ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 18:26

FOTO/ Aksident i frikshëm në Elbasan, shpëton mrekullisht shoferi

FOTO/ Aksident i frikshëm në Elbasan, shpëton mrekullisht shoferi
ELBASAN Një aksident i frikshëm është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin e rrugës Elbasan-Librazhd. Aksidenti sipas burimeve nga vendngjarja ndodhi në Labinot Fushë, por fatmirësisht pa pasoja. Një autoveturë është ...
BalkanWeb | 20-May-2019 09:05
ELBASAN Një aksident i frikshëm është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin e rrugës Elbasan-Librazhd. Aksidenti sipas burimeve nga vendngjarja ndodhi në Labinot Fushë, por fatmirësisht pa pasoja. Një autoveturë është ...

Benzi përplaset me furgonin e pasagjerëve në Elbasan
Një aksident rrugor është regjistruar orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne në aksin Elbasan-Librazhd. Aksidenti ka ndodhur në zonën e Labinot Fushës, ku një makinë tip benz është përplasur me një furgon ...
VizionPlus | 20-May-2019 08:53
Një aksident rrugor është regjistruar orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne në aksin Elbasan-Librazhd. Aksidenti ka ndodhur në zonën e Labinot Fushës, ku një makinë tip benz është përplasur me një furgon ...

Aksidenti i frikshëm në Elbasan, barriera hyn në makinë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Labinot, por që për fat të mirë nuk ka viktima. Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë “Opel” me targa greke ...
Telegraf | 20-May-2019 08:47
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Labinot, por që për fat të mirë nuk ka viktima. Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë “Opel” me targa greke ...

Elbasan, barriera e rrugës çan mes për mes makinën
Një aksident i frikshëm në rrugën Elbasan-Librazhd. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit në fshatin Labinot Fushë. Një automjet tip Opel me targë greke është përplasur me një furgon dhe që të dy kanë devijuar nga ...
ABCNews | 20-May-2019 09:03
Një aksident i frikshëm në rrugën Elbasan-Librazhd. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit në fshatin Labinot Fushë. Një automjet tip Opel me targë greke është përplasur me një furgon dhe që të dy kanë devijuar nga ...

Plagoset 45 vjeçari në Elbasan, del nga rruga me motoçikletë
Një 45-vjeçar, i cili po udhëtonte me motoçikletë, ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti. Në njoftimin e policisë thuhet se, “në aksin rrugor Elbasan- Cërrik, në fshatin Gjonme, shtetasi A.H., rreth 45 vjeç, ...
Telegraf | 19-May-2019 20:44
Një 45-vjeçar, i cili po udhëtonte me motoçikletë, ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti. Në njoftimin e policisë thuhet se, “në aksin rrugor Elbasan- Cërrik, në fshatin Gjonme, shtetasi A.H., rreth 45 vjeç, ...

Humb jetën shqiptari në Itali
Një shqiptar ka humbur tragjikisht jetën në Itali gjatë një aksidenti me motor. Mediat lokale shkruajnë se viktima është një 47-vjeçar me emrin Fatmir Halili. Ngjarja e rëndë ndodhi të dielën në autostradën A29 në ...
TV Klan | 20-May-2019 09:03
Një shqiptar ka humbur tragjikisht jetën në Itali gjatë një aksidenti me motor. Mediat lokale shkruajnë se viktima është një 47-vjeçar me emrin Fatmir Halili. Ngjarja e rëndë ndodhi të dielën në autostradën A29 në ...

Vlorë/ Makina përplas autobusin e shkollës, një i plagosur
VLORE Një aksident është shënuar sot në Orikum të Vlorës, ku një automjet tip “Fiat” është përplasur me një autobus nxënësish, i cili famirësisht ishte bosh në momentin e incidentit. Burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije ...
BalkanWeb | 19-May-2019 18:46
VLORE Një aksident është shënuar sot në Orikum të Vlorës, ku një automjet tip “Fiat” është përplasur me një autobus nxënësish, i cili famirësisht ishte bosh në momentin e incidentit. Burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije ...

Aksidenti i rëndë në Elbasan, barriera hyn në makinë
Në orët e para të mëngjesit, një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Elbasan-Labinot. Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë “Opel” me targa greke dhe një furgon. Pas përplasjes, barriera ...
Lapsi | 20-May-2019 09:01
Në orët e para të mëngjesit, një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Elbasan-Labinot. Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë “Opel” me targa greke dhe një furgon. Pas përplasjes, barriera ...

Baba i 3 fëmijëve, humb jetën shqiptari
Një shqiptar ka humbur tragjikisht jetën në Itali gjatë një aksidenti me motor. Mediat lokale shkruajnë se viktima është një 47-vjeçar me emrin Fatmir Halili. Ngjarja e rëndë ndodhi të dielën në autostradën A29 në ...
ABCNews | 20-May-2019 08:57
Një shqiptar ka humbur tragjikisht jetën në Itali gjatë një aksidenti me motor. Mediat lokale shkruajnë se viktima është një 47-vjeçar me emrin Fatmir Halili. Ngjarja e rëndë ndodhi të dielën në autostradën A29 në ...

Aksidenti i rëndë në Elbasan, barriera hyn në makinë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Labinot, por që për fat të mirë nuk ka viktima. Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë “Opel” me targa greke ...
Lajmi i Fundit | 20-May-2019 09:16
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Labinot, por që për fat të mirë nuk ka viktima. Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë “Opel” me targa greke ...

Aksidenti i frikshëm në Elbasan, barriera hyn në makinë
Një aksident i frikshëm ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan. Një furgon dhe një makinë e tipit ‘Opel’ me targa greke janë përplasur në aksin rrugor Elbasan-Labinot. Siç shihet edhe nga fotoja, nga ...
Gazeta Express | 20-May-2019 09:05
Një aksident i frikshëm ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan. Një furgon dhe një makinë e tipit ‘Opel’ me targa greke janë përplasur në aksin rrugor Elbasan-Labinot. Siç shihet edhe nga fotoja, nga ...

Aksident në Elbasan, barriera mbrojtëse futet mes për mes makinës
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Labinot, por që për fat të mirë nuk ka viktima. Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë “Opel” me targa greke ...
Gazeta Dita | 20-May-2019 09:03
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Labinot, por që për fat të mirë nuk ka viktima. Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë “Opel” me targa greke ...

Humb drejtimin e motocikletës, plagoset 45 vjeçari në Elbasan
Pas një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Cërrik është plagosur një 45 vjeçar. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjonme, ku shtetasi me iniciale A.H., rreth 45 vjeç, banues në Durrës , ...
VizionPlus | 19-May-2019 18:28
Pas një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Cërrik është plagosur një 45 vjeçar. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjonme, ku shtetasi me iniciale A.H., rreth 45 vjeç, banues në Durrës , ...

Aksidenti i frikshëm në Elbasan, barriera hyn në makinë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Labinot, por që për fat të mirë nuk ka viktima. Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë "Opel" me targa greke ...
Gazeta55 | 20-May-2019 08:49
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Labinot, por që për fat të mirë nuk ka viktima. Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë "Opel" me targa greke ...

Autobusi i nxënësve përplaset me një makinë
Një autobus u përplas me një makinë të vogël në Orikum të Vlorës. Nga kjo përplasje u plagos drejtuesi i “Fiatit”, kurse nxënësit e shkollës së Orikumit sapo kishin zbritur nga autobusi. Sipas policisë, njëri nga mjetet ...
TV Klan | 19-May-2019 19:05
Një autobus u përplas me një makinë të vogël në Orikum të Vlorës. Nga kjo përplasje u plagos drejtuesi i “Fiatit”, kurse nxënësit e shkollës së Orikumit sapo kishin zbritur nga autobusi. Sipas policisë, njëri nga mjetet ...

Autobusi i nxënësve përplaset me një makinë, një i plagosur
Një autobus u përplas me një makinë të vogël në Orikum të Vlorës. Nga kjo përplasje u plagos drejtuesi i “Fiatit”, kurse nxënësit e shkollës së Orikumit sapo kishin zbritur nga autobusi. Sipas policisë, njëri nga mjetet ...
ABCNews | 19-May-2019 18:59
Një autobus u përplas me një makinë të vogël në Orikum të Vlorës. Nga kjo përplasje u plagos drejtuesi i “Fiatit”, kurse nxënësit e shkollës së Orikumit sapo kishin zbritur nga autobusi. Sipas policisë, njëri nga mjetet ...

Vlorë, makina përplas autobusin e shkollës, një person në spital
Një aksident është shënuar sot në Orikum të Vlorës, ku një automjet tip “Fiat” është përplasur me një autobus nxënësish, i cili famirësisht ishte bosh në momentin e incidentit. Nga përplasja ka mbetur i dëmtuar vetëm ...
Lajmi i Fundit | 19-May-2019 21:59
Një aksident është shënuar sot në Orikum të Vlorës, ku një automjet tip “Fiat” është përplasur me një autobus nxënësish, i cili famirësisht ishte bosh në momentin e incidentit. Nga përplasja ka mbetur i dëmtuar vetëm ...

Autobusi i nxënësve përplaset me makinën, një i plagosur në Vlorë
Një person është plagosur pasditen e kësaj të diele në Vlorë si pasojë e një aksidenti. Informacionet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në orikum të Vlorës, ku një makinë Fiat me targa AA 309 KL është përplasur me ...
VizionPlus | 19-May-2019 18:09
Një person është plagosur pasditen e kësaj të diele në Vlorë si pasojë e një aksidenti. Informacionet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në orikum të Vlorës, ku një makinë Fiat me targa AA 309 KL është përplasur me ...

Autobusi i nxënësve përplaset me një makinë
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Orikum të Vlorës, ku një makinë Fiat me targa AA 309 KL është përplasur me një autobus. Sipas informacioneve të para mësohet se drejtuesi i makinës ka mbetur i plagosur, i ...
Klan Kosova | 19-May-2019 20:12
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Orikum të Vlorës, ku një makinë Fiat me targa AA 309 KL është përplasur me një autobus. Sipas informacioneve të para mësohet se drejtuesi i makinës ka mbetur i plagosur, i ...

Humb kontrollin e motorit dhe del nga rruga, plagoset 45 vjeçari shqiptar
Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në aksin rrugor Elbasan- Cërrik, ku një 45 vjeçar i identifikuar nga policia me inicialet A.H, ka humbur kontrollin e mjetit. 45 vjeçari ka dalë nga rruga dhe është përplasur në ...
Gazeta Express | 19-May-2019 20:01
Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në aksin rrugor Elbasan- Cërrik, ku një 45 vjeçar i identifikuar nga policia me inicialet A.H, ka humbur kontrollin e mjetit. 45 vjeçari ka dalë nga rruga dhe është përplasur në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved