ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/06/2019 22:29

Dua Lipa me miken e saj në bikini, duken si motra

Dua Lipa me miken e saj në bikini, duken si motra
Dua Lipa është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara momentalisht. Ajo po vazhdon të ngjes shkallët e suksesit, teksa gjen kohë edhe për argëtim. Ylli kosovar, së fundmi në llogaritë e saj sociale ka ...
Indeks Online | 26-May-2019 20:38
Dua Lipa është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara momentalisht. Ajo po vazhdon të ngjes shkallët e suksesit, teksa gjen kohë edhe për argëtim. Ylli kosovar, së fundmi në llogaritë e saj sociale ka ...

30 milionë ndjekësa në Instagram, Dua Lipa i falenderon fansat më foto të veçantë
Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme në botë. Ajo suksesin e saj e tregon çdo ditë me këngët e saj dhe me çmimet që merr vazhdimisht. Një pjesë e suksesit të saj vjen dhe nga fansat të cilët e ...
Dritare | 26-May-2019 18:21
Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme në botë. Ajo suksesin e saj e tregon çdo ditë me këngët e saj dhe me çmimet që merr vazhdimisht. Një pjesë e suksesit të saj vjen dhe nga fansat të cilët e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved