ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 14:28

Nora mahnit me dukjen e saj në fotografitë e reja

Nora mahnit me dukjen e saj në fotografitë e reja
Krahas të qenit një këngëtare e suksesshme, Nora Istrefi i kushton shumë rëndësi edhe dukjes së saj. Kjo bën që në secilën paraqitje skenike apo në setet e ndryshme të fotografive, ajo arrin të marrë vëmendjen e fansave ...
Telegrafi | 26-May-2019 21:51
Krahas të qenit një këngëtare e suksesshme, Nora Istrefi i kushton shumë rëndësi edhe dukjes së saj. Kjo bën që në secilën paraqitje skenike apo në setet e ndryshme të fotografive, ajo arrin të marrë vëmendjen e fansave ...

Dua poston një fotografi nga fëmijëria, teksa kalon shifrën prej 30 milionë ndjekësish në Instagram
Dua Lipa vazhdon në ngritet vazhdimisht në karrierën e saj muzikore, ndërkohë që numri i fansave të saj është në rritje të vazhdueshme. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka kaluar shifrën prej 30 milionë ndjekësish ...
Telegrafi | 26-May-2019 21:43
Dua Lipa vazhdon në ngritet vazhdimisht në karrierën e saj muzikore, ndërkohë që numri i fansave të saj është në rritje të vazhdueshme. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka kaluar shifrën prej 30 milionë ndjekësish ...

Forma fizike e Jennifer Lopez para fillimit të turneut muzikor
Jennifer Lopez gjithmonë vlerësohet për linjat trupore, mirëpo këngëtarja dëshiron të jetë në formën maksimale fizike para nisjes për në turne. Muzikantja dhe aktorja, e cila në korrik mbush 50 vjet, duket shumë më e re ...
Telegrafi | 26-May-2019 20:09
Jennifer Lopez gjithmonë vlerësohet për linjat trupore, mirëpo këngëtarja dëshiron të jetë në formën maksimale fizike para nisjes për në turne. Muzikantja dhe aktorja, e cila në korrik mbush 50 vjet, duket shumë më e re ...

“Mendoj se i gjithë sekreti im është te flokët” – Gena rrëfen momentin kur ia prenë ato
Nëse ka një element që e identifikon këngëtarin Gena në paraqitjen skenike të tij, ato janë flokët. Pyetja që lind është: A i ka prerë ndonjëherë flokët ai? Teksa ishte në “E Diell”, këngëtari ndër të tjera kujtoi me ...
Telegrafi | 26-May-2019 17:43
Nëse ka një element që e identifikon këngëtarin Gena në paraqitjen skenike të tij, ato janë flokët. Pyetja që lind është: A i ka prerë ndonjëherë flokët ai? Teksa ishte në “E Diell”, këngëtari ndër të tjera kujtoi me ...

Dua Lipa arrin 30 milionë ndjekës në Instagram, ka një mesazh për ta
Këngëtarja shqiptare shumë e dashur edhe prej publikut ndërkombëtar ka arritur 30 milionë ndjekës në ‘Instagram’, shkruan . “30 milionë!!! Faleminderit. Jam e lumtur që jam gjallë, duke bërë muzikën që dëshiroj, me ...
Lajminet | 26-May-2019 22:46
Këngëtarja shqiptare shumë e dashur edhe prej publikut ndërkombëtar ka arritur 30 milionë ndjekës në ‘Instagram’, shkruan . “30 milionë!!! Faleminderit. Jam e lumtur që jam gjallë, duke bërë muzikën që dëshiroj, me ...

Fotografia e fundit e Jennifer Lopez mund ta bëjë nervoz burrin e saj
Mosha për Jennifer Lopez është vetëm numër, 49-vjeçarja është duke punuar shumë për ta ruajtur formën e saj fizike, shkruan . Ylli televiziv ka publikuar disa fotografi ku shihet duke ushtruar në palestër, dhe vijat e ...
Lajminet | 26-May-2019 22:26
Mosha për Jennifer Lopez është vetëm numër, 49-vjeçarja është duke punuar shumë për ta ruajtur formën e saj fizike, shkruan . Ylli televiziv ka publikuar disa fotografi ku shihet duke ushtruar në palestër, dhe vijat e ...

Dua poston një fotografi nga fëmijëria
Dua Lipa vazhdon në ngritet vazhdimisht në karrierën e saj muzikore, ndërkohë që numri i fansave të saj është në rritje të vazhdueshme. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka kaluar shifrën prej 30 milionë ndjekësish ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 22:22
Dua Lipa vazhdon në ngritet vazhdimisht në karrierën e saj muzikore, ndërkohë që numri i fansave të saj është në rritje të vazhdueshme. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka kaluar shifrën prej 30 milionë ndjekësish ...

Balotelli i thotë lamtumirë Marseilles
Mario Balotelli ka dërguar një mesazh lamtumirës te Marsille, pasi kontrata e tij me skuadrën franceze ka përfunduar para pak ditësh. Ish-sulmuesi i kombëtares së Italisë u bashkua me klubin francez në janar të këtij ...
Telegrafi | 26-May-2019 16:48
Mario Balotelli ka dërguar një mesazh lamtumirës te Marsille, pasi kontrata e tij me skuadrën franceze ka përfunduar para pak ditësh. Ish-sulmuesi i kombëtares së Italisë u bashkua me klubin francez në janar të këtij ...

Nora mahnit me dukjen e saj në fotografitë e reja
Krahas të qenit një këngëtare e suksesshme, Nora Istrefi i kushton shumë rëndësi edhe dukjes së saj. Nora shfaqet e veshur me një fustan të zi të gjatë dhe duket për mrekulli, ashtu që pos dhjetëra mijëra pëlqimeve që ...
Arbresh | 26-May-2019 22:13
Krahas të qenit një këngëtare e suksesshme, Nora Istrefi i kushton shumë rëndësi edhe dukjes së saj. Nora shfaqet e veshur me një fustan të zi të gjatë dhe duket për mrekulli, ashtu që pos dhjetëra mijëra pëlqimeve që ...

JLo fillon përgatitjet fizike për turneun muzikor (FOTO)
Jennifer Lopez po sfidon moshën me linjat trupore, pasiqë vazhdimisht kujdeset për fizikun e saj. Këtë po e bën edhe para nisjes së turneut muzikor, transmeton Klan Kosova. Gjatë fundjavës, ajo i ka publikuar disa ...
Klan Kosova | 26-May-2019 22:06
Jennifer Lopez po sfidon moshën me linjat trupore, pasiqë vazhdimisht kujdeset për fizikun e saj. Këtë po e bën edhe para nisjes së turneut muzikor, transmeton Klan Kosova. Gjatë fundjavës, ajo i ka publikuar disa ...

Nora mahnit me dukjen e saj në fotografitë e reja
Krahas të qenit një këngëtare e suksesshme, Nora Istrefi i kushton shumë rëndësi edhe dukjes së saj. Kjo bën që në secilën paraqitje skenike apo në setet e ndryshme të fotografive, ajo arrin të marrë vëmendjen e fansave ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 22:06
Krahas të qenit një këngëtare e suksesshme, Nora Istrefi i kushton shumë rëndësi edhe dukjes së saj. Kjo bën që në secilën paraqitje skenike apo në setet e ndryshme të fotografive, ajo arrin të marrë vëmendjen e fansave ...

Dua Lipa arrin 30 milionë ndjekës, ka një falënderim publik (FOTO)
Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa, ka arritur 30 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram. Pas këtij lajmi të mirë, artistja pati një falënderim publik për të gjithë ata që e ndjekin. “30 milionë. ...
Prive | 26-May-2019 22:06
Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa, ka arritur 30 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram. Pas këtij lajmi të mirë, artistja pati një falënderim publik për të gjithë ata që e ndjekin. “30 milionë. ...

Stresi bën postim prekës me vargjet e shkruara nga burgu
Arkimend Lushaj është një reper shumë i dashur dhe i suksesshëm për të gjithë shqiptarët, të cilat këngët e tij i dëgjojmë shpesh në vende të ndryshme. I njohur ndryshe në botën e muzikes si Stresi, qëndron akoma pas ...
Arbresh | 26-May-2019 21:43
Arkimend Lushaj është një reper shumë i dashur dhe i suksesshëm për të gjithë shqiptarët, të cilat këngët e tij i dëgjojmë shpesh në vende të ndryshme. I njohur ndryshe në botën e muzikes si Stresi, qëndron akoma pas ...

Jennifer Lopez bëhet gati për koncerte, tregon trupin seksi duke ushtruar
Jennifer Lopez gjithmonë vlerësohet për linjat trupore, mirëpo këngëtarja dëshiron të jetë në formën maksimale fizike para nisjes për në turne. Muzikantja dhe aktorja, e cila në korrik mbush 50 vjet, duket shumë më e re ...
Gazeta Express | 26-May-2019 21:20
Jennifer Lopez gjithmonë vlerësohet për linjat trupore, mirëpo këngëtarja dëshiron të jetë në formën maksimale fizike para nisjes për në turne. Muzikantja dhe aktorja, e cila në korrik mbush 50 vjet, duket shumë më e re ...

Edhe Aurela Hoxha në Festivalin e Kanës
Të shumtë janë shqiptarët që kanë vizituar qytetin e Kanës së fundmi, për Festivalin e Filmit. Njëra ndër to është edhe modelja e njohur shqiptare, Aurela Hxoha, e cila ka qenë pjesëmarrëse në një prej netëve të ...
Telegrafi | 26-May-2019 15:38
Të shumtë janë shqiptarët që kanë vizituar qytetin e Kanës së fundmi, për Festivalin e Filmit. Njëra ndër to është edhe modelja e njohur shqiptare, Aurela Hxoha, e cila ka qenë pjesëmarrëse në një prej netëve të ...

Dua Lipa fillon pushimet – sjell foto me bikini
Pas prezantimit në festivalin e Kanës, shumica e artistave filluan pushimet. Njësoj veproj edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, njofton Klan Kosova. Dua ka publikuar një fotografi në Instagram ...
Klan Kosova | 26-May-2019 20:10
Pas prezantimit në festivalin e Kanës, shumica e artistave filluan pushimet. Njësoj veproj edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, njofton Klan Kosova. Dua ka publikuar një fotografi në Instagram ...

Muriqi falënderon të gjithë pas një super sezoni në Superligën e Turqisë
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër një formë të mrekullueshme. Anëtari i skuadrës turke Rizespor, ka arritur të shkëlqejë këtë edicion në elitën e futbollit turk. 25-vjeçari e ka ...
Telegrafi | 26-May-2019 15:31
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër një formë të mrekullueshme. Anëtari i skuadrës turke Rizespor, ka arritur të shkëlqejë këtë edicion në elitën e futbollit turk. 25-vjeçari e ka ...

Madhështore, tifozët e Galatasarayt e ndezin atmosferën kur “Perandori Terim” futet në stadium për festën e titullit
Trajneri i njohur turk, Fatih Terim, është shumë i dashuruar nga tifozët e skuadrës së Galatasarayt. Galatasaray ka fituar gjatë javës së kaluar titullin kampion në Superligën Turke pas një gare të ashpër me Istanbul ...
Telegrafi | 26-May-2019 15:00
Trajneri i njohur turk, Fatih Terim, është shumë i dashuruar nga tifozët e skuadrës së Galatasarayt. Galatasaray ka fituar gjatë javës së kaluar titullin kampion në Superligën Turke pas një gare të ashpër me Istanbul ...

Elgit Doda fillon punimet për këngën e radhës
Elgit Doda po vazhdon me një ritëm të lartë të sjell projekte të ndryshme muzikore. Me fotografinë që këngëtari publikoi në rrjetin social Instagram, ka gëzuar ndjekësit e tij me paralajmërimin për një këngë të re. Ai ...
Arbresh | 26-May-2019 19:41
Elgit Doda po vazhdon me një ritëm të lartë të sjell projekte të ndryshme muzikore. Me fotografinë që këngëtari publikoi në rrjetin social Instagram, ka gëzuar ndjekësit e tij me paralajmërimin për një këngë të re. Ai ...

Moderatorja e sportit, Qeqa Krelani tregon momentin e sikletshëm kur e kishte quajtur Zhegrovën “idiot” në transmetim direkt
Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, bashkë me të motrën e saj, moderatoren e sportit, Qeqa Krelanin, kanë qenë të ftuara së fundmi në “Xing meErmalin”. Gjersa Flaka erdhi si mysafire, Qeqa ishte e ftuara e Ermalit në ...
Telegrafi | 26-May-2019 14:53
Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, bashkë me të motrën e saj, moderatoren e sportit, Qeqa Krelanin, kanë qenë të ftuara së fundmi në “Xing meErmalin”. Gjersa Flaka erdhi si mysafire, Qeqa ishte e ftuara e Ermalit në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved