ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 19:39

Bënin namin me valixhet e udhëtarëve, kapen dy punonjës në Rinas

Bënin namin me valixhet e udhëtarëve, kapen dy punonjës në Rinas
TIRANË Policia Kufitare e Rinasit ka ndaluar dy punonjës të ngarkim-shkarkimit të bagazheve, të dyshuar për vjedhje të pasurisë nga bagazhet e udhëtarëve, si dhe janë proceduar në gjendje të lirë edhe dy punonjës të ...
BalkanWeb | 20-May-2019 09:16
TIRANË Policia Kufitare e Rinasit ka ndaluar dy punonjës të ngarkim-shkarkimit të bagazheve, të dyshuar për vjedhje të pasurisë nga bagazhet e udhëtarëve, si dhe janë proceduar në gjendje të lirë edhe dy punonjës të ...

I kërkuar për kanosje, kapet 33-vjeçari nga Saranda
SARANDË Policia e Sarandës ka vënë në pranga një 33-vjeçar të shpallur në kërkim për një ngjarje të ndodhur në shkurt. Në vijim të punës hetimore për kapjen e personave në kërkim, Policia e Sarandës ka bërë ndalimin e ...
BalkanWeb | 20-May-2019 09:10
SARANDË Policia e Sarandës ka vënë në pranga një 33-vjeçar të shpallur në kërkim për një ngjarje të ndodhur në shkurt. Në vijim të punës hetimore për kapjen e personave në kërkim, Policia e Sarandës ka bërë ndalimin e ...

Arrestohen hajdutët e Rinasit
Dy punonjës të Aeroportit të Rinasit janë vënë në pranga gjatë natës. Burime zyrtare nga Policia e Shtetit kanë bërë të ditur se janë prangosur punonjësit për vjedhje në aeroport. Njoftimi i Policisë së Shtetit: ...
Telegraf | 20-May-2019 09:19
Dy punonjës të Aeroportit të Rinasit janë vënë në pranga gjatë natës. Burime zyrtare nga Policia e Shtetit kanë bërë të ditur se janë prangosur punonjësit për vjedhje në aeroport. Njoftimi i Policisë së Shtetit: ...

I shpallur në kërkim, merr fund arratia e shkodranit (Emri)
SHKODËR Policia e Shkodrës ka arrestuar sot një 30-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim të lëndëve narkotike, ndërsa gjykata kishte dhënë dënim në mungesë për të me 5 vite burg. Njoftimi i policisë: “Vijon puna për ...
BalkanWeb | 19-May-2019 13:43
SHKODËR Policia e Shkodrës ka arrestuar sot një 30-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim të lëndëve narkotike, ndërsa gjykata kishte dhënë dënim në mungesë për të me 5 vite burg. Njoftimi i policisë: “Vijon puna për ...

I dënuar me 5 vite burg, arrestohet i kërkuari në Shkodër
Policia e Shkodrës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim kombëtar, i dënuar me 5 vite burg nga Gjykata e Shkodrës.
Top Channel | 19-May-2019 13:38
Policia e Shkodrës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim kombëtar, i dënuar me 5 vite burg nga Gjykata e Shkodrës.

Sarandë/ Kanosi me armë dy persona, kapet 33-vjeçari
Në prangat e policisë ka rënë një 33-vjeçar pasi në muajin shkurt në bashkëpunim me një tjetër person kanë kanosur me armë zjarri dy persona. Nga policia është arrestuar S.I., 33 vjeç pasi për të gjykata ka dhënë masën ...
Telegraf | 20-May-2019 09:10
Në prangat e policisë ka rënë një 33-vjeçar pasi në muajin shkurt në bashkëpunim me një tjetër person kanë kanosur me armë zjarri dy persona. Nga policia është arrestuar S.I., 33 vjeç pasi për të gjykata ka dhënë masën ...

I dënuar me 5 vite burg, kapet shkodrani
Një 30 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi ishte dënuar me 5 vite burg. Sipas policisë shtetasi me iniciale V.Gj. ishte i dënuar nga Gjykata e Apelit Shkodër me vendimin e formës së prerë Nr.98, datë ...
VizionPlus | 19-May-2019 14:36
Një 30 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi ishte dënuar me 5 vite burg. Sipas policisë shtetasi me iniciale V.Gj. ishte i dënuar nga Gjykata e Apelit Shkodër me vendimin e formës së prerë Nr.98, datë ...

Detaje/ U kap dje në Tiranë, kush është kosovari i shumëkërkuar
TIRANË Policia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me agjencitë e tjera ligjzbatuese arrestuan të shtunën dy persona, njëri i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Gjermani dhe tjetri i dënuar më ...
BalkanWeb | 19-May-2019 13:06
TIRANË Policia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me agjencitë e tjera ligjzbatuese arrestuan të shtunën dy persona, njëri i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Gjermani dhe tjetri i dënuar më ...

Shkodër/ Arrestohet 30-vjeçari, ishte i shpallur në kërkim nga organet e drejtësisë
Eshte ndaluar gjatë ditës së sotme një përson në Shkodër i cili ishte i shpallur në kërkim nga organet e drejtësisë. Ai është Valentin Gjeloshi i cili rezulton të jetë dënuar me 5 vite burg nga Gjykata e Shkodrës. Ai ...
Telegraf | 19-May-2019 13:55
Eshte ndaluar gjatë ditës së sotme një përson në Shkodër i cili ishte i shpallur në kërkim nga organet e drejtësisë. Ai është Valentin Gjeloshi i cili rezulton të jetë dënuar me 5 vite burg nga Gjykata e Shkodrës. Ai ...

2 të arrestuar në Aeroportin e Rinasit
Dy punonjës të ngarkim-shkarkimit të bagazheve kanë përfunduar në prangat e autoriteteve policore në Rinas, ndërsa dy të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë. Ata akuzohen për vjedhje nga bagazhet e udhëtarëve dhe ...
TV Klan | 20-May-2019 09:21
Dy punonjës të ngarkim-shkarkimit të bagazheve kanë përfunduar në prangat e autoriteteve policore në Rinas, ndërsa dy të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë. Ata akuzohen për vjedhje nga bagazhet e udhëtarëve dhe ...

Vidhnin bagazhet, kapen dy punonjësit në Rinas
Arrestohen dy punonjës të ngarkim -shkarkimit të bagazheve, të dyshuar për vjedhje të pasurisë nga bagazhet e udhëtarëve, si dhe procedohen në gjendje të lirë edhe dy punonjës të tjerë. Sekuestrohen në cilësinë e provës ...
ABCNews | 20-May-2019 09:12
Arrestohen dy punonjës të ngarkim -shkarkimit të bagazheve, të dyshuar për vjedhje të pasurisë nga bagazhet e udhëtarëve, si dhe procedohen në gjendje të lirë edhe dy punonjës të tjerë. Sekuestrohen në cilësinë e provës ...

Detajet/ Kush është kosovari i kërkuar nga Gjermania që fshihej në Tiranë (FOTO+VIDEO)
Një 23-vjeçar me origjinë nga Kosova, por i lindur në Gjermani u arrestua këtë të diel në Tiranë pasi rezultonte në kërkim nga Interpoli. Shkëlqim Kastrati rezulton i përfshirë në një tentativë vrasje në 15 dhjetor të ...
Lapsi | 19-May-2019 20:15
Një 23-vjeçar me origjinë nga Kosova, por i lindur në Gjermani u arrestua këtë të diel në Tiranë pasi rezultonte në kërkim nga Interpoli. Shkëlqim Kastrati rezulton i përfshirë në një tentativë vrasje në 15 dhjetor të ...

Kërkohej për vrasje në Gjermani, kapet kosovari në Tiranë
Kapet dhe arrestohet një shtetas shumë i kërkuar nga drejtësia gjermane për “Vrasje me dashje”, i dënuar më parë në Gjermani për Vrasje mbetur në tentativë. Eshtë arrestuar edhe një përson për dyshime të trafikut të ...
Telegraf | 19-May-2019 12:42
Kapet dhe arrestohet një shtetas shumë i kërkuar nga drejtësia gjermane për “Vrasje me dashje”, i dënuar më parë në Gjermani për Vrasje mbetur në tentativë. Eshtë arrestuar edhe një përson për dyshime të trafikut të ...

I shpallur në kërkim për trafik droge, merr fund arratia e shkodranit
Policia e Shkodrës vuri në pranga ditën e sotme një 30-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim të lëndëve narkotike, ndërsa gjykata kishte dhënë dënim në mungesë për të me 5 vite burg. Gjykata e Apelit të Shkodrës ...
Lapsi | 19-May-2019 14:29
Policia e Shkodrës vuri në pranga ditën e sotme një 30-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim të lëndëve narkotike, ndërsa gjykata kishte dhënë dënim në mungesë për të me 5 vite burg. Gjykata e Apelit të Shkodrës ...

‘Fshesë’ në Tiranë, Policia fundos 2 të rrezikshmit, 1 në kërkim
TIRANË Policia e Shtetit në bashkëpunim me Interpol Tirana ka arrestuar dje në një palestër një shtetas me origjinë nga Kosova, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Gjermani. Po gjatë operacionit të ...
BalkanWeb | 19-May-2019 10:45
TIRANË Policia e Shtetit në bashkëpunim me Interpol Tirana ka arrestuar dje në një palestër një shtetas me origjinë nga Kosova, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Gjermani. Po gjatë operacionit të ...

Vidhnin bagazhet e pasagjerëve, pranga dy punonjësve në aeroportin e Rinasit
Arrestohen dy punonjës të ngarkim -shkarkimit të bagazheve, të dyshuar për vjedhje të pasurisë nga bagazhet e udhëtarëve, si dhe procedohen në gjendje të lirë edhe dy punonjës të tjerë. Sekuestrohen në cilësinë e ...
Gazeta Express | 20-May-2019 09:19
Arrestohen dy punonjës të ngarkim -shkarkimit të bagazheve, të dyshuar për vjedhje të pasurisë nga bagazhet e udhëtarëve, si dhe procedohen në gjendje të lirë edhe dy punonjës të tjerë. Sekuestrohen në cilësinë e ...

Vidhnin bagazhet e udhëtarëve, arrestohen dy punonjës të aeroportit në Rinas
Dy punonjës të ngarkim -shkarkimit të bagazheve në aeroportin “Nënë Tereza” në Rinas janë vënë në pranga, ndërsa dy të tjerë procedohen në gjendje të lirë, pasi akuzohen për vjedhje të udhëtarëve. Nisur edhe nga disa ...
Politiko | 20-May-2019 09:19
Dy punonjës të ngarkim -shkarkimit të bagazheve në aeroportin “Nënë Tereza” në Rinas janë vënë në pranga, ndërsa dy të tjerë procedohen në gjendje të lirë, pasi akuzohen për vjedhje të udhëtarëve. Nisur edhe nga disa ...

Kërcënoi me armë dy persona, kapet 30 vjeçari i shpallur në kërkim
Një 33-vjeçar nga Saranda ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme. 33-vjeçari me inicialet S.I ishte i shpallur në kërkim për një ngjarje të ndodhur më 8 shkurt të këtij vit. Në këtë datë i arrestuari së bashku ...
Gazeta Express | 20-May-2019 09:12
Një 33-vjeçar nga Saranda ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme. 33-vjeçari me inicialet S.I ishte i shpallur në kërkim për një ngjarje të ndodhur më 8 shkurt të këtij vit. Në këtë datë i arrestuari së bashku ...

VIDEO: Kërkohej për vrasje në Gjermani, arrestohet në Tiranë 23 vjeçari kosovar
Policia e shtetit ka vënë në pranga një kosovar i cili kërkohej në Gjermani për vrasje. Shtetasi Shkëlqim Kastrati 23-vjeç është arrestuar dje në një palestër në një qendër tregtare, ku ndaj tij rezulton se gjykata ...
GazetaTema | 19-May-2019 10:38
Policia e shtetit ka vënë në pranga një kosovar i cili kërkohej në Gjermani për vrasje. Shtetasi Shkëlqim Kastrati 23-vjeç është arrestuar dje në një palestër në një qendër tregtare, ku ndaj tij rezulton se gjykata ...

Detaje/ U arrestua Tiranë, kush është kosovari i shumëkërkuar (VIDEO)
Dy person u arrestun nga bashkëpunimi mes Policisë së Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tiranën dhe me agjencitë e tjera ligjzbatuese, njëri i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Gjermani dhe tjetri i dënuar ...
Lapsi | 19-May-2019 13:10
Dy person u arrestun nga bashkëpunimi mes Policisë së Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tiranën dhe me agjencitë e tjera ligjzbatuese, njëri i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Gjermani dhe tjetri i dënuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved