ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:11

Çmimi i naftës shënon rënie në tregjet botërore- A do të ndikojë kjo edhe në Kosovë?

Çmimi i naftës shënon rënie në tregjet botërore- A do të ndikojë kjo edhe në Kosovë?
Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e djeshëm. Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar evropiane, Brent, ranë me 19 cent ose me 0.3 për qind dhe u tregtuan me 71.05 dollarë amerikanë për fuçi. Treguesit ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 13:44
Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e djeshëm. Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar evropiane, Brent, ranë me 19 cent ose me 0.3 për qind dhe u tregtuan me 71.05 dollarë amerikanë për fuçi. Treguesit ...

Çmimet e naftës shënojnë rënie në tregjet botërore
Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e kësaj të mërkure. Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 19 cent ose me 0.3 për qind dhe u tregtuan me 71.05 dollarë amerikanë për fuçi. ...
TetovaSot | 16-May-2019 11:09
Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e kësaj të mërkure. Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 19 cent ose me 0.3 për qind dhe u tregtuan me 71.05 dollarë amerikanë për fuçi. ...

Çmimet e naftës shënojnë rënie në tregjet botërore
Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e ditës së sotme në tregjet botërore. Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 1 cent dhe u tregtuan me 64.75 dollarë amerikanë për fuçi. ...
Alsat-M | 27-Feb-2019 13:48
Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e ditës së sotme në tregjet botërore. Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 1 cent dhe u tregtuan me 64.75 dollarë amerikanë për fuçi. ...

Furnizimi botëror i naftës shënon rënie
Sipas Organizatës së Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC), në krahasim me muajin mars 2019, furnizimi botëror i naftës në muajin prill 2019 ka shënuar rënie me 0.07 milionë fuçi në ditë. Sipas raportit, prodhimi i ...
Gazeta Express | 14-May-2019 23:49
Sipas Organizatës së Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC), në krahasim me muajin mars 2019, furnizimi botëror i naftës në muajin prill 2019 ka shënuar rënie me 0.07 milionë fuçi në ditë. Sipas raportit, prodhimi i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved