:58
Kylie Jenner ka thyer heshtjen në lidhje me skandalin e tradhtisë së shoqes së saj të ngushtë Jordyn Woods në episodin e fundit të KUWTK. Episodi i ardhshëm Keeping Up With The Kardashians do të trajtojë tradhtinë e ...

Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!
Kjo javë ka qenë plot me angazhime për zonjat tona mbretërore, dhe një mundësi e mirë për to, për të treguar stilin që kanë. Nga festa në kopshtin e dukeshës Kate Middleton, Festa e Luleve në Chelsea, Festivali i Filmit ...
Dritare | 26-May-2019 16:02
Kjo javë ka qenë plot me angazhime për zonjat tona mbretërore, dhe një mundësi e mirë për to, për të treguar stilin që kanë. Nga festa në kopshtin e dukeshës Kate Middleton, Festa e Luleve në Chelsea, Festivali i Filmit ...

Yjet e modës heqin fustanet dhe dalin me bikini e pinë shampanjë
Bella Hadid dhe Kendall Jenner shkëlqyen në Kanë në Festivalin e 72 të Filmit. Teksa festivali uli siparin mbrëmjen e së shtunës, vajzat 22 dhe 23 vjeçare janë fotografuar teksa hipën në jahtin e ankoruar në Monako. ...
Gazeta Express | 26-May-2019 12:28
Bella Hadid dhe Kendall Jenner shkëlqyen në Kanë në Festivalin e 72 të Filmit. Teksa festivali uli siparin mbrëmjen e së shtunës, vajzat 22 dhe 23 vjeçare janë fotografuar teksa hipën në jahtin e ankoruar në Monako. ...

Kendall Jenner në bikini, as nuk i afrohet motrës së saj
Kendall Jenner, është parë nga paparacit këtë vikend teksa po i shijon disa ditë të plazhit në Monako. Ajo është e shoqëruar nga nëna e saj, Kris Jenner dhe shoqja e ngushtë, Bella Hadid. Ky pushim i saj, vjen pas ...
InFokusi | 25-May-2019 22:16
Kendall Jenner, është parë nga paparacit këtë vikend teksa po i shijon disa ditë të plazhit në Monako. Ajo është e shoqëruar nga nëna e saj, Kris Jenner dhe shoqja e ngushtë, Bella Hadid. Ky pushim i saj, vjen pas ...

Kendall Jenner shfaqet joshëse në bikini
Kendall Jenner, është parë nga paparacit këtë vikend teksa po i shijon disa ditë të plazhit në M Ky pushim i saj, vjen pas ndarjes që Kendall e përjetoi me basketbollistin e famshëm amerikan, Ben Simmons. Duke e pasur ...
Arbresh | 25-May-2019 20:54
Kendall Jenner, është parë nga paparacit këtë vikend teksa po i shijon disa ditë të plazhit në M Ky pushim i saj, vjen pas ndarjes që Kendall e përjetoi me basketbollistin e famshëm amerikan, Ben Simmons. Duke e pasur ...

Kendall Jenner në bikini, as nuk i afrohet motrës së saj
Kendall Jenner, është parë nga paparacit këtë vikend teksa po i shijon disa ditë të plazhit në Monako. Ajo është e shoqëruar nga nëna e saj, Kris Jenner dhe shoqja e ngushtë, Bella Hadid. Ky pushim i saj, vjen pas ...
Gazeta Express | 25-May-2019 19:52
Kendall Jenner, është parë nga paparacit këtë vikend teksa po i shijon disa ditë të plazhit në Monako. Ajo është e shoqëruar nga nëna e saj, Kris Jenner dhe shoqja e ngushtë, Bella Hadid. Ky pushim i saj, vjen pas ...

Video/ Si reaguan Kylie dhe Khloe pas skandalit të tradhtisë së Jordyn me Tristan
Skandali i tradhtisë së Tristan (i dashuri i Khloe Kardashian” me shoqen e ngushtë të Kylie-t, ishte lajmi më i përfolur në mediat rozë në gjithë botën. Edhe pse kanë kaluar disa muaj nga kjo ngjarje, gjërat u rikthyen ...
Politiko | 25-May-2019 15:33
Skandali i tradhtisë së Tristan (i dashuri i Khloe Kardashian” me shoqen e ngushtë të Kylie-t, ishte lajmi më i përfolur në mediat rozë në gjithë botën. Edhe pse kanë kaluar disa muaj nga kjo ngjarje, gjërat u rikthyen ...

Si reagoi Kylie Jenner kur e kuptoi se shoqja e saj ishte në lidhje me të dashurin e motrës?
Gjatë këtij viti ndër skandalet më të mëdha në botën e shoë bizz-it ishte tradhtia që Tristan Thompson ia bëri të dashurës së saj. Thompson e kishte tradhtuar atë me një vajzë të quajtur Jordyn Woods, transmeton ...
Indeks Online | 25-May-2019 10:38
Gjatë këtij viti ndër skandalet më të mëdha në botën e shoë bizz-it ishte tradhtia që Tristan Thompson ia bëri të dashurës së saj. Thompson e kishte tradhtuar atë me një vajzë të quajtur Jordyn Woods, transmeton ...

Kylie Jenner thyen heshtjen, flet për tradhtinë e shoqes së ngushtë
Kylie Jenner ka folur për herë të parë për tradhtinë e shoqes së saj, Jordyn Woods. Kylie Jenner flet për skandalin me tradhtinë e shoqes së ngushtë të saj, Jordyn Woods me Tristan Thompson. Në “Keeping up with the ...
TetovaSot | 24-May-2019 21:18
Kylie Jenner ka folur për herë të parë për tradhtinë e shoqes së saj, Jordyn Woods. Kylie Jenner flet për skandalin me tradhtinë e shoqes së ngushtë të saj, Jordyn Woods me Tristan Thompson. Në “Keeping up with the ...

Kris Jenner shpjegoi më në fund kuptimin e emrit Psalm dhe çdo gjë bën sens
Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë prindër të një djali më 10 Maj, dhe vendosën ta quajnë Psalm West. Por për të gjithë ju që donit të dinit pse zgjodhën këtë emër, Kris Jenner ka shpjeguar gjithçka. Për ET Online ajo ...
Indeks Online | 24-May-2019 20:07
Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë prindër të një djali më 10 Maj, dhe vendosën ta quajnë Psalm West. Por për të gjithë ju që donit të dinit pse zgjodhën këtë emër, Kris Jenner ka shpjeguar gjithçka. Për ET Online ajo ...

Dalin detaje nga prapaskenat e Eurovision, mes Jonida Maliqi dhe ëngëtares serbe
Kylie Jenner ka folur për herë të parë për tradhtinë e shoqes së saj, Jordyn Woods. Kylie Jenner flet për skandalin me tradhtinë e shoqes së ngushtë të saj, Jordyn Woods me Tristan Thompson, shkruan TMZ. Në “Keeping up ...
GazetaBlic | 24-May-2019 17:41
Kylie Jenner ka folur për herë të parë për tradhtinë e shoqes së saj, Jordyn Woods. Kylie Jenner flet për skandalin me tradhtinë e shoqes së ngushtë të saj, Jordyn Woods me Tristan Thompson, shkruan TMZ. Në “Keeping up ...

Kylie Jenner thyen heshtjen, flet për tradhtinë e shoqes së ngushtë
Kylie Jenner flet për skandalin me tradhtinë e shoqes së ngushtë të saj, Jordyn Woods me Tristan Thompson, shkruan TMZ, transmeton . Në “Keeping up with the Kardashians”, Kylie Jenner flet për tradhtinë e Tristanit ndaj ...
Lajminet | 24-May-2019 16:49
Kylie Jenner flet për skandalin me tradhtinë e shoqes së ngushtë të saj, Jordyn Woods me Tristan Thompson, shkruan TMZ, transmeton . Në “Keeping up with the Kardashians”, Kylie Jenner flet për tradhtinë e Tristanit ndaj ...

Si reagoi Kylie Jenner kur zbuloi tradhëtinë e Jordy me Tristan (VIDEO)
Në fillim të këtij viti ka ndodhur një skandal i madh tradhtie ku dy protagonistët kryesorë ishin Tristan Thompson dhe Jordyn Woods, ish-shoqja e ngushtë e Kylie Jenner. Tristan tradhtoi Khloe-n me të cilën ka edhe një ...
Lapsi | 24-May-2019 16:35
Në fillim të këtij viti ka ndodhur një skandal i madh tradhtie ku dy protagonistët kryesorë ishin Tristan Thompson dhe Jordyn Woods, ish-shoqja e ngushtë e Kylie Jenner. Tristan tradhtoi Khloe-n me të cilën ka edhe një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved