ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 08:02

Foto/ 3 javë mes alkoolit dhe seksit, ja si festojnë norvegjezët përfundimin e shkollës!

Foto/ 3 javë mes alkoolit dhe seksit, ja si festojnë norvegjezët përfundimin e shkollës!
Adoleshentët norvegjezë, përfundimin e vitit shkollor e shoqërojnë me 3 javë shthurje mes alkoolit dhe seksit në publik. Mediat shkruajnë se kjo tashmë është bërë traditë, pasi që të futen në jetën e të rriturve, ...
Dritare | 26-May-2019 00:41
Adoleshentët norvegjezë, përfundimin e vitit shkollor e shoqërojnë me 3 javë shthurje mes alkoolit dhe seksit në publik. Mediat shkruajnë se kjo tashmë është bërë traditë, pasi që të futen në jetën e të rriturve, ...

FOTOT: “Shkallojnë” adoleshentët norvegjezë në fund të shkollës, ja çmenduritë që kanë bërë
Përfundimi i shkollës për adoleshentët në Norvegji shoqërohet me 3 javë shthurje totale. Festa të çmendura ku të gjithë duhet të pinë e marrëdhënie seksuale në publik, këto janë vetëm disa pjesa nga shthurja e tyre që ...
GazetaTema | 25-May-2019 14:21
Përfundimi i shkollës për adoleshentët në Norvegji shoqërohet me 3 javë shthurje totale. Festa të çmendura ku të gjithë duhet të pinë e marrëdhënie seksuale në publik, këto janë vetëm disa pjesa nga shthurja e tyre që ...

Çmenduritë e adoleshentëve norvegjezë në fundin e shkollës
Studentët duhet të plotësoni një seri sfidash brenda këtyre tre javëve për t’u futur më pas në jetën e të rriturve. Festimet tradicionale fillon diku nga mesi i muaj prill, gjatë semestrit të fundit, ndërsa planifikimet ...
Lajminet | 25-May-2019 14:43
Studentët duhet të plotësoni një seri sfidash brenda këtyre tre javëve për t’u futur më pas në jetën e të rriturve. Festimet tradicionale fillon diku nga mesi i muaj prill, gjatë semestrit të fundit, ndërsa planifikimet ...

Çmenduritë e adoleshentëve norvegjezë në fundin e shkollës
Përfundimi i shkollës për adoleshentët në Norvegji shoqërohet me 3 javë shthurje totale. Festa të çmendura ku të gjithë duhet të pinë e marrëdhënie seksuale në publik, këto janë vetëm disa pjesa nga shthurja e tyre që ...
Top Channel | 26-Nov-2016 19:10
Përfundimi i shkollës për adoleshentët në Norvegji shoqërohet me 3 javë shthurje totale. Festa të çmendura ku të gjithë duhet të pinë e marrëdhënie seksuale në publik, këto janë vetëm disa pjesa nga shthurja e tyre që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved