ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 19:41

Historia e helikopterit të ushtrisë që e përdorte Zajmina për videoklip!

Historia e helikopterit të ushtrisë që e përdorte Zajmina për videoklip!
Zaimina Vasjari është koketa që ka intriguar edhe më shumë rrëfimin e ishPresidentit Bamir Topi, ku përmend shumë politikanë dhe situta të ngatërruara në librin që po bën bujë për përplasjet e forta politike me titull ...
Dritare | 26-May-2019 21:51
Zaimina Vasjari është koketa që ka intriguar edhe më shumë rrëfimin e ishPresidentit Bamir Topi, ku përmend shumë politikanë dhe situta të ngatërruara në librin që po bën bujë për përplasjet e forta politike me titull ...

Nuk fshihen më, Eduardi flet hapur për Arbanën
Zaimina Vasjari është koketa që ka intriguar edhe më shumë rrëfimin e ish Presidentit Bamir Topi, ku përmend shumë politikanë dhe situta të ngatërruara në librin që po bën bujë për përplasjet e forta politike me titull ...
GazetaBlic | 26-May-2019 19:16
Zaimina Vasjari është koketa që ka intriguar edhe më shumë rrëfimin e ish Presidentit Bamir Topi, ku përmend shumë politikanë dhe situta të ngatërruara në librin që po bën bujë për përplasjet e forta politike me titull ...

Zbardhet e vërteta e historisë së Zaiminës me helikopterët e Ushtrisë
Zaimina Vasjari është koketa që ka intriguar edhe më shumë rrëfimin e ishPresidentit Bamir Topi, ku përmend shumë politikanë dhe situta të ngatërruara në librin që po bën bujë për përplasjet e forta politike me titull ...
Lexo | 26-May-2019 14:38
Zaimina Vasjari është koketa që ka intriguar edhe më shumë rrëfimin e ishPresidentit Bamir Topi, ku përmend shumë politikanë dhe situta të ngatërruara në librin që po bën bujë për përplasjet e forta politike me titull ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved