ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 08:12

FOTO/ Maturantja nga Prishtina qe sot i la të gjithë pa fjalë

FOTO/ Maturantja nga Prishtina qe sot i la të gjithë pa fjalë
Orgesta Zeka është bukuroshja e cila shkëlqeu sot në mbrëmjen e saj të maturës. E veshur me një fustan të zi me gurë, e me flokë të valëzuaea Orgesta la të gjithë pa fjalë. Ajo shpreson se do të bëhet një mjeke e zonja. ...
Lexo | 26-May-2019 16:08
Orgesta Zeka është bukuroshja e cila shkëlqeu sot në mbrëmjen e saj të maturës. E veshur me një fustan të zi me gurë, e me flokë të valëzuaea Orgesta la të gjithë pa fjalë. Ajo shpreson se do të bëhet një mjeke e zonja. ...

Foto/ Këto janë fustanet ideale për mbrëmjen e maturës!
Zgjedhja e veshjes perfekte për mbrëmjen e maturës, është vendimi më i vështirë që marrim, para se të mbarojmë shkollën e mesme. Për këtë natë të paharrueshme, keni nevojë për veshjen më të bukur, më të përsosur, që të ...
Dritare | 26-May-2019 11:53
Zgjedhja e veshjes perfekte për mbrëmjen e maturës, është vendimi më i vështirë që marrim, para se të mbarojmë shkollën e mesme. Për këtë natë të paharrueshme, keni nevojë për veshjen më të bukur, më të përsosur, që të ...

Foto/ Vajza e Barack Obamës shkon në mbrëmjen e maturës dhe duket mahnitëse
Vajza më e vogël e Barack Obamës, Sasha shkoi të premten në mbrëmjen e maturës. Vajza e ish-presidentit të SHBA-së, dukej mahnitëse veshur me një fustan të zi, ndërsa pozonte në Uashington përpara diplomimit të saj nga ...
Dritare | 26-May-2019 09:31
Vajza më e vogël e Barack Obamës, Sasha shkoi të premten në mbrëmjen e maturës. Vajza e ish-presidentit të SHBA-së, dukej mahnitëse veshur me një fustan të zi, ndërsa pozonte në Uashington përpara diplomimit të saj nga ...

Kjo është maturantja nga Prishtina qe sot i la të gjithë pa fjalë
Orgesta Zeka është bukuroshja e cila shkëlqeu sot në mbrëmjen e saj të maturës. E veshur me një fustan të zi me gurë, e me flokë të valëzuaea Orgesta la të gjithë pa fjalë. Ajo shpreson se do të bëhet një mjeke e zonja. ...
InFokusi | 25-May-2019 22:08
Orgesta Zeka është bukuroshja e cila shkëlqeu sot në mbrëmjen e saj të maturës. E veshur me një fustan të zi me gurë, e me flokë të valëzuaea Orgesta la të gjithë pa fjalë. Ajo shpreson se do të bëhet një mjeke e zonja. ...

Kjo është maturantja nga Prishtina qe sot i la të gjithë pa fjalë
Orgesta Zeka është bukuroshja e cila shkëlqeu sot në mbrëmjen e saj të maturës. E veshur me një fustan të zi me gurë, e me flokë të valëzuaea Orgesta la të gjithë pa fjalë. Ajo shpreson se do të bëhet një mjeke e zonja. ...
Gazeta Express | 25-May-2019 21:31
Orgesta Zeka është bukuroshja e cila shkëlqeu sot në mbrëmjen e saj të maturës. E veshur me një fustan të zi me gurë, e me flokë të valëzuaea Orgesta la të gjithë pa fjalë. Ajo shpreson se do të bëhet një mjeke e zonja. ...

Mbesa e Fadil Vokrrit, ylli i mbrëmjes së maturës
E. Vokrri është mbesa e legjendës së futbollit shqiptar Fadil Vokrri. Ditë më parë ajo kishte maturën, ku kishte zgjedhur një fustan ngjyrë të zezë në atë ditë të rëndësishme për të. Fustan i zi, i gjatë, i cili i ...
Gazeta Express | 25-May-2019 16:14
E. Vokrri është mbesa e legjendës së futbollit shqiptar Fadil Vokrri. Ditë më parë ajo kishte maturën, ku kishte zgjedhur një fustan ngjyrë të zezë në atë ditë të rëndësishme për të. Fustan i zi, i gjatë, i cili i ...

Foto/ Zaimina Vasjari nxjerr në pah format trupore
Më në fundit temperaturat u rritën dhe koha e plazhit po afron. Instagrami ynë do të fillojë të mbushte plot me foto të bukura nga plazhi, nga vipat tanë të cilët shijojnë pushimet që me çeljen e sezonit veror. Sot, ...
Dritare | 25-May-2019 15:11
Më në fundit temperaturat u rritën dhe koha e plazhit po afron. Instagrami ynë do të fillojë të mbushte plot me foto të bukura nga plazhi, nga vipat tanë të cilët shijojnë pushimet që me çeljen e sezonit veror. Sot, ...

Erisa, mbesa e Fadil Vokrrit shkëlqeu në mbrëmjen e maturës
Erisa Vokrri është mbesa e legjendës së futbollit shqiptar Fadil Vokrri. Ditë më parë ajo kishte maturën, ku kishte zgjedhur një fustan ngjyrë të zezë në atë ditë të rëndësishme për të. Fustan i zi, i gjatë, i cili i ...
Gazeta Observer | 25-May-2019 15:03
Erisa Vokrri është mbesa e legjendës së futbollit shqiptar Fadil Vokrri. Ditë më parë ajo kishte maturën, ku kishte zgjedhur një fustan ngjyrë të zezë në atë ditë të rëndësishme për të. Fustan i zi, i gjatë, i cili i ...

Blake publikon hitin e kësaj vere – “Nikotina”
Erisa Vokrri është mbesa e legjendës së futbollit shqiptar Fadil Vokrri. Ditë më parë ajo kishte maturën, ku kishte zgjedhur një fustan ngjyrë të zezë në atë ditë të rëndësishme për të. Fustan i zi, i gjatë, i cili i ...
GazetaBlic | 25-May-2019 14:48
Erisa Vokrri është mbesa e legjendës së futbollit shqiptar Fadil Vokrri. Ditë më parë ajo kishte maturën, ku kishte zgjedhur një fustan ngjyrë të zezë në atë ditë të rëndësishme për të. Fustan i zi, i gjatë, i cili i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved