ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 17:00

KQZ rrëzon kërkesën e BD për regjistrimin e kandidates së Cërrikut

KQZ rrëzon kërkesën e BD për regjistrimin e kandidates së Cërrikut
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së sotme, votoi me 3 vota pro dhe 2 kundër për pranimin e kërkesës ankimore të subjektit Bindja Demokratike, që kishte ankimuar vendimin e KZAZ-së nr.46, për mos ...
BalkanWeb | 26-May-2019 14:03
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së sotme, votoi me 3 vota pro dhe 2 kundër për pranimin e kërkesës ankimore të subjektit Bindja Demokratike, që kishte ankimuar vendimin e KZAZ-së nr.46, për mos ...

KQZ rrëzon kërkesën për regjistrimin e kandidates për Cërrikun, të Bindjes Demokratike
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën e Partisë Bindja Demokratike, për regjistrimin e kandidates për kryetare të Bashkisë së Cërrikut, që kishte ankimuar. Në mbledhjen e ditës së sotme, u votua me 3 vota ...
Dritare | 26-May-2019 16:02
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën e Partisë Bindja Demokratike, për regjistrimin e kandidates për kryetare të Bashkisë së Cërrikut, që kishte ankimuar. Në mbledhjen e ditës së sotme, u votua me 3 vota ...

KQZ rrëzon kërkesën e BD për regjistrimin e kandidates së Cërrikut
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së sotme, votoi me 3 vota pro dhe 2 kundër për pranimin e kërkesës ankimore të subjektit Bindja Demokratike, që kishte ankimuar vendimin e KZAZ-së nr.46, për mos ...
Gazeta Dita | 26-May-2019 14:17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së sotme, votoi me 3 vota pro dhe 2 kundër për pranimin e kërkesës ankimore të subjektit Bindja Demokratike, që kishte ankimuar vendimin e KZAZ-së nr.46, për mos ...

KQZ hedh poshtë kërkesën e Bindjes Demokratike
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së sotme, votoi me 3 vota pro dhe 2 kundër për pranimin e kërkesës ankimore të subjektit Bindja Demokratike, që kishte ankimuar vendimin e KZAZ-së nr.46, për mos ...
Lexo | 26-May-2019 13:32
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së sotme, votoi me 3 vota pro dhe 2 kundër për pranimin e kërkesës ankimore të subjektit Bindja Demokratike, që kishte ankimuar vendimin e KZAZ-së nr.46, për mos ...

KQZ mblidhet për BD dhe KZAZ
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ditën e diel, më datë 26.05.2019, ora 10:00 , zhvillon mbledhjen me këtë rend dite: Shqyrtimi i projekt – vendimeve : 1. “Për caktimin e disa qendrave të votimit në ndërtesa private, ...
Illyriapress | 25-May-2019 17:42
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ditën e diel, më datë 26.05.2019, ora 10:00 , zhvillon mbledhjen me këtë rend dite: Shqyrtimi i projekt – vendimeve : 1. “Për caktimin e disa qendrave të votimit në ndërtesa private, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved