ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

‘Fshesë’ në Tiranë, Policia fundos 2 të rrezikshmit, 1 në kërkim

‘Fshesë’ në Tiranë, Policia fundos 2 të rrezikshmit, 1 në kërkim
TIRANË Policia e Shtetit në bashkëpunim me Interpol Tirana ka arrestuar dje në një palestër një shtetas me origjinë nga Kosova, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Gjermani. Po gjatë operacionit të ...
BalkanWeb | 19-May-2019 10:45
TIRANË Policia e Shtetit në bashkëpunim me Interpol Tirana ka arrestuar dje në një palestër një shtetas me origjinë nga Kosova, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Gjermani. Po gjatë operacionit të ...

VIDEO: Kërkohej për vrasje në Gjermani, arrestohet në Tiranë 23 vjeçari kosovar
Policia e shtetit ka vënë në pranga një kosovar i cili kërkohej në Gjermani për vrasje. Shtetasi Shkëlqim Kastrati 23-vjeç është arrestuar dje në një palestër në një qendër tregtare, ku ndaj tij rezulton se gjykata ...
GazetaTema | 19-May-2019 10:38
Policia e shtetit ka vënë në pranga një kosovar i cili kërkohej në Gjermani për vrasje. Shtetasi Shkëlqim Kastrati 23-vjeç është arrestuar dje në një palestër në një qendër tregtare, ku ndaj tij rezulton se gjykata ...

Tiranë/ Arrestohet shqiptari i kërkuar nga drejtësia gjermane
Policia ka arrestuar një shtetas të kërkuar nga drejtësia gjermane për "Vrasje me dashje", i dënuar më parë në Gjermani për Vrasje mbetur në tentativë.
Top Channel | 19-May-2019 10:15
Policia ka arrestuar një shtetas të kërkuar nga drejtësia gjermane për "Vrasje me dashje", i dënuar më parë në Gjermani për Vrasje mbetur në tentativë.

Në kërkim për vjedhje të rëndë, arrestohet 19-vjeçari në Peqin
Policia e Peqinit ka arrestuar një 19-vjeçar, ndaj të cilit gjykata kishte caktuar masën e “arrestit me burg”, pasi dyshohej për vjedhje me pasoja të rënda. I riu u arrestua, pasi ishte dënuar nga gjykata, për një rast ...
BalkanWeb | 18-May-2019 16:24
Policia e Peqinit ka arrestuar një 19-vjeçar, ndaj të cilit gjykata kishte caktuar masën e “arrestit me burg”, pasi dyshohej për vjedhje me pasoja të rënda. I riu u arrestua, pasi ishte dënuar nga gjykata, për një rast ...

Të shpallur në kërkim ndërkombëtar, pranga dy personave në Tiranë
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë pasi ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ndalimi i këtyre shtetasve Shkelqim Kastrati, 23 vjeç dhe A.S, 38 vjeç është bërë në kuadër të operacionit të koduar “Fitness”. ...
VizionPlus | 19-May-2019 10:21
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë pasi ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ndalimi i këtyre shtetasve Shkelqim Kastrati, 23 vjeç dhe A.S, 38 vjeç është bërë në kuadër të operacionit të koduar “Fitness”. ...

Itali, 36-vjeçari shqiptar arrestohet, kapet me kokainë
Policia italiane në Chieti ka arrestuar një 36-vjeçar shqiptar pasi u kap me 85 gram kokainë. Shqiptari me iniciale C.L., dhe me banim në Pescara u arrestua në momentin e shkëmbimit të lëndës narkotike me një person ...
Telegraf | 18-May-2019 18:56
Policia italiane në Chieti ka arrestuar një 36-vjeçar shqiptar pasi u kap me 85 gram kokainë. Shqiptari me iniciale C.L., dhe me banim në Pescara u arrestua në momentin e shkëmbimit të lëndës narkotike me një person ...

Shpërndarje kokaine e kanabisi në Tiranë, 4 në pranga, 2 nën hetim
TIRANË Policia e Tiranë ka finalizuar operacionin policor antidrogë të koduar “ORËT E VONA” që ka çuar në goditjen e dy rasteve, një për shpërndarje të kokainës dhe një për shpërndarje të kanabisit. Operacioni nga ...
BalkanWeb | 18-May-2019 11:08
TIRANË Policia e Tiranë ka finalizuar operacionin policor antidrogë të koduar “ORËT E VONA” që ka çuar në goditjen e dy rasteve, një për shpërndarje të kokainës dhe një për shpërndarje të kanabisit. Operacioni nga ...

U kap duke shitur kokainë, arrestohet shqiptari
Një 36 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi u kap me 85 gramë kokainë. Shqiptari I arrestuar është me inicialet C.L., banues në Pescara. Sipas policisë italiane, ai u arrestua gjatë momentit të ...
VizionPlus | 18-May-2019 18:26
Një 36 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi u kap me 85 gramë kokainë. Shqiptari I arrestuar është me inicialet C.L., banues në Pescara. Sipas policisë italiane, ai u arrestua gjatë momentit të ...

I kërkuar për vrasje në Gjermani, arrestohet në Tiranë
Një 23-vjeçar i shpallur në kërkim nga Gjermania i akuzuar për vrasje është arrestuar në Tiranë. Shkëlqim Kastrati u ndalua në një banesë të marrë me qira në Rrugën e Durrësit nga një mik i tij, i cili gjithashtu u vu ...
TV Klan | 19-May-2019 11:00
Një 23-vjeçar i shpallur në kërkim nga Gjermania i akuzuar për vrasje është arrestuar në Tiranë. Shkëlqim Kastrati u ndalua në një banesë të marrë me qira në Rrugën e Durrësit nga një mik i tij, i cili gjithashtu u vu ...

Tiranë, pranga të shumëkërkuarit nga Gjermania për vrasje
Një shtetas kosovar i shumëkërkuar është arrestuar nga politia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tiranën. Shkëlqim Kastrati 23 vjecc, i Lindur në Gjermani, është kapur nga policia e kryeqytetit në një palestër. Ai ...
ABCNews | 19-May-2019 10:50
Një shtetas kosovar i shumëkërkuar është arrestuar nga politia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tiranën. Shkëlqim Kastrati 23 vjecc, i Lindur në Gjermani, është kapur nga policia e kryeqytetit në një palestër. Ai ...

Peqin/ Dhunuan dhe grabitën tregtarin, kapet grabitësi 19-vjeçar
Policia ka vënë në pranga autorin e katër të dyshuar për grabitjen dhe dhunimin e një të moshuari në banesë në Peqin më 8 maj. Policia arrestoi 19-vjeçarin me iniciale S.I, banues në Peqin, i cili ishte i shpallur në ...
Telegraf | 18-May-2019 12:47
Policia ka vënë në pranga autorin e katër të dyshuar për grabitjen dhe dhunimin e një të moshuari në banesë në Peqin më 8 maj. Policia arrestoi 19-vjeçarin me iniciale S.I, banues në Peqin, i cili ishte i shpallur në ...

Kapet me armë dhe drogë, arrestohet 55-vjeçari
Një 55-vjeçar nga fshati Dragoç i Shkodrës është arrestuar pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, Policia gjeti dhe sekuestroi një armë zjarri kallashnikov dhe municion luftarak, si dhe në oborrin e banesës ...
Top Channel | 18-May-2019 10:54
Një 55-vjeçar nga fshati Dragoç i Shkodrës është arrestuar pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, Policia gjeti dhe sekuestroi një armë zjarri kallashnikov dhe municion luftarak, si dhe në oborrin e banesës ...

Kapen armë, kokainë e kanabis, arrestime në Shkodër e Tiranë
4 persona u arrestuan nga policia e Tiranës gjatë operacionit antidrogë , të koduar me emrin “Orët e vona”. Gjatë kontrollit të një lokali, uniformat blu gjetën dhe sekuestruan 12 doza kokainë. Po gjatë këtij ...
VizionPlus | 18-May-2019 12:22
4 persona u arrestuan nga policia e Tiranës gjatë operacionit antidrogë , të koduar me emrin “Orët e vona”. Gjatë kontrollit të një lokali, uniformat blu gjetën dhe sekuestruan 12 doza kokainë. Po gjatë këtij ...

Kërkohej për vjedhje në Itali, kapet 28-vjeçari në Shkodër
Një 28-vjeçar është arrestuar në Shkodër pasi kërkohej nga drejtësia italiane për vjedhje. Por gjatë kontrollit atij iu gjetën edhe municione luftarake, ku përfshihet kallashnikovi dhe fishekë. Gjithashtu policia i ...
Telegraf | 18-May-2019 11:53
Një 28-vjeçar është arrestuar në Shkodër pasi kërkohej nga drejtësia italiane për vjedhje. Por gjatë kontrollit atij iu gjetën edhe municione luftarake, ku përfshihet kallashnikovi dhe fishekë. Gjithashtu policia i ...

Ky është kosovari që po kërkohej në Gjermani për vrasje
Sot në kryeqytetin shqiptar, policia arriti ta arrestoj një person që po kërkohej në Gjermani për vrasje e mbetur në tentativë. Indeksonline ka arritur së siguroi fotografitë e të dyshuarit, Shkelqim Kastrati, 23 vjeç. ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 12:11
Sot në kryeqytetin shqiptar, policia arriti ta arrestoj një person që po kërkohej në Gjermani për vrasje e mbetur në tentativë. Indeksonline ka arritur së siguroi fotografitë e të dyshuarit, Shkelqim Kastrati, 23 vjeç. ...

I kërkuar për vrasje në Gjermani, kapet kosovari në Tiranë
Një kosovar i kërkuar në Gjermani për vrasje është arrestuar dje në një palestër në një qendër tregtare, ku ndaj tij rezulton se gjykata gjermane ka caktuar masën e arrestit me burg në mungesë. Në shtëpi pastaj gjate ...
Lapsi | 19-May-2019 10:23
Një kosovar i kërkuar në Gjermani për vrasje është arrestuar dje në një palestër në një qendër tregtare, ku ndaj tij rezulton se gjykata gjermane ka caktuar masën e arrestit me burg në mungesë. Në shtëpi pastaj gjate ...

Ky është kosovari që po kërkohej në Gjermani për vrasje
Sot në kryeqytetin shqiptar, policia arriti ta arrestoj një person që po kërkohej në Gjermani për vrasje e mbetur në tentativë. Indeksonline ka arritur së siguroi fotografitë e të dyshuarit, Shkelqim Kastrati, 23 vjeç. ...
Indeks Online | 19-May-2019 11:59
Sot në kryeqytetin shqiptar, policia arriti ta arrestoj një person që po kërkohej në Gjermani për vrasje e mbetur në tentativë. Indeksonline ka arritur së siguroi fotografitë e të dyshuarit, Shkelqim Kastrati, 23 vjeç. ...

Shpërndanin kokainë në Tiranë, arrestohen katër persona
Policia e Tiranë ka finalizuar operacionin policor antidrogë të koduar “ORËT E VONA” që ka çuar në goditjen e dy rasteve, një për shpërndarje të kokainës dhe një për shpërndarje të kanabisit. Operacioni nga Seksioni për ...
Telegraf | 18-May-2019 11:32
Policia e Tiranë ka finalizuar operacionin policor antidrogë të koduar “ORËT E VONA” që ka çuar në goditjen e dy rasteve, një për shpërndarje të kokainës dhe një për shpërndarje të kanabisit. Operacioni nga Seksioni për ...

Kërkohej në Gjermani për vrasje, kosovari 23-vjeçar kapet në Tiranë
Kanë kaluar dy vjet prej kur në një diskotekë në Gjermani ishte vrarë një person, e si i dyshuar kryesor i policisë gjermane ishte 23-vjeçari nga Kosova, Shkëlqim Kastrati me pseudonimin Kimi, raporton Gazeta Express. E ...
Gazeta Express | 19-May-2019 11:53
Kanë kaluar dy vjet prej kur në një diskotekë në Gjermani ishte vrarë një person, e si i dyshuar kryesor i policisë gjermane ishte 23-vjeçari nga Kosova, Shkëlqim Kastrati me pseudonimin Kimi, raporton Gazeta Express. E ...

Kërkohej në Gjermani për vrasje, arrestohet kosovari në Tiranë
Kapen dhe arrestohet dy shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar kërkuar nga drejtësia gjermane për “Vrasje me dashje”, i dënuar më parë në Gjermani për Vrasje mbetur në tentative dhe tjetri i dënuar më parë për ...
Albportali | 19-May-2019 11:53
Kapen dhe arrestohet dy shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar kërkuar nga drejtësia gjermane për “Vrasje me dashje”, i dënuar më parë në Gjermani për Vrasje mbetur në tentative dhe tjetri i dënuar më parë për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved