ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/06/2019 17:52

Jetojnë në kushte eksteme/ Babai dhe vajza 8-vjeçare kanë menduar të vetëvriten

Jetojnë në kushte eksteme/ Babai dhe vajza 8-vjeçare kanë menduar të vetëvriten
Emisioni “Fiks Fare” ka transmetuar kushtet ekstreme të një familje, babai i moshuar dhe një vajzë 8vjeçare që jetojnë në Divjakë, në konviktin e ish- studentëve të viteve ’80. Mamaja e së miturës, siç i ati u shpreh ka ...
Dritare | 26-May-2019 21:51
Emisioni “Fiks Fare” ka transmetuar kushtet ekstreme të një familje, babai i moshuar dhe një vajzë 8vjeçare që jetojnë në Divjakë, në konviktin e ish- studentëve të viteve ’80. Mamaja e së miturës, siç i ati u shpreh ka ...

Fiks Fare/ Historia rrënqethëse e 8-vjeçares. Jeton me babain në një dhomë në konviktin e Divjakës
Babë e bijë strehohen nga bashkia në një ndërtesë të harruar e shkatërruar.
Top Channel | 24-May-2019 20:23
Babë e bijë strehohen nga bashkia në një ndërtesë të harruar e shkatërruar.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved