ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/04/2020 02:39

Reshje shiu dhe stuhi të izoluara? Ja parashikimi i motit për sot 24 maj 2019

Reshje shiu dhe stuhi të izoluara? Ja parashikimi i motit për sot 24 maj 2019
Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të pasohen nga reshje shiu dhe stuhi të izoluara . Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me ...
Telegraf | 24-May-2019 09:00
Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të pasohen nga reshje shiu dhe stuhi të izoluara . Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me ...

Moti për ditën e premte, 24 maj 2019!
Shqipëria këtë të premte mbetet nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare ku më të dukshme kthjellimet paraqiten në Ultësirën Perëndimore. Mesdita dhe në vijim sjellim shtim të vranësirave duke gjeneruar ...
VizionPlus | 24-May-2019 07:56
Shqipëria këtë të premte mbetet nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare ku më të dukshme kthjellimet paraqiten në Ultësirën Perëndimore. Mesdita dhe në vijim sjellim shtim të vranësirave duke gjeneruar ...

Mot me diell sot në Shqipëri
Moti për ditën e sotme në Shqipëri do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, më pas prej orëve të drekës deri në ato të pasdites do të ketë shtim vranësirash mesatare dhe të dendura. Sipas Shërbimit ...
Telegrafi | 24-May-2019 08:10
Moti për ditën e sotme në Shqipëri do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, më pas prej orëve të drekës deri në ato të pasdites do të ketë shtim vranësirash mesatare dhe të dendura. Sipas Shërbimit ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë veriperëndimore. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut, sidomos në pjesën perëndimore të vendit. ...
Telegrafi | 24-May-2019 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë veriperëndimore. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut, sidomos në pjesën perëndimore të vendit. ...

Gjatë fundjavës mot i ngrohtë dhe destabilitet i mundshëm
Shkup, 24 maj – Mot të ngrohtë me reshje të rrëmbyeshme lokale na pret gjatë fundjavës së zgjatur. Meteorologët për sot, në orët e pasdites paralajmërojnë mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale të shiut, ...
Koha.mk | 24-May-2019 11:28
Shkup, 24 maj – Mot të ngrohtë me reshje të rrëmbyeshme lokale na pret gjatë fundjavës së zgjatur. Meteorologët për sot, në orët e pasdites paralajmërojnë mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale të shiut, ...

Ulen temperaturat, ja si do të jetë moti sot!
Moti për sot parashikohet me vranësira të shpeshta të cilat do të dominojnë në të gjithë vendin. Më të dendura paraqiten në ekstremin verior. Mesdita do të sjellë shtrirje të reshjeve në të gjithë vendin. Zonat lindore ...
Dritare | 09-Apr-2019 08:00
Moti për sot parashikohet me vranësira të shpeshta të cilat do të dominojnë në të gjithë vendin. Më të dendura paraqiten në ekstremin verior. Mesdita do të sjellë shtrirje të reshjeve në të gjithë vendin. Zonat lindore ...

Gjatë fundjavës mot i ngrohtë dhe destabilitet i mundshëm
Mot të ngrohtë me reshje të rrëmbyeshme lokale na pret gjatë fundjavës së zgjatur. Meteorologët për sot, në orët e pasdites paralajmërojnë mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale të shiut, bubullima dhe erë të ...
TetovaSot | 24-May-2019 10:06
Mot të ngrohtë me reshje të rrëmbyeshme lokale na pret gjatë fundjavës së zgjatur. Meteorologët për sot, në orët e pasdites paralajmërojnë mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale të shiut, bubullima dhe erë të ...

Bien temperaturat, sot mot me shi
?Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me reshje lokale shiu. Për sot, reshjet mund të jenë në formë rrebeshi. Temperaturat minimale ...
Telegrafi | 24-May-2019 07:22
?Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me reshje lokale shiu. Për sot, reshjet mund të jenë në formë rrebeshi. Temperaturat minimale ...

Gjatë fundjavës mot i ngrohtë dhe destabilitet i mundshëm
Shkup, 24 maj 2019 (MEDIAL) – Mot të ngrohtë me reshje të rrëmbyeshme lokale na pret gjatë fundjavës së zgjatur. Meteorologët për sot, në orët e pasdites paralajmërojnë mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale të ...
Medial | 24-May-2019 09:50
Shkup, 24 maj 2019 (MEDIAL) – Mot të ngrohtë me reshje të rrëmbyeshme lokale na pret gjatë fundjavës së zgjatur. Meteorologët për sot, në orët e pasdites paralajmërojnë mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale të ...

Gjatë ditës do ju shoqërojnë vranësira dhe reshje të shiut
Moti në vend do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut ku do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë nga 11 deri 17 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të ...
Gazeta Express | 24-May-2019 09:37
Moti në vend do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut ku do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë nga 11 deri 17 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të ...

Moti surprizon sërisht, rikthehen reshjet e shiut
Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të pasohen nga reshje shiu dhe stuhi të izoluara . Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me ...
Lajmi i Fundit | 24-May-2019 09:16
Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të pasohen nga reshje shiu dhe stuhi të izoluara . Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me ...

Moti për ditën e premte, 24 maj 2019!
Shqipëria këtë të premte mbetet nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare ku më të dukshme kthjellimet paraqiten në Ultësirën Perëndimore. Mesdita dhe në vijim sjellim shtim të vranësirave duke gjeneruar ...
Medial | 24-May-2019 09:16
Shqipëria këtë të premte mbetet nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare ku më të dukshme kthjellimet paraqiten në Ultësirën Perëndimore. Mesdita dhe në vijim sjellim shtim të vranësirave duke gjeneruar ...

Mot kryesisht me vranësira
Sot në Maqedoni po mban mot kryesisht me vranësira. Parashikohet që nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, me shpejtësi 3 km/h. Temperatura minimale e ditës pritet të jetë 4 gradë celsius, ndërsa ...
Shenja | 24-Nov-2018 09:06
Sot në Maqedoni po mban mot kryesisht me vranësira. Parashikohet që nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, me shpejtësi 3 km/h. Temperatura minimale e ditës pritet të jetë 4 gradë celsius, ndërsa ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë veriperëndimore. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut, sidomos në pjesën perëndimore të vendit. ...
Arbresh | 24-May-2019 08:26
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë veriperëndimore. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut, sidomos në pjesën perëndimore të vendit. ...

Ndryshojnë temperaturat në Kosovë
Ka ndryshuar situata meteorologjike. Sipas raportit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, mund të ketë edhe reshje shiu. Fushat me presion të ulët atmosferik të cilat kanë përfshirë vendin nuk do të jenë stabile, ...
Zeri | 02-Mar-2019 08:19
Ka ndryshuar situata meteorologjike. Sipas raportit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, mund të ketë edhe reshje shiu. Fushat me presion të ulët atmosferik të cilat kanë përfshirë vendin nuk do të jenë stabile, ...

Moti sot, kryesisht me vranësira
Moti sot në Kosovë, parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Gjithashtu priten disa reshje të dobëta përgjatë ditës. Era do fryj nga Veri-Lindja deri 25 km/h. Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të ...
Arbresh | 25-Sep-2016 09:05
Moti sot në Kosovë, parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Gjithashtu priten disa reshje të dobëta përgjatë ditës. Era do fryj nga Veri-Lindja deri 25 km/h. Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të ...

Moti për ditën e sotme
Sot dhe nesër do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me reshje lokale shiu. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, reshjet mund të jenë në formë rrebeshi gjatë ditës së sotme, ndërsa të shtunën nuk ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 08:02
Sot dhe nesër do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me reshje lokale shiu. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, reshjet mund të jenë në formë rrebeshi gjatë ditës së sotme, ndërsa të shtunën nuk ...

Moti sot në Shqipëri
Moti për ditën e sotme në Shqipëri do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, më pas prej orëve të drekës deri në ato të pasdites do të ketë shtim vranësirash mesatare dhe të dendura.
Kosova Press | 24-May-2019 07:48
Moti për ditën e sotme në Shqipëri do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, më pas prej orëve të drekës deri në ato të pasdites do të ketë shtim vranësirash mesatare dhe të dendura.

Moti sot mund të sjellë ndryshime
?Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me reshje lokale shiu. Të premten mund të ketë riga lokale shiu, ndërsa të shtunën do të jetë mot ...
Lajminet | 24-May-2019 07:33
?Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me reshje lokale shiu. Të premten mund të ketë riga lokale shiu, ndërsa të shtunën do të jetë mot ...

Parashikimi i motit, e premte, 24 maj 2019
TIRANË, 24 maj /MEDIAL/ – Moti për ditën e sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, më pas prej orëve të drekës deri në ato të pasdites do të ketë shtim vranësirash mesatare dhe të dendura. Sipas ...
Medial | 24-May-2019 07:20
TIRANË, 24 maj /MEDIAL/ – Moti për ditën e sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, më pas prej orëve të drekës deri në ato të pasdites do të ketë shtim vranësirash mesatare dhe të dendura. Sipas ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved