ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 13:27

“Paska folur me gojen e perdalë…”, demokrati i kthehet Malajt

“Paska folur me gojen e perdalë…”, demokrati i kthehet Malajt
Kryetari i Këshilltarëve Bashkiak të PD, Kreshnik Çollaku i përgjigjet ish-gardistit kandidat për Bashkinë e Matit, Agron Malajt, i cili reagoi sot publikisht për akuzuat e kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Ndërsa merr ...
BalkanWeb | 26-May-2019 14:22
Kryetari i Këshilltarëve Bashkiak të PD, Kreshnik Çollaku i përgjigjet ish-gardistit kandidat për Bashkinë e Matit, Agron Malajt, i cili reagoi sot publikisht për akuzuat e kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Ndërsa merr ...

PD i përgjigjet Agron Malajt: Si ka mundësi që brenda 24 orëve ke dal i pafajshëm?
Partia Demokratike i është kundërpërgjigjur akuzave të bëra nga Agron Malaj për çështjen e 21 janarit në drejtim të Bashës. Kryetari I Këshilltarëve bashkiakë në Bashkinë e Tiranës, Kreshnik Çollaku e akuzon kandidatin ...
VizionPlus | 26-May-2019 14:50
Partia Demokratike i është kundërpërgjigjur akuzave të bëra nga Agron Malaj për çështjen e 21 janarit në drejtim të Bashës. Kryetari I Këshilltarëve bashkiakë në Bashkinë e Tiranës, Kreshnik Çollaku e akuzon kandidatin ...

Gardisti i “21 janarit” që kandidon për PS: Nuk jam vrasës, nuk zbatova urdhrat e shefave
Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Matit, Agron Malaj ka reaguar pas akuzave të kreut të PD-së, Lulzim Basha se ka qenë pjesë e gardistëve të 21 janarit 2011 kur në protestën e opozitës u vranë 4 persona. Në ...
Lapsi | 26-May-2019 16:05
Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Matit, Agron Malaj ka reaguar pas akuzave të kreut të PD-së, Lulzim Basha se ka qenë pjesë e gardistëve të 21 janarit 2011 kur në protestën e opozitës u vranë 4 persona. Në ...

Gardisti i 21 janarit, Malaj i kundërpërgjigjet Bashës: Më sulmon se nuk qëllova mbi qytetarët
Agron Malaj, kandidati i PS në Mat, gardisti i 21 janarit i akuzuar nga opozita, thyen heshtjen dhe i kundërpërgjigjet Bashës. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, Malaj shkruan se më 21 janar 2011 nuk ka ...
Gazeta Dita | 26-May-2019 16:27
Agron Malaj, kandidati i PS në Mat, gardisti i 21 janarit i akuzuar nga opozita, thyen heshtjen dhe i kundërpërgjigjet Bashës. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, Malaj shkruan se më 21 janar 2011 nuk ka ...

Ish-gardisti i 21 Janarit, Agron Malaj mesazh Bashës: S’jam vrasës
Ish gardisti Agron Malaj, pjesë e grupit të zjarrit më 21 janar, i kandididuar nga kryeministri Rama për bashkinë e Matit i përgjigjet publikisht akuzave të artikuluara nga kryedemokrati Lulzim Basha. Ndërsa Basha, ...
BalkanWeb | 26-May-2019 11:56
Ish gardisti Agron Malaj, pjesë e grupit të zjarrit më 21 janar, i kandididuar nga kryeministri Rama për bashkinë e Matit i përgjigjet publikisht akuzave të artikuluara nga kryedemokrati Lulzim Basha. Ndërsa Basha, ...

Çollaku, ish-gardistit të 21 janarit që kandidon për PS: Na trego sesi brenda 48 orëve dole i pafajshëm
Kryetari i Këshilltarëve Bashkiak të PD, Kreshnik Çollaku i përgjigjet ish-gardistit kandidat për Bashkinë e Matit, Agron Malajt, i cili reagoi sot publikisht për akuzuat e kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Çollaku ka ...
Gazeta55 | 26-May-2019 15:54
Kryetari i Këshilltarëve Bashkiak të PD, Kreshnik Çollaku i përgjigjet ish-gardistit kandidat për Bashkinë e Matit, Agron Malajt, i cili reagoi sot publikisht për akuzuat e kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Çollaku ka ...

Si dole i pafajshëm brenda 2 ditëve? Demokrati i përgjigjet akuzave të ish gardistit të 21 janarit
Kryetari i Këshilltarëve Bashkiak të PD, Kreshnik Çollaku i është përgjigjur ish gardistit të 21 janarit Agron Malaj, i cili kandidon për bashkinë e Matit nën siglën e PS. Këtë të dielë Malajt reagoi publikisht për ...
Gazeta Express | 26-May-2019 15:17
Kryetari i Këshilltarëve Bashkiak të PD, Kreshnik Çollaku i është përgjigjur ish gardistit të 21 janarit Agron Malaj, i cili kandidon për bashkinë e Matit nën siglën e PS. Këtë të dielë Malajt reagoi publikisht për ...

“Paska folur me gojen e perdalë…”, demokrati i kthehet Malajt
Kryetari i Këshilltarëve Bashkiak të PD, Kreshnik Çollaku i përgjigjet ish-gardistit kandidat për Bashkinë e Matit, Agron Malajt, i cili reagoi sot publikisht për akuzuat e kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Ndërsa merr ...
Medial | 26-May-2019 14:49
Kryetari i Këshilltarëve Bashkiak të PD, Kreshnik Çollaku i përgjigjet ish-gardistit kandidat për Bashkinë e Matit, Agron Malajt, i cili reagoi sot publikisht për akuzuat e kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Ndërsa merr ...

Zyrtari i PD i drejton katër pyetje ish-gardistit të 21 janarit, kandidat i PS: Si dole i pafajshëm për 48 orë?
Anëtari i Kryesisë, njëherësh kreu i Departamentit të Politikës së Jashtme të PD, Kreshnik Çollaku i ka drejtuar disa pyetje kandidatit të PS në Mat, Agron Malaj, i cili më 21 janar ishte pjesë e “grupit të zjarrit” të ...
Politiko | 26-May-2019 14:30
Anëtari i Kryesisë, njëherësh kreu i Departamentit të Politikës së Jashtme të PD, Kreshnik Çollaku i ka drejtuar disa pyetje kandidatit të PS në Mat, Agron Malaj, i cili më 21 janar ishte pjesë e “grupit të zjarrit” të ...

Ish-gardisti socialist i 21 Janarit, reagim ndaj Bashës: asnjë plumb mbi protestuesit
Ish-gardisti socialist i 21 Janarit, Agron Malaj, kandidat për kryebashkiak të Burrelit, ka reaguar për herë të parë duke mbrojtur veten nga akuzat e opozitës. Kjo pasi dy ditë më parë, emri i tij u përfol publikisht ...
Tesheshi | 26-May-2019 14:20
Ish-gardisti socialist i 21 Janarit, Agron Malaj, kandidat për kryebashkiak të Burrelit, ka reaguar për herë të parë duke mbrojtur veten nga akuzat e opozitës. Kjo pasi dy ditë më parë, emri i tij u përfol publikisht ...

Ish-gardisti i 21 janarit i përgjigjet Bashës: Më urdhëruat të qëlloja…
Agron Malaj, një nga gardistët e 21 janarit, i cili aktualisht është i kandididuar nga kryeministri Rama për bashkinë e Matit, i është përgjigjur akuzave të bëra nga kreu i PD, Lulzim Basha. Përmes një postimi në ...
Albportali | 26-May-2019 13:47
Agron Malaj, një nga gardistët e 21 janarit, i cili aktualisht është i kandididuar nga kryeministri Rama për bashkinë e Matit, i është përgjigjur akuzave të bëra nga kreu i PD, Lulzim Basha. Përmes një postimi në ...

Ish-gardisti i përgjigjet Lulzim Bashës: Më akuzoni se nuk zbatova urdhrin tuaj më 21 janar për të qëlluar mbi qytetarët
Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Matit Agron Malaj ka reaguar ndaj akuzave të kreut të PD-së Lulzim Basha, si ishte pjesë e gardistëve në protestën e 21 janarit. Përmes një postimi në Facebook, Malaj bën me ...
GazetaTema | 26-May-2019 10:58
Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Matit Agron Malaj ka reaguar ndaj akuzave të kreut të PD-së Lulzim Basha, si ishte pjesë e gardistëve në protestën e 21 janarit. Përmes një postimi në Facebook, Malaj bën me ...

Malaj-Bashës: Më sulmon se nuk zbatova urdhërin tënd për të qëlluar protestuesit
Agron Malaj, kandidati I PS në Bashikinë e Matit, I është kundërpërgjigjur kreut demokrat të PD, Lulzim Basha në lidhje me 21 janarin. Në një postim në “Facebook”, Malaj, ish-gardist gjatë kohës së 21 janarit, shprehet ...
VizionPlus | 26-May-2019 11:05
Agron Malaj, kandidati I PS në Bashikinë e Matit, I është kundërpërgjigjur kreut demokrat të PD, Lulzim Basha në lidhje me 21 janarin. Në një postim në “Facebook”, Malaj, ish-gardist gjatë kohës së 21 janarit, shprehet ...

I përfshirë në ngjarjet e 21 janarit, reagon ndaj akuzave kandidati i PS Malaj: Nuk kam qëlluar askënd
Pas akuzave që janë drejtuar nga opozita e veçanërisht nga kryetari i saj Lulzim Basha, kandidati i PS për bashkinë e Matit Agron Malaj ka reaguar për herë të parë. I oficeri i Gardës, pjesëmarrës në ngjarjet e rënda të ...
Gazeta Express | 26-May-2019 12:14
Pas akuzave që janë drejtuar nga opozita e veçanërisht nga kryetari i saj Lulzim Basha, kandidati i PS për bashkinë e Matit Agron Malaj ka reaguar për herë të parë. I oficeri i Gardës, pjesëmarrës në ngjarjet e rënda të ...

“Gardisti i 21 janarit”, kandidati i PS reagon pas akuzave: Basha më sulmon se nuk qëllova mbi qytetarët
Në takimin që zhvilloi dy ditw më parë në Burrel me simpatizantë dhe mbështetës të opozitës, Lulzim Basha sulmoi edhe Agron Malajn, kandidatin e Partisë Socialiste për këtë bashki. Kryeopozitari tha se Malaj duhet të ...
Dritare | 26-May-2019 11:53
Në takimin që zhvilloi dy ditw më parë në Burrel me simpatizantë dhe mbështetës të opozitës, Lulzim Basha sulmoi edhe Agron Malajn, kandidatin e Partisë Socialiste për këtë bashki. Kryeopozitari tha se Malaj duhet të ...

Paloka i përgjigjet me pyetje Braçes: Konia e Ramës, pse u shpërblye gardisti i 21 janarit?
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka i është përgjigjur Erion Braçes i cili reagoi kundër protestës së opozitës dhe përmendi tubimin në e 21 janarit 2011. Paloka me një gjuhë të ashpër i shkruan Braçes se është ...
Telegraf | 25-May-2019 18:45
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka i është përgjigjur Erion Braçes i cili reagoi kundër protestës së opozitës dhe përmendi tubimin në e 21 janarit 2011. Paloka me një gjuhë të ashpër i shkruan Braçes se është ...

Malaj-Bashës: Më akuzoni se nuk zbatova urdhrin tuaj më 21 janar
Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Matit Agron Malaj ka reaguar ndaj akuzave të kreut të PD-së Lulzim Basha, si pjesë e gardistëve në protestën e 21 janarit. Përmes një postimi në Facebook, Malaj bën me dije ...
Lexo | 26-May-2019 11:06
Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Matit Agron Malaj ka reaguar ndaj akuzave të kreut të PD-së Lulzim Basha, si pjesë e gardistëve në protestën e 21 janarit. Përmes një postimi në Facebook, Malaj bën me dije ...

Paloka-Braçes: Shqiptarët e dinë kush shkel mbi kufomat për pushtet
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka i është përgjigjur deklaratës së zv.kryeministrit Erion Braçe i cili shkruante se vrasësit nuk votohen. Sipas tij, Rama po e përdor sërish “21 janarin”. Në përgjigjen e tij ...
VizionPlus | 25-May-2019 16:37
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka i është përgjigjur deklaratës së zv.kryeministrit Erion Braçe i cili shkruante se vrasësit nuk votohen. Sipas tij, Rama po e përdor sërish “21 janarin”. Në përgjigjen e tij ...

Paloka: Konia e Ramës ka thirrur prap në ndihmë 21 janarin
Ish-deputeti Edi Paloka, në një reagim në Facebook, pak orë para protestës, shprehet se “konia e Ramës që i njeh mirë bandat e krimit nga frika e pushtetit që po i ikën ka thirrur prap në ndihmë 21 janarin”. Më tej ...
Politiko | 25-May-2019 16:22
Ish-deputeti Edi Paloka, në një reagim në Facebook, pak orë para protestës, shprehet se “konia e Ramës që i njeh mirë bandat e krimit nga frika e pushtetit që po i ikën ka thirrur prap në ndihmë 21 janarin”. Më tej ...

‘Pse thërrët në ndihmë 21 janarin kur shefin e grupit të zjarrit e ka kandidat të PS’, Paloka i bën disa pyetje Ramës
Nënkryetari i PD Edi Paloka deklaroi se Rama, nga frika e pushtetit që poi ikën nga duart ka thirrur prapë në ndihmë 21 Janarin. Zyrtarit i lartë demokrat, në një reagim ndaj Erion Braçes që e quan kone të Ramës, ngre ...
Gazeta55 | 25-May-2019 15:55
Nënkryetari i PD Edi Paloka deklaroi se Rama, nga frika e pushtetit që poi ikën nga duart ka thirrur prapë në ndihmë 21 Janarin. Zyrtarit i lartë demokrat, në një reagim ndaj Erion Braçes që e quan kone të Ramës, ngre ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved