ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/09/2019 13:06

“Të kuqtë” po festojnë titullin në Sheshin “Nënë Tereza”

“Të kuqtë” po festojnë titullin në Sheshin “Nënë Tereza”
Pas 26 vitesh Partizani u shpall kampion i Shqipërisë në futboll. Pas ceremonisë së dhënies së trofeut në stadiumin “Selman Stërmasi” në përfundim të sfidës kundër Kukësit, lojtarët, drejtuesit dhe tifozët e klubit të ...
Telegraf | 26-May-2019 21:59
Pas 26 vitesh Partizani u shpall kampion i Shqipërisë në futboll. Pas ceremonisë së dhënies së trofeut në stadiumin “Selman Stërmasi” në përfundim të sfidës kundër Kukësit, lojtarët, drejtuesit dhe tifozët e klubit të ...

“Të kuqtë” “pushtojnë” Tiranën. Tifozët e Partizanit, në shesh për titullin kampion (Foto)
Tifozët e Partizanit kanë pushtuar Tiranën, pasi skuadra e tyre ngriti pak çaste më parë trofeun e kampionit në kampionatin shqiptar të futbollit.
Top Channel | 26-May-2019 19:37
Tifozët e Partizanit kanë pushtuar Tiranën, pasi skuadra e tyre ngriti pak çaste më parë trofeun e kampionit në kampionatin shqiptar të futbollit.

Partizani merr trofeun e Suprligës
Partizani mori trofeun e Superligës, në festën e organizuar një javë para përfundimit, në “Selman Stërmasi”. Kampionët e rinj të Shqipërisë barazuan në fushën e tyre me Kukësin Ëndrra u bë realitet pikërisht në këtë ...
ABCNews | 26-May-2019 21:05
Partizani mori trofeun e Superligës, në festën e organizuar një javë para përfundimit, në “Selman Stërmasi”. Kampionët e rinj të Shqipërisë barazuan në fushën e tyre me Kukësin Ëndrra u bë realitet pikërisht në këtë ...

FOTO/Partizani ngre trofeun, kampion pas 26 vitesh
TIRANE, 26 maj/MEDIAL/-Partizani ka ngritur ditën e sotme trofeun e titullit kampion për edicionin e 80-të të Kategorisë Superiore, në sezonin futbollistik 2018-2019. Sot Partizani ka luajtur javën e parafundit të ...
Medial | 26-May-2019 22:20
TIRANE, 26 maj/MEDIAL/-Partizani ka ngritur ditën e sotme trofeun e titullit kampion për edicionin e 80-të të Kategorisë Superiore, në sezonin futbollistik 2018-2019. Sot Partizani ka luajtur javën e parafundit të ...

Partizani ngre titullin pas 26 vjetësh, festë në Selman Stërmasi/ FOTO
Partizani ka ngritur këtë të dielë titullin kampion të Superligës. Pas 26 vitesh, Partizani është kthyer tek fitimi I titullit ndërsa nuk ka munguar festa e organizuar nga klubi. Pas barazimit me Kukësin, lojtarët e ...
VizionPlus | 26-May-2019 19:54
Partizani ka ngritur këtë të dielë titullin kampion të Superligës. Pas 26 vitesh, Partizani është kthyer tek fitimi I titullit ndërsa nuk ka munguar festa e organizuar nga klubi. Pas barazimit me Kukësin, lojtarët e ...

Partizani “ndez” kryeqytetin (Foto)
Dy javë më parë siguroi matematikisht rikthimin te titulli kampion pas 26 vitesh, ndërsa pasditen e sotme, pas përfundimit të ndeshjes me Kukësin, Partizani mori edhe zyrtarisht trofeun, pas një ceremonie të organizuar ...
SuperSport | 26-May-2019 22:20
Dy javë më parë siguroi matematikisht rikthimin te titulli kampion pas 26 vitesh, ndërsa pasditen e sotme, pas përfundimit të ndeshjes me Kukësin, Partizani mori edhe zyrtarisht trofeun, pas një ceremonie të organizuar ...

Mungoi vetëm Gjici, "e lanë gjunjët!"
Partizani u kurorëzua edhe zyrtarisht kampion i Superligës për sezonin 2018-2019. Trofeu iu dorëzua zyrtarisht kapitenit Alban Hoxha gjatë një ceremonie të organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit pas ndeshjes ...
Respublica | 26-May-2019 22:06
Partizani u kurorëzua edhe zyrtarisht kampion i Superligës për sezonin 2018-2019. Trofeu iu dorëzua zyrtarisht kapitenit Alban Hoxha gjatë një ceremonie të organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit pas ndeshjes ...

Partizani ngre trofeun pas 26 vitesh
Zyrtarisht kampionë. Futbollistët e Partizanit ngritën trofeun pas 26 vitesh nga hera e fundit. Në ndeshjen e fundit në shtëpi, Partizani mori trofeun e shumëdëshiruar nga dora e Presidentit të Fedaratës Armand Duka. ...
TV Klan | 26-May-2019 20:33
Zyrtarisht kampionë. Futbollistët e Partizanit ngritën trofeun pas 26 vitesh nga hera e fundit. Në ndeshjen e fundit në shtëpi, Partizani mori trofeun e shumëdëshiruar nga dora e Presidentit të Fedaratës Armand Duka. ...

VIDEO+FOTO/ Partizani në festë madhështore, kapiteni Alban Hoxha ngre trofeun
Është duke u zhvilluar në “Selman Stërmasi” ceremonia e titullit kampion. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, së bashku me sekretarin e përgjithshëm, Ilir Shulku, i dhuruan medaljet lojtarëve dhe drejtuesve të ...
Gazeta55 | 26-May-2019 20:58
Është duke u zhvilluar në “Selman Stërmasi” ceremonia e titullit kampion. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, së bashku me sekretarin e përgjithshëm, Ilir Shulku, i dhuruan medaljet lojtarëve dhe drejtuesve të ...

Merr fund pritja 26-vjeçare, Partizani ngre titullin nën një atmosferë spektakolare
26 vitet e pritjes morën fund këtë pasdite në stadiumin “Selman Stërmasi”, kur kapiteni Alban Hoxha ngriti lart edhe zyrtarisht titullin kampion të fituar me meritë të plotë nga Partizani. Nën një atmosferë elektrizuese ...
InFokusi | 26-May-2019 20:51
26 vitet e pritjes morën fund këtë pasdite në stadiumin “Selman Stërmasi”, kur kapiteni Alban Hoxha ngriti lart edhe zyrtarisht titullin kampion të fituar me meritë të plotë nga Partizani. Nën një atmosferë elektrizuese ...

VIDEO: Partizani ndez kryeqytetin, ngre lart trofeun e titullit kampion!
Mbyllja e ndeshjes mes Partizanit dhe Kukësit u shoqërua edhe me ceremoninë e dorëzimit të trofeut të kampionit për klubin e kuq pas 26 vitesh pritje. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm, ...
GazetaTema | 26-May-2019 19:14
Mbyllja e ndeshjes mes Partizanit dhe Kukësit u shoqërua edhe me ceremoninë e dorëzimit të trofeut të kampionit për klubin e kuq pas 26 vitesh pritje. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm, ...

Tifozët e Partizanit në shesh për titullin kampion
Tifozët e Partizanit kanë “pushtuar” sot Tiranën, pasi skuadra e tyre ngriti pak më parë trofeun e kampionit në kampionatin shqiptar të futbollit. Nga stadiumi “Selman Stërmasi”, ku edhe u zhvillua ndeshja e parafundit ...
Gazeta Dita | 26-May-2019 20:41
Tifozët e Partizanit kanë “pushtuar” sot Tiranën, pasi skuadra e tyre ngriti pak më parë trofeun e kampionit në kampionatin shqiptar të futbollit. Nga stadiumi “Selman Stërmasi”, ku edhe u zhvillua ndeshja e parafundit ...

Partizani në festë madhështore, kapiteni Alban Hoxha ngre trofeun
Është duke u zhvilluar në “Selman Stërmasi” ceremonia e titullit kampion. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, së bashku me sekretarin e përgjithshëm, Ilir Shulku, i dhuruan medaljet lojtarëve dhe drejtuesve të ...
Telegraf | 26-May-2019 19:23
Është duke u zhvilluar në “Selman Stërmasi” ceremonia e titullit kampion. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, së bashku me sekretarin e përgjithshëm, Ilir Shulku, i dhuruan medaljet lojtarëve dhe drejtuesve të ...

Ndizet kryeqyeti, Partizanti ngre lart trofeun kampion pas 26 viteve
Partizani ka ngritur sot trofeun e kampionit pas 26 vitesh. Ceremonia e ngritjes së trofeut u zhvillua pas përfundimit të ndeshjes me Kukësin e cila u mbyll në barazim 1-1. Kupa u dorëzua në stadiumin Selman Stërmasi, ...
Lexo | 26-May-2019 20:17
Partizani ka ngritur sot trofeun e kampionit pas 26 vitesh. Ceremonia e ngritjes së trofeut u zhvillua pas përfundimit të ndeshjes me Kukësin e cila u mbyll në barazim 1-1. Kupa u dorëzua në stadiumin Selman Stërmasi, ...

Edi Rama uroi publikisht Erjon Braçen për fitoren e Partizanit! Olsi Rama: S`më erdhi inat
Që kur Partizani u shpall Kampion i Shqipërisë në futboll, kureshtja për t`i njohur nga afër “demat e kuq” u rrit në mënyrë të jashtëzakonshme! Të ftuar në “E Diell” në Top Channel , drejtori i këtij klubi Olsi Rama, ...
Portalb | 26-May-2019 20:02
Që kur Partizani u shpall Kampion i Shqipërisë në futboll, kureshtja për t`i njohur nga afër “demat e kuq” u rrit në mënyrë të jashtëzakonshme! Të ftuar në “E Diell” në Top Channel , drejtori i këtij klubi Olsi Rama, ...

Merr fund pritja 26-vjeçare, Partizani feston titullin nën një atmosferë spektakolare
26 vitet e pritjes morën fund këtë pasdite në stadiumin “Selman Stërmasi”, kur kapiteni Alban Hoxha ngriti lart edhe zyrtarisht titullin kampion të fituar me meritë të plotë nga Partizani. Nën një atmosferë elektrizuese ...
Zeri | 26-May-2019 19:44
26 vitet e pritjes morën fund këtë pasdite në stadiumin “Selman Stërmasi”, kur kapiteni Alban Hoxha ngriti lart edhe zyrtarisht titullin kampion të fituar me meritë të plotë nga Partizani. Nën një atmosferë elektrizuese ...

Merr fund pritja 26-vjeçare, festohet titulli nën një atmosferë spektakolare
26 vitet e pritjes morën fund këtë pasdite në stadiumin “Selman Stërmasi”, kur kapiteni Alban Hoxha ngriti lart edhe zyrtarisht titullin kampion të fituar me meritë të plotë nga Partizani. Nën një atmosferë elektrizuese ...
Kosova Sot | 26-May-2019 19:31
26 vitet e pritjes morën fund këtë pasdite në stadiumin “Selman Stërmasi”, kur kapiteni Alban Hoxha ngriti lart edhe zyrtarisht titullin kampion të fituar me meritë të plotë nga Partizani. Nën një atmosferë elektrizuese ...

Merr fund pritja 26-vjeçare, Partizani ngre titullin nën një atmosferë spektakolare
26 vitet e pritjes morën fund këtë pasdite në stadiumin “Selman Stërmasi”, kur kapiteni Alban Hoxha ngriti lart edhe zyrtarisht titullin kampion të fituar me meritë të plotë nga Partizani. Nën një atmosferë elektrizuese ...
Gazeta Express | 26-May-2019 19:23
26 vitet e pritjes morën fund këtë pasdite në stadiumin “Selman Stërmasi”, kur kapiteni Alban Hoxha ngriti lart edhe zyrtarisht titullin kampion të fituar me meritë të plotë nga Partizani. Nën një atmosferë elektrizuese ...

Merr fund pritja 26-vjeçare, Partizani ngre titullin nën një atmosferë spektakolare
26 vitet e pritjes morën fund këtë pasdite në stadiumin “Selman Stërmasi”, kur kapiteni Alban Hoxha ngriti lart edhe zyrtarisht titullin kampion të fituar me meritë të plotë nga Partizani. Nën një atmosferë elektrizuese ...
SuperSport | 26-May-2019 19:13
26 vitet e pritjes morën fund këtë pasdite në stadiumin “Selman Stërmasi”, kur kapiteni Alban Hoxha ngriti lart edhe zyrtarisht titullin kampion të fituar me meritë të plotë nga Partizani. Nën një atmosferë elektrizuese ...

“Toreadori” Armando Duka nesër përballë demave të kuq, zbret në fushë… i mundur!
Partizani do të ngrejë nesër pas 26 vitesh trofeun e kampionit, në takimin përballë ekipit të Kukësit në stadiumin “Selman Stermasi”. Një sfidë që pritet të ketë një interes mjaft të madh nga tifozeria e kuqe, e cila do ...
GazetaTema | 25-May-2019 16:22
Partizani do të ngrejë nesër pas 26 vitesh trofeun e kampionit, në takimin përballë ekipit të Kukësit në stadiumin “Selman Stermasi”. Një sfidë që pritet të ketë një interes mjaft të madh nga tifozeria e kuqe, e cila do ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved