ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/06/2019 12:37

Dafina publikon prapaskena nga xhirimet e “La Reina”

Dafina publikon prapaskena nga xhirimet e “La Reina”
“La Reina” është titulli i këngës më të re të Dafina Zeqirit, të cilën e ka shoqëruar edhe me video muzikore. Që në orët e para të publikimit, projekti i ri është pritur shumë mirë nga fansat e këngëtares, e cila vjen ...
Telegrafi | 26-May-2019 17:58
“La Reina” është titulli i këngës më të re të Dafina Zeqirit, të cilën e ka shoqëruar edhe me video muzikore. Që në orët e para të publikimit, projekti i ri është pritur shumë mirë nga fansat e këngëtares, e cila vjen ...

Këto foto do t’ju bindin se Nora Istrefi është këngëtarja më tërheqse shqiptare
Këngëtarja 33-vjeçare, Nora Istrefi së fundmi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me shumë stil, e veshur me një fustan të zi. Këto imazhe artistja i ka publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi ...
Albportali | 26-May-2019 22:37
Këngëtarja 33-vjeçare, Nora Istrefi së fundmi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me shumë stil, e veshur me një fustan të zi. Këto imazhe artistja i ka publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi ...

Fajt lanson projektin muzikor “Ik Atje”
Reperi kosovar i njohur për publikun me emrin Fajt ka lansuar projektin e ri muzikor. Kënga mbanë titullin “Ik Atje”, dhe është publikuar edhe me videoklip në kanalin Youtube për të cilin është përkujdesur XL Films. ...
Indeks Online | 26-May-2019 22:35
Reperi kosovar i njohur për publikun me emrin Fajt ka lansuar projektin e ri muzikor. Kënga mbanë titullin “Ik Atje”, dhe është publikuar edhe me videoklip në kanalin Youtube për të cilin është përkujdesur XL Films. ...

Engjëllusha Salihu paralajmëron projektin e ri muzikor
Këngëtarja kosovare, Engjëllusha Salihu është në përgatitje të projektit më të ri muzikor. Këtë e ka bërë ditur vet ajo përmes një fotografie të postuar në llogarinë Instagram. Në një vend tropikal, ajo shfaqet në një ...
Indeks Online | 26-May-2019 21:13
Këngëtarja kosovare, Engjëllusha Salihu është në përgatitje të projektit më të ri muzikor. Këtë e ka bërë ditur vet ajo përmes një fotografie të postuar në llogarinë Instagram. Në një vend tropikal, ajo shfaqet në një ...

Dafina Zeqiri publikon prapaskenat e klipit “La Reina” (FOTO)
“La Reina” mbanë titullin kënga që u publikua mbrëmë nga këngëtarja Dafina Zeqiri të cilën e shoqëroi edhe me videoklip. Qysh në orët e para të lansimit ky projekt u prit mirë por edhe u komentua shumë përshkak të ...
Klan Kosova | 26-May-2019 21:06
“La Reina” mbanë titullin kënga që u publikua mbrëmë nga këngëtarja Dafina Zeqiri të cilën e shoqëroi edhe me videoklip. Qysh në orët e para të lansimit ky projekt u prit mirë por edhe u komentua shumë përshkak të ...

Butrint Imeri zbulon një pjesë të këngës së tij të re
Përmes postimit të tij të fundit në Instagram, këngëtari ka lajmëruar fansat e tij se së shpejti pritet të publikohet kënga e re. Madje, këngëtari ka zbuluar edhe disa rreshta nga kënga e re, e cila duket shumë ritmike, ...
Arbresh | 26-May-2019 20:23
Përmes postimit të tij të fundit në Instagram, këngëtari ka lajmëruar fansat e tij se së shpejti pritet të publikohet kënga e re. Madje, këngëtari ka zbuluar edhe disa rreshta nga kënga e re, e cila duket shumë ritmike, ...

Butrint Imeri zbulon një pjesë të këngës së tij të re
Përmes postimit të tij të fundit në Instagram, këngëtari ka lajmëruar fansat e tij se së shpejti pritet të publikohet kënga e re, shkruan Madje, këngëtari ka zbuluar edhe disa rreshta nga kënga e re, e cila duket shumë ...
Lajminet | 26-May-2019 20:20
Përmes postimit të tij të fundit në Instagram, këngëtari ka lajmëruar fansat e tij se së shpejti pritet të publikohet kënga e re, shkruan Madje, këngëtari ka zbuluar edhe disa rreshta nga kënga e re, e cila duket shumë ...

Vlashent Sata sjellë projektin e ri muzikor “Copëzat”
Këngëtar, tekstshkruesi dhe kompozitor shqiptaro-francez, Vlashent Sata ka publikuar projektin e ri muzikor. Artisti që jeton dhe vepron në Francë sjellë këngën “Copëzat”, ndërsa e veçanta e këtij projekti është ...
Indeks Online | 26-May-2019 20:02
Këngëtar, tekstshkruesi dhe kompozitor shqiptaro-francez, Vlashent Sata ka publikuar projektin e ri muzikor. Artisti që jeton dhe vepron në Francë sjellë këngën “Copëzat”, ndërsa e veçanta e këtij projekti është ...

Këto foto do t’ju bindin se Nora Istrefi është këngëtarja më seksi shqiptare
Këngëtarja 33-vjeçare, Nora Istrefi së fundmi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me shumë stil, e veshur me një fustan të zi. Këto imazhe artistja i ka publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi ...
InFokusi | 26-May-2019 20:01
Këngëtarja 33-vjeçare, Nora Istrefi së fundmi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me shumë stil, e veshur me një fustan të zi. Këto imazhe artistja i ka publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi ...

Këto foto do t’ju bindin se Nora Istrefi është këngëtarja më seksi shqiptare
Këngëtarja 33-vjeçare, Nora Istrefi së fundmi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me shumë stil, e veshur me një fustan të zi. Këto imazhe artistja i ka publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi ...
Gazeta Express | 26-May-2019 18:50
Këngëtarja 33-vjeçare, Nora Istrefi së fundmi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me shumë stil, e veshur me një fustan të zi. Këto imazhe artistja i ka publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi ...

“La Reina”, projekti muzikor më i realizuar i Dafina Zeqirit
Dafina Zeqiri dje ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “La Reina” që u publikua edhe me videoklip në kanalin Youtube. Lirisht mund të themi se ky është një nga projektet më të kompletuara dhe të ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 17:24
Dafina Zeqiri dje ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “La Reina” që u publikua edhe me videoklip në kanalin Youtube. Lirisht mund të themi se ky është një nga projektet më të kompletuara dhe të ...

Capital T ka menduar ta lë muzikën (FOTO)
Reperi i njohur Capital T, ka menduar ta lë muzikën. Kështu ka treguar vet ai përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram. Dikush e pyeti atë se nëse ka menduar ndonjëherë ta lë muzikën. Dhe ai tha PO. ‘Po, shpesh ...
Prive | 26-May-2019 17:19
Reperi i njohur Capital T, ka menduar ta lë muzikën. Kështu ka treguar vet ai përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram. Dikush e pyeti atë se nëse ka menduar ndonjëherë ta lë muzikën. Dhe ai tha PO. ‘Po, shpesh ...

“La Reina”, projekti muzikor më i realizuar i Dafina Zeqirit
Dafina Zeqiri dje ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “La Reina” që u publikua edhe me videoklip në kanalin Youtube. Lirisht mund të themi se ky është një nga projektet më të kompletuara dhe të ...
Indeks Online | 26-May-2019 17:12
Dafina Zeqiri dje ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “La Reina” që u publikua edhe me videoklip në kanalin Youtube. Lirisht mund të themi se ky është një nga projektet më të kompletuara dhe të ...

Sërish këngë nga Gold Ag, ja me cilin artist të njohur
Gold Ag pothuajse çdo dy ditë po sjellë këngë. Pak pas ‘Mirupafshim oj Medine’, artisti publikoi edhe një projekt të ri muzikor. Kësaj radhe, ai bbashkoi forcat me këngëtarin e njohur të muzikës shqiptare, Hysni ...
Prive | 26-May-2019 17:09
Gold Ag pothuajse çdo dy ditë po sjellë këngë. Pak pas ‘Mirupafshim oj Medine’, artisti publikoi edhe një projekt të ri muzikor. Kësaj radhe, ai bbashkoi forcat me këngëtarin e njohur të muzikës shqiptare, Hysni ...

Capital T planifikon të lërë muzikën?
Capital T është një ndër këngëtarët më të preferuar dhe të suksesshëm shqiptarë dhe ditën e sotme ka shpërndarë një lajm mjaft të gëzueshëm për të gjithë fansat e tij. Ai ka lajmëruar se më datën 1 qershor do të ...
Lajmi i Fundit | 26-May-2019 16:58
Capital T është një ndër këngëtarët më të preferuar dhe të suksesshëm shqiptarë dhe ditën e sotme ka shpërndarë një lajm mjaft të gëzueshëm për të gjithë fansat e tij. Ai ka lajmëruar se më datën 1 qershor do të ...

Capital T ka menduar ta lë muzikën
Capital T thotë se shpesh herë ka menduar ta lë muzikën. Reperi Capital T si rrallë herë u është përgjigjur ndjekësve në Instagram. Ai ka zgjedhur disa nga pyetjet më të mira për t’iu dhënë përgjigje publikisht dhe ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 16:27
Capital T thotë se shpesh herë ka menduar ta lë muzikën. Reperi Capital T si rrallë herë u është përgjigjur ndjekësve në Instagram. Ai ka zgjedhur disa nga pyetjet më të mira për t’iu dhënë përgjigje publikisht dhe ...

Capital T e ka gati hit-in e rradhës
Reperi i njohur Capital T para pak ditësh ka sjellë versionin ‘remake’ të këngës ‘200 ditë’ e kënduar nga grupi legjendar TNT. Kapo ka realizuar së bashku me videoklip projektin e ri i cili tashmë është publikuar në ...
Arbresh | 26-May-2019 16:20
Reperi i njohur Capital T para pak ditësh ka sjellë versionin ‘remake’ të këngës ‘200 ditë’ e kënduar nga grupi legjendar TNT. Kapo ka realizuar së bashku me videoklip projektin e ri i cili tashmë është publikuar në ...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “La Reina
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “La Reina” mban titullin kënga esaj e re e cila është ritmike, dhe e sjell Dafinën më ndryshe në stil. Foto: Dafina Zeqiri/YouTube Kënga ...
Telegrafi | 26-May-2019 10:32
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “La Reina” mban titullin kënga esaj e re e cila është ritmike, dhe e sjell Dafinën më ndryshe në stil. Foto: Dafina Zeqiri/YouTube Kënga ...

E pyesin nëse ka menduar të lërë muzikën, habit me përgjigjen Capital T
Një nga këngëtarët më të dashur të publikut është Capital T, këngët e të cilit të gjitha bëhet hite. Pas përfundimit të koncertit mbrëmjen e djeshme, Capital T, sot, provoi opsionin e Instagramit “Ask me a question, ...
Dritare | 26-May-2019 16:03
Një nga këngëtarët më të dashur të publikut është Capital T, këngët e të cilit të gjitha bëhet hite. Pas përfundimit të koncertit mbrëmjen e djeshme, Capital T, sot, provoi opsionin e Instagramit “Ask me a question, ...

Capital T ka menduar ta lë muzikën
Reperi Capital T si rrallë herë u është përgjigjur ndjekësve në Instagram, shkruan . Ai ka zgjedhur disa nga pyetjet më të mira për t’iu dhënë përgjigje publikisht dhe njëra prej tyre ishte nëse Trimi ka menduar që ta ...
Lajminet | 26-May-2019 15:39
Reperi Capital T si rrallë herë u është përgjigjur ndjekësve në Instagram, shkruan . Ai ka zgjedhur disa nga pyetjet më të mira për t’iu dhënë përgjigje publikisht dhe njëra prej tyre ishte nëse Trimi ka menduar që ta ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved