ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/09/2019 05:07

Dashuria dhe puna/ Si do të jetë e diela për të lindurit e çdo shenje

Dashuria dhe puna/ Si do të jetë e diela për të lindurit e çdo shenje
Horoskopi për ditën e dielë, 26 maj 2019 Dashi Dashuria: Nëse jeni duke kërkuar për mënyrën e drejtë sot ju mund ta merrni me lehtësi duke ndihmuar njerëzit në nevojë. Marrëveshje të shkëlqyeshme në çifte dhe lajme të ...
Telegraf | 26-May-2019 11:58
Horoskopi për ditën e dielë, 26 maj 2019 Dashi Dashuria: Nëse jeni duke kërkuar për mënyrën e drejtë sot ju mund ta merrni me lehtësi duke ndihmuar njerëzit në nevojë. Marrëveshje të shkëlqyeshme në çifte dhe lajme të ...

Horoskopi, e dielë 26 maj 2019!
Dashi Dashuria: Nëse jeni duke kërkuar për mënyrën e drejtë sot ju mund ta merrni me lehtësi duke ndihmuar njerëzit në nevojë. Marrëveshje të shkëlqyeshme në çifte dhe lajme të mira vijnë edhe për zemrat e vetmuara që ...
VizionPlus | 26-May-2019 07:58
Dashi Dashuria: Nëse jeni duke kërkuar për mënyrën e drejtë sot ju mund ta merrni me lehtësi duke ndihmuar njerëzit në nevojë. Marrëveshje të shkëlqyeshme në çifte dhe lajme të mira vijnë edhe për zemrat e vetmuara që ...

Horoskopi – 27 maj 2019
Dashi Me ndikimin e favorshëm të Mërkurit do të nisë për ju një javë e mbushur me mundësi. Ndërkohë që lidhur me punën do të keni një sërë pengesash për të kaluar. Jeni natyrë që i pëlqeni sfidat por jo gjithmonë merrni ...
Politiko | 26-May-2019 22:41
Dashi Me ndikimin e favorshëm të Mërkurit do të nisë për ju një javë e mbushur me mundësi. Ndërkohë që lidhur me punën do të keni një sërë pengesash për të kaluar. Jeni natyrë që i pëlqeni sfidat por jo gjithmonë merrni ...

Horoskopi javor 27 maj- 2 qershor 2019
Dashi Këtë javë nuk duhet të jeni të ashpër me veten tuaj dhe nuk duhet t’i tregoni askujt pikat e dobëta. Nëse keni një lidhje do jeni gjithë kohës në të njëjtën linje me partnerin dhe do bëni më të mirën për ...
Dritare | 26-May-2019 21:51
Dashi Këtë javë nuk duhet të jeni të ashpër me veten tuaj dhe nuk duhet t’i tregoni askujt pikat e dobëta. Nëse keni një lidhje do jeni gjithë kohës në të njëjtën linje me partnerin dhe do bëni më të mirën për ...

Horoskopi i datës 27 maj 2019
Dashi Do hezitoni të hidhni hapa gjatë kësaj dite dhe gjërat nuk do ju ecin ashtu si i kishit ëndërruar. Ju të dashuruarit duhet të gjeni mënyrat e duhura për t’i shprehur edhe më tepër ndjenjat sot sepse duke mos e ...
Dritare | 26-May-2019 21:51
Dashi Do hezitoni të hidhni hapa gjatë kësaj dite dhe gjërat nuk do ju ecin ashtu si i kishit ëndërruar. Ju të dashuruarit duhet të gjeni mënyrat e duhura për t’i shprehur edhe më tepër ndjenjat sot sepse duke mos e ...

Fati yt sot/ horoskopi 27 maj 2019
Dashi Duhet të pushoni dhe flini më shumë, pasi kjo do të jetë një ditë mjaft impenjative. Çdo veprim i vogël do të shërbejë për të mbajtur të gjallë raportin në çift. Ata që janë vetëm, duhet të bëhen më të vetëdijshëm ...
Lexo | 26-May-2019 21:22
Dashi Duhet të pushoni dhe flini më shumë, pasi kjo do të jetë një ditë mjaft impenjative. Çdo veprim i vogël do të shërbejë për të mbajtur të gjallë raportin në çift. Ata që janë vetëm, duhet të bëhen më të vetëdijshëm ...

20:30 Më thuaj çfarë shenje HOROSKOPI je, të të them kush është i dashuri juaj perfekt! Dikush e ka gjetur atë dhe dikush ende...
Dikush e ka gjetur atë dhe dikush ende shpreson ta takojë: po flasim për shpirtin binjak! Ata që e takojnë thonë se menjëherë e kuptojnë se kanë gjetur një person me të cilin ndiejnë një lidhje të veçantë dhe të ...
Kosova Sot | 26-May-2019 16:56
Dikush e ka gjetur atë dhe dikush ende shpreson ta takojë: po flasim për shpirtin binjak! Ata që e takojnë thonë se menjëherë e kuptojnë se kanë gjetur një person me të cilin ndiejnë një lidhje të veçantë dhe të ...

Horoskopi ditor, e hënë 27 maj 2019
DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te kalojne ndonje moment te tensionuar. Beqaret duhet ...
Portalb | 26-May-2019 13:56
DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te kalojne ndonje moment te tensionuar. Beqaret duhet ...

Horoskopi javor 26 maj – 2 qershor, puna dhe dashuria
Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Venusi në çift do t’ju bëjë shumë interesante dhe të papërmbajtshëm në sytë e atyre që janë përreth jush. ...
Lexo | 26-May-2019 13:27
Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Venusi në çift do t’ju bëjë shumë interesante dhe të papërmbajtshëm në sytë e atyre që janë përreth jush. ...

Njihuni me cilësitë e fshehura të shenjave të horoskopit, zbuloje tënden!
Përveç karakteristikave të përgjithshme të çdo shenje të horoskopit të cilat i njihni pak a shumë, janë edhe cilësitë e fshehura të tyre, të motivuara dhe të dëshiruara, për të cilat shpesh nuk jeni në dijeni as vetë ...
Kosova Sot | 26-May-2019 11:48
Përveç karakteristikave të përgjithshme të çdo shenje të horoskopit të cilat i njihni pak a shumë, janë edhe cilësitë e fshehura të tyre, të motivuara dhe të dëshiruara, për të cilat shpesh nuk jeni në dijeni as vetë ...

Katër lopë në këmbim të një nuseje, zakone të çuditshme të martesave!
DASHI Venusi do jete shume i favorshem per ju sot. Marredhenia qe keni krijuar do jete me e qarte dhe do kuptoheni mjaft mire me njeri-tjetrin. Te gjitha keto do iu ndihmojne te merrni vendime te rendesishme. Beqaret ...
GazetaBlic | 26-May-2019 10:19
DASHI Venusi do jete shume i favorshem per ju sot. Marredhenia qe keni krijuar do jete me e qarte dhe do kuptoheni mjaft mire me njeri-tjetrin. Te gjitha keto do iu ndihmojne te merrni vendime te rendesishme. Beqaret ...

Befasohuni nga shenja juaj e Horoskopit për sot
Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të bëjnë më shumë ushtrime fizike, pasi nuk janë të mira vetëm për shëndetin fizik, por edhe për atë psikologjik. Ka gjasa të takoni një mik të vjetër, të cilin nuk e keni parë që ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 09:31
Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të bëjnë më shumë ushtrime fizike, pasi nuk janë të mira vetëm për shëndetin fizik, por edhe për atë psikologjik. Ka gjasa të takoni një mik të vjetër, të cilin nuk e keni parë që ...

Horoskopi, ja dy shenjat më me fat për sot
DEMI Ditë sharmante do jete kjo e sotmja për ju dhe buzëqeshja nuk do ju largohet nga fytyra. Nëse jeni në një lidhje do kaloni orë të këndshme pranë atij që dashuroni. Nuk do mungojnë nga të dyja palët komplimentet, ...
Lexo | 26-May-2019 09:24
DEMI Ditë sharmante do jete kjo e sotmja për ju dhe buzëqeshja nuk do ju largohet nga fytyra. Nëse jeni në një lidhje do kaloni orë të këndshme pranë atij që dashuroni. Nuk do mungojnë nga të dyja palët komplimentet, ...

Njihuni me çiftet e zodiakut që janë destinuar të qëndrojnë bashkë
Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende nuk ke takuar shpirtin tënd binjak, por astrologjia mund të të ndihmojë. Ashtu si kjo ‘shkencë’ na ndihmon të kuptojmë ...
Telegraf | 25-May-2019 22:01
Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende nuk ke takuar shpirtin tënd binjak, por astrologjia mund të të ndihmojë. Ashtu si kjo ‘shkencë’ na ndihmon të kuptojmë ...

Befasohuni nga shenja juaj e Horoskopit për sot
Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të bëjnë më shumë ushtrime fizike, pasi nuk janë të mira vetëm për shëndetin fizik, por edhe për atë psikologjik. Ka gjasa të takoni një mik të vjetër, të cilin nuk e keni parë që ...
Zeri | 26-May-2019 07:58
Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të bëjnë më shumë ushtrime fizike, pasi nuk janë të mira vetëm për shëndetin fizik, por edhe për atë psikologjik. Ka gjasa të takoni një mik të vjetër, të cilin nuk e keni parë që ...

Befasohuni nga shenja juaj e horoskopit për sot
Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ndikimi i favorshëm i yjeve, do të bëjë që të keni dëshirë të madhe për të udhëtuar. Ndonëse problemet e ...
Gazeta Express | 28-Apr-2019 07:45
Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ndikimi i favorshëm i yjeve, do të bëjë që të keni dëshirë të madhe për të udhëtuar. Ndonëse problemet e ...

Parashikimi i horoskopit, datë 26 maj 2019
DASHI Ata që sapo kanë dalë nga një periudhë delikate për jetën në çift, do afrohen më shumë me partnerin dhe do sqarojnë gjithçka me delikatesë dhe maturi. Edhe në planin financiar planetët do ndikojnë pozitivisht. ...
Bordo | 26-May-2019 00:44
DASHI Ata që sapo kanë dalë nga një periudhë delikate për jetën në çift, do afrohen më shumë me partnerin dhe do sqarojnë gjithçka me delikatesë dhe maturi. Edhe në planin financiar planetët do ndikojnë pozitivisht. ...

Çiftet e horoskopit që janë të destinuara për të qenë gjithmonë bashkë!
Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende nuk ke takuar shpirtin tënd binjak, por astrologjia mund të të ndihmojë. Ashtu si kjo ‘shkencë’ na ndihmon të kuptojmë ...
Gazeta Monitor | 26-May-2019 00:06
Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende nuk ke takuar shpirtin tënd binjak, por astrologjia mund të të ndihmojë. Ashtu si kjo ‘shkencë’ na ndihmon të kuptojmë ...

Horoskopi ditor, e dielë 26 maj 2019
DASHI Venusi do jete shume i favorshem per ju sot. Marredhenia qe keni krijuar do jete me e qarte dhe do kuptoheni mjaft mire me njeri-tjetrin. Te gjitha keto do iu ndihmojne te merrni vendime te rendesishme. Beqaret ...
IliriaNews | 25-May-2019 23:02
DASHI Venusi do jete shume i favorshem per ju sot. Marredhenia qe keni krijuar do jete me e qarte dhe do kuptoheni mjaft mire me njeri-tjetrin. Te gjitha keto do iu ndihmojne te merrni vendime te rendesishme. Beqaret ...

Çfarë mikeshe jeni sipas shenjës tuaj astrologjike
Në grupin e mikeshave me siguri e njihni njëra -tjetrën shumë mirë. Të gjitha mund të jeni të ndryshme, por secila luan një rol më vete. Me pak fjalë përmbushni njëra-tjetrën. E dini rolin që keni ju? Zbulojeni sipas ...
Dritare | 25-May-2019 22:31
Në grupin e mikeshave me siguri e njihni njëra -tjetrën shumë mirë. Të gjitha mund të jeni të ndryshme, por secila luan një rol më vete. Me pak fjalë përmbushni njëra-tjetrën. E dini rolin që keni ju? Zbulojeni sipas ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved