ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/06/2019 12:44

Foto/ Veshjet e viteve ’70 u rikthyen , shihni stilet më trendi!

Foto/ Veshjet e viteve ’70 u rikthyen , shihni stilet më trendi!
Dizajnerët e modës po kthehen pas në kohë dhe po sjellin stilet e viteve ’70. Duket e çuditshme sesi ne urreni kur shikonim veshje, të cilat sot i veshin të gjithë, dhe janë mjaft të pëlqyera. Dritare.net, në galerinë ...
Dritare | 02-Oct-2018 12:30
Dizajnerët e modës po kthehen pas në kohë dhe po sjellin stilet e viteve ’70. Duket e çuditshme sesi ne urreni kur shikonim veshje, të cilat sot i veshin të gjithë, dhe janë mjaft të pëlqyera. Dritare.net, në galerinë ...

Foto/ Shtëpi si në përralla, kush s’do donte të jetonte këtu!
Të gjithë e kemi ëndërruar një shtëpi si në përralla, e kemi parë në filma vizatimorë kur ishim të vegjël, dhe pastaj kemi menduar se veç në përralla ekzistojnë dhe s’do e kemi kurrë. Por nuk është ashtu, tani çdo gjë ...
Dritare | 25-May-2019 15:18
Të gjithë e kemi ëndërruar një shtëpi si në përralla, e kemi parë në filma vizatimorë kur ishim të vegjël, dhe pastaj kemi menduar se veç në përralla ekzistojnë dhe s’do e kemi kurrë. Por nuk është ashtu, tani çdo gjë ...

Jeni sportive? Ja çantat më të bukura të shpinës, këtë sezon!
Nëse ju jeni një vajzë sportive, dhe ju pëlqen shumë thjeshtësia, dritare.net ka sjellë për ju disa modele vërtet të bukura çantash. E kemi fjalën për çanta shpine, të cilat janë praktike dhe fiks për ditët e nxehta që ...
Dritare | 25-May-2019 13:04
Nëse ju jeni një vajzë sportive, dhe ju pëlqen shumë thjeshtësia, dritare.net ka sjellë për ju disa modele vërtet të bukura çantash. E kemi fjalën për çanta shpine, të cilat janë praktike dhe fiks për ditët e nxehta që ...

Çantat që duhet të blini patjetër këtë sezon!
Çantat janë padiskutim aksesorë të pandashëm në daljen tonë të përditshme. Kemi parë deri tani çanta të mëdha si valixhe, çantat e “Gucci” dhe “Chanel” që dolën vitin e kaluar dhe që u bënë trend, por nuk keni parë ende ...
Dritare | 25-May-2019 10:58
Çantat janë padiskutim aksesorë të pandashëm në daljen tonë të përditshme. Kemi parë deri tani çanta të mëdha si valixhe, çantat e “Gucci” dhe “Chanel” që dolën vitin e kaluar dhe që u bënë trend, por nuk keni parë ende ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved