ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 15:02

Dasma përrallore e Alban Skënderaj dhe Miram Canit – Foto

Dasma përrallore e Alban Skënderaj dhe Miram Canit – Foto
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë kurorëzuar dashurinë e tyre dhe janë zyrtarisht burrë e grua!
Top Channel | 26-May-2019 14:22
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë kurorëzuar dashurinë e tyre dhe janë zyrtarisht burrë e grua!

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani: 12 vite që të quheshim burrë e grua
Zyrtarisht dy këngëtarët Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë martuar në datën 7 Maj në ishujt Maldive. Pak orë më parë ka qenë Albani ai që ka ndarë disa foto nga ceremonia me ndjekësit e tij në Instagram, shoqëruar me ...
TV Klan | 26-May-2019 16:55
Zyrtarisht dy këngëtarët Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë martuar në datën 7 Maj në ishujt Maldive. Pak orë më parë ka qenë Albani ai që ka ndarë disa foto nga ceremonia me ndjekësit e tij në Instagram, shoqëruar me ...

“Po, derisa vdekja të na ndajë”, martohen Alban Skënderaj dhe Miriam Cani
Pas 12 viteve lidhje, çifti i famshëm Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre, në 7 maj 2019, por vetëm sot e bënë publike. Lajmine ka bërë të ditur vetë çifti në rrjetet sociale, ku ...
Telegraf | 26-May-2019 13:31
Pas 12 viteve lidhje, çifti i famshëm Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre, në 7 maj 2019, por vetëm sot e bënë publike. Lajmine ka bërë të ditur vetë çifti në rrjetet sociale, ku ...

Pas 12 vitesh, martohen Miriam dhe Albani
Duket se pas 12 vitesh në një marrëdhënie të lumtur, ata kanë vendosur të bëjnë celebrime. Miriami ka publikuar ditën e sotme disa foto e veshur me fustan të bardhë dhe përbri tyre ka bërë një dedikim plot dashuri. “PO! ...
Lapsi | 26-May-2019 14:08
Duket se pas 12 vitesh në një marrëdhënie të lumtur, ata kanë vendosur të bëjnë celebrime. Miriami ka publikuar ditën e sotme disa foto e veshur me fustan të bardhë dhe përbri tyre ka bërë një dedikim plot dashuri. “PO! ...

Dasma përrallore e Alban Skënderaj dhe Miram Canit në Maldive
Kengetaret Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martese dhe tashme janë zyrtarisht burrë e grua! Të dy kanë ndarë me ndjekësat e tyre disa foto nga momentet e dasmës, ku shfaqen së bashku ...
Lajmi i Fundit | 26-May-2019 19:38
Kengetaret Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martese dhe tashme janë zyrtarisht burrë e grua! Të dy kanë ndarë me ndjekësat e tyre disa foto nga momentet e dasmës, ku shfaqen së bashku ...

FOTOT: “Po … deri sa vdekja te na ndaje!”, Alban Skënderaj martohet pas 12 vitesh bashkëjetesë me Miriam Canin
Pas 12 vitesh bashkë, Miriam dhe Albani kanë celebruar zyrtarisht dashurinë e tyre. Në një postim në Facebook, Albani shkruan se dy të dashuruarit i kanë thënë përgjithmonë PO njëri tjetrin që nga momenti i puthjes së ...
GazetaTema | 26-May-2019 12:16
Pas 12 vitesh bashkë, Miriam dhe Albani kanë celebruar zyrtarisht dashurinë e tyre. Në një postim në Facebook, Albani shkruan se dy të dashuruarit i kanë thënë përgjithmonë PO njëri tjetrin që nga momenti i puthjes së ...

Miriami dhe Albani kurorëzuan dashurinë me martesë, fotot nga dasma përrallore (FOTO)
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë zyrtarisht burrë e grua! E papritur? Edhe për ne! pak minuta më parë, Miriami ka bërë të ditur lajmin e ëmbël duke publikuar disa foto nga dasma përrallore, e cila u organizua në ...
Portalb | 26-May-2019 15:18
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë zyrtarisht burrë e grua! E papritur? Edhe për ne! pak minuta më parë, Miriami ka bërë të ditur lajmin e ëmbël duke publikuar disa foto nga dasma përrallore, e cila u organizua në ...

Pas 12 vitesh bashkë, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj zyrtarisht të martuar; Ceremonia e rrallë në ishullin e pabanuar
Pas 12 vitesh së bashku, madje prindër të një vajze të vogël, Ameli, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë kurorëzuar zyrtarisht lidhjen e tyre me një martesë. Ata i kanë thënë ‘po’ njëri-tjetrit në një ceremoni të ...
Politiko | 26-May-2019 14:02
Pas 12 vitesh së bashku, madje prindër të një vajze të vogël, Ameli, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë kurorëzuar zyrtarisht lidhjen e tyre me një martesë. Ata i kanë thënë ‘po’ njëri-tjetrit në një ceremoni të ...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kurorëzojnë dashurinë me martesë
Miriam Cani i ka thënë ‘Po’ bashkëshortit të saj, Alban Skënderajt. Miriam Cani i ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram në të cilat shihet me bashkëshortin e saj, Alban Skënderajn dhe vajzën e tyre Ameli, ...
Zeri | 26-May-2019 13:20
Miriam Cani i ka thënë ‘Po’ bashkëshortit të saj, Alban Skënderajt. Miriam Cani i ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram në të cilat shihet me bashkëshortin e saj, Alban Skënderajn dhe vajzën e tyre Ameli, ...

“Po, derisa vdekja të na ndajë”, martohen Alban Skënderaj dhe Miriam Cani
Çifti i famshëm Alban Skënderaj dhe Miriam Cani pas 12 vitesh lidhje, kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre, në 7 maj 2019, por vetëm sot e bënë publike. Lajmi është konfirmuar nga vetë çifti në rrjetet sociale, ...
Arbresh | 26-May-2019 12:50
Çifti i famshëm Alban Skënderaj dhe Miriam Cani pas 12 vitesh lidhje, kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre, në 7 maj 2019, por vetëm sot e bënë publike. Lajmi është konfirmuar nga vetë çifti në rrjetet sociale, ...

Elvana Gjata vjen me poza joshëse nga Roma!
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë martuar! Propozimi pas 12 viteve ka ndodhur përgjatë pushimeve të çiftit në Maldive me vajzën e tyre Ameli. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja Cani përmes një postimi të gjatë në ...
GazetaBlic | 26-May-2019 12:35
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë martuar! Propozimi pas 12 viteve ka ndodhur përgjatë pushimeve të çiftit në Maldive me vajzën e tyre Ameli. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja Cani përmes një postimi të gjatë në ...

Martohen Alban Skënderaj dhe Miriam Cani
Çifti i famshëm Alban Skënderaj dhe Miriam Cani pas 12 vitesh lidhje, kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre, në 7 maj 2019, por vetëm sot e bënë publike. . Lajmi është konfirmuar nga vetë çifti në rrjetet sociale, ...
Alsat-M | 26-May-2019 12:18
Çifti i famshëm Alban Skënderaj dhe Miriam Cani pas 12 vitesh lidhje, kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre, në 7 maj 2019, por vetëm sot e bënë publike. . Lajmi është konfirmuar nga vetë çifti në rrjetet sociale, ...

Tentuan ta mbajnë të fshehtë, dalin fotot e dasmës së Albanit me Miriamin
Pas shumë vitesh bashkë, një dashurie të konsoliduar dhe një vajze bashkë, çifti i njohur i këngëtarëve Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, janë zyrtarisht burrë dhe grua. Çifti janë martuar në fshehtësi disa javë më parë, ...
Lexo | 26-May-2019 12:12
Pas shumë vitesh bashkë, një dashurie të konsoliduar dhe një vajze bashkë, çifti i njohur i këngëtarëve Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, janë zyrtarisht burrë dhe grua. Çifti janë martuar në fshehtësi disa javë më parë, ...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kurorëzojnë dashurinë e tyre pas 12 vitesh lidhje
Janë padyshim dy prej artistëve më të dashur dhe më të suksesshëm shqiptar. Alban Skënderja dhe Miriam Cani përveç karrierave janë edhe një shembull i dashurisë, harmonisë dhe kanë një familje të mrekullueshme, shkruan ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 12:09
Janë padyshim dy prej artistëve më të dashur dhe më të suksesshëm shqiptar. Alban Skënderja dhe Miriam Cani përveç karrierave janë edhe një shembull i dashurisë, harmonisë dhe kanë një familje të mrekullueshme, shkruan ...

Martohen Miriam Cani dhe Alban Skenderaj (FOTO)
Çifti i njohur i këngëtarëve nga Shqipëria, Miriam Cani dhe Alban Skenderaj, i kanë thënë po njëri-tjetrit më 7 maj. Ata të dy janë martuar pas 12 vitesh lidhje. Këtë e bëri të ditur vetë këngëtarja Cani ku tha se iu ...
InFokusi | 26-May-2019 12:03
Çifti i njohur i këngëtarëve nga Shqipëria, Miriam Cani dhe Alban Skenderaj, i kanë thënë po njëri-tjetrit më 7 maj. Ata të dy janë martuar pas 12 vitesh lidhje. Këtë e bëri të ditur vetë këngëtarja Cani ku tha se iu ...

Albani dhe Miriami janë martuar, këto janë fotot e dasmës
Janë padyshim dy prej artistëve më të dashur dhe më të suksesshëm shqiptar. Alban Skënderja dhe Miriam Cani përveç karrierave janë edhe një shembull i dashurisë, harmonisë dhe kanë një familje të mrekullueshme. Por, ...
Gazeta Express | 26-May-2019 11:55
Janë padyshim dy prej artistëve më të dashur dhe më të suksesshëm shqiptar. Alban Skënderja dhe Miriam Cani përveç karrierave janë edhe një shembull i dashurisë, harmonisë dhe kanë një familje të mrekullueshme. Por, ...

Martohen Miriam Cani dhe Alban Skenderaj (FOTO)
Çifti i njohur i këngëtarëve nga Shqipëria, Miriam Cani dhe Alban Skenderaj, i kanë thënë po njëri-tjetrit më 7 maj. Ata të dy janë martuar pas 12 vitesh lidhje, njofton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur vetë këngëtarja ...
Klan Kosova | 26-May-2019 11:53
Çifti i njohur i këngëtarëve nga Shqipëria, Miriam Cani dhe Alban Skenderaj, i kanë thënë po njëri-tjetrit më 7 maj. Ata të dy janë martuar pas 12 vitesh lidhje, njofton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur vetë këngëtarja ...

Foto/ 12 vjet bashkë, martohen Miriam Cani dhe Alban Skënderaj
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj i kanë thënë “PO” njëri-tjetrit, më 7 maj 2019. Këtë lajm të bukur e shpërndan me ndjekësit vetë këngëtari shqiptar, përmes një postimi në Instagram. Ndërsa publikon foto nga ceremonia ...
Dritare | 26-May-2019 11:50
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj i kanë thënë “PO” njëri-tjetrit, më 7 maj 2019. Këtë lajm të bukur e shpërndan me ndjekësit vetë këngëtari shqiptar, përmes një postimi në Instagram. Ndërsa publikon foto nga ceremonia ...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kurorëzojnë dashurinë e tyre pas 12 vitesh lidhje [Foto]
Janë padyshim dy prej artistëve më të dashur dhe më të suksesshëm shqiptar. Alban Skënderja dhe Miriam Cani përveç karrierave janë edhe një shembull i dashurisë, harmonisë dhe kanë një familje të mrekullueshme, shkruan ...
Albportali | 26-May-2019 11:45
Janë padyshim dy prej artistëve më të dashur dhe më të suksesshëm shqiptar. Alban Skënderja dhe Miriam Cani përveç karrierave janë edhe një shembull i dashurisë, harmonisë dhe kanë një familje të mrekullueshme, shkruan ...

12 vite bashkë, martohen Miriam Cani dhe Alban Skënderaj (FOTO)
View this post on Instagram PO! U deshen 12 vite qe te quheshim zyrtarisht Burre e Grua por ne zemer kemi qene dhe jemi ende ata dy te rinj endrrimtare qe pertej ceremonive gjithmone e kane ndjere thelle ne shpirt se ...
Lajmi i Fundit | 26-May-2019 11:31
View this post on Instagram PO! U deshen 12 vite qe te quheshim zyrtarisht Burre e Grua por ne zemer kemi qene dhe jemi ende ata dy te rinj endrrimtare qe pertej ceremonive gjithmone e kane ndjere thelle ne shpirt se ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved